• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ty vole já bych vživote nevzala do ruky mrtvou myšku to ji radši hodm chleba a otevřu dveře a bdudu doufat že si dá do nosu..to já se jí jako moc bojím,ale neumím to zabít, nebo to pak vyhodit.. to nééééééééééééééééééééé :grinning:
9. říj 2009 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz
tak to mě myši nevadí.... max bych se bála kousnutí, ale čeho bych se nedotkla, jsou pavouci, brrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
čauec marky pak hod fotečku. :slight_smile: me přijdou příští týdden ty botky pro ondru a kubovi musím njaké noty koupit.. jenom si počám na mateřinu :wink:
9. říj 2009 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz
no máme to obráceně, pavouka chytnu za nočkua hodímho z okna ale myška je pro mě konečná :grinning:
9. říj 2009 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz
Dani,to já taky pavouky nesnáším a myši tu z polí máme taky,ale my je hubíme jedem
9. říj 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
já jsem taky o jedu přemýšlela ale představa že mi někde zdochně za nábytkem,anebo někde v rohu u stěny a bude mi tu smrdět mě děsí.. no musím to nějak vymyslet..musím naučit kesinku na myšičky.. prý je to pes s loveckými pudy no tak at se těž trochu projeví :grinning: :grinning:

meli jsme doma vlčáka a ten nám nosil myšky před dům.. :wink: lepší jako kočka
9. říj 2009 v 09:31  •  3 děti  • Odpověz
Jiři tak můžeš začít s nácvikem :wink: jen nevím jak budeš Kessy cvičit :confused: :wink:
9. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Hodně štěstí s vypuzováním :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
To mě došla už kombinéza a včera komplet next a dneska čekám ještě jeden balíčke,ale uvidíme
9. říj 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
no to právě nevím taky..ale budud doufat že se v ní oribere taková ta odvážnost a zbystří když uslyší něco šramotit.. :wink:

v zimě už myši nenavštevujou naše obydlí? nevíte náhodou..bych teda řekla že se schovávaní před zimou ale jak už jsou mrazy venku tak oni už po enku nelítají.. nebo se pletu??

jinak sem tedka četla předpověd počasí na přístí týden, a má být cca 12stupnů přes den a v noci a k ránu u bodu mrazu.. takže musím kubíkovi koupit zimní botenky asi minimálně příští týden.. :unamused:

cholky zima už je tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 09:37  •  3 děti  • Odpověz
Já jsem stejného názoru :wink:
Já nechčůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Jiři k nám se ty myši stahují právě před tou zimou :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
no hele, co jsem si teď přečetla :confounded:
Ochlazení by se mělo s nástupem pracovního týdne dále prohlubovat. V nížinách se očekávají teploty kolem 12 až 8, po ránu pouze 9 až 5 stupňů. „Pořád počítáme s velkou oblačností s dešťovými srážkami a na horách by mohly být zejména ve večerních hodinách i sněhové,“ upozorňuje Honsová.
9. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
No jo zima fůůůůůůůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
četli jsme to stejné.. Dani

to je hnus už je fakt zima, plýskavice, břečky na cestách, hnusný mrazivý vítr- to všechno nás čeká, ale aspon doma bude dobře, praskající dřívíčko v kamnech to je lahůdka.. :dizzy_face: se zimou za okny.. :grinning:
9. říj 2009 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz
holky děkujem za přáníčka, gojgy dostala tlačítklo , teda chorítko, ale to co se tlačí
dneska mák N snad bude klid, fakt sem hotovná no...prostě úpro mě jepšípráce tam, kde to znám a nejsou děti....fakt sem KO, a děkuju za podporu holky
9. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
U nás se ještě bude dodělávat dřevo a taky budeme mít teplíčko, ale jen doma, na to venkovní si holt budem muset počkat.... :unamused:
9. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Luci drž se
9. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Tak nám právě přišly krásné opičkvé rollky :dizzy_face:
9. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Koukám dneska je tkaový menší Ježíšek :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jsem doma a jsem naštvaná. Paní psala, že bunda je v perfektním stavu, ale já teda rozbitý zip za perfektní stav nepovažuju :rolling_eyes: Nejde to ani opravit, je to na výměnu :rolling_eyes: Až vychladnu, tak jí napíšu :angry:
9. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Marky no tak to fáááákt potěší :angry: , tak ji to vrať zátky! Takhle teda super stav nevypadá :angry:
9. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Dani hodně o tom přemýšlím, ale ta bunda je zase fakt hezounká a super :sweat_smile: a za ty prachy co mě stála :sweat_smile: teploučká a zip by mi vyměnila tchýňka...já ač krejčová, na to nemám nervy :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Marky tak ať ti vrátí část peněz. ALe nepotěší to. Já jsem zatím spokojená. NEjvíc s etěším na nový pytlík na spaní,ten co máme je Dádovi tak tak a taky by potřeboval zašít
9. říj 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí písnu jí, ale ani nevím, co chtít. Nakonec se do toho vrhnul Romča a zip opravit půjde, je tam nějaká bezpečnostní pojistka a tak to prý nemusíme měnit, čili si jí necháme, ale paní to nedaruju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zklamalo mě to...doteď jsem si taky nemohla stěžovat...jen jednou si paní nechala poslat peníze a "zapomněla" mi oznámit, že odjíždí na dovolenou, tak to hned nepošle, ale jinak všechno bez problémů.
9. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
No někdy člověk naletí,ale když to nejsou tisíce,tak o není tak hrozné
9. říj 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
market to je fakt děs.. vůbec se ti nedivím že jsi nabroušená..pořádně ji to odplic napiš..

jinak pro malinkou inspiraci jsem udělala lehkou podzimní výzdobu
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3383396&vReferer=
9. říj 2009 v 11:33  •  3 děti  • Odpověz
marky teda já bych písla hned sem horká hlava
neska došla gojgynce i komboška na zimu, je superní
a hany sehnal tv o 4t levněji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jiřo krásná dekorace, to by u nás asi neprošlo
9. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Luci super pozitivní zprávičky.. :wink:

jakou telku..chlubni se :wink:
9. říj 2009 v 11:38  •  3 děti  • Odpověz
LG plasma 42PQ6000 42 palců šili 106cm
9. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.