• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no je krásnoučká Luci to bude obrázek jak víno.. myslím že zrovna tu 600tisícovku jsem taky chtěli,ale to už je asi 1/2roku zpátky,neli dýl..
máme LG monitor a je superní,takže věřím že i telka bude super :dizzy_face:
9. říj 2009 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz
no uvidíme ona jeako jediná má sklo před tv takže udržba super gor s malou,kdyˇž všude ťape, LCD by poškodila hned
9. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Jiři nádhera!!!!!!!!! Nechceš se stavit i u nás? :dizzy_face:
Luci tak to grtuluju! To bude pokoukáníčko :dizzy_face:
Já prodávám adidas sněhulky a napsala mi baba, že je chce, tak jsem ji poslala čú ona se mi pak omluvila, že ji kámoška dovezla a měla by dvoje v :angry: :angry: :angry:
9. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
hele fanuš to jsou kecy si to rozmyslela takové to píšou nějčastěji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Dani a jakou velikost těch sněhulek??

Luci já kdybych psala hned, tak bych byla asi moc hustá a to nechci :sweat_smile: Jsem ráda, že to půjde dát dokupy a nebude se to muset přešívat, ale písnu jí to určitě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Luci je mi to jasný :angry:
Marky 22
9. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak jsem poobědvala a musím tu malinko pouklidit, abych si taky mohla udělat podzimní výzdobu. :slight_smile: Jířa mě nakopla :grinning:
Měli jsme dnes Knedlo, zelo. bůčíček mňáááááám, jsem se zase nažrala.... :grinning:
9. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Dani tak to je nám asi malý :sweat_smile: Nohu máme 13,5 a na zimu ještě silnější ponožky, ale škoda :wink:
9. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
MArky do těhlech silnou ponožku nebo punčocháči nemusíš, jsou teplounký samy o sobě :wink: , ale asi by vám byly fakt měnší, tohle je myslí 14,5cm
9. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Dnai a kolik bys za ně chtěla? My máme ted botu 20,tkaže pro nás jak dělané
9. říj 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
Prodávám je za 599,-
9. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Tak já se domluvíms Tomem a dám vědět jo? :wink:
9. říj 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
9. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
jasně!
9. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jé Jiři ty jsi ale šikulka, to je krásná výzdoba, abych taky uklidila a vyzdobila, to fakt člověka pak nakopne :grinning:

Holky, Anička měla ve vlasech klíště, už asi týden, to jsme byli v lese a bylo velké jako 5 haléř :fearful: teď mám bobánky a v pondělí ho doporučeně posílám na rozbor :confounded: snad to bude ok, mám o berušku moji strach :confused:
9. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky Reni!
No fuj! Ty svině ještě lezou jo! :angry: Držím palečky, aby to bylo OK! Pak písni, jak to dopadlo. jo :confused:
9. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Danuško šikovné botěnky :wink: Já vybrala švagruši, tak máme nošené, Kubovi jsem chudáčkovi ještě botky ani nekupovala, vše podědil :grinning: jen tam dostane novou vložku, takovou tu tvarovanou a odvádějící vlhkost a jsou jako nové :wink:

A Andulka má ty Baťovky, bála jsem se, že jí budou velké, ale myslím, že dobrý, že je mít může, dostane tam taky vložku, protože má ploché nožky, asi budem muset zajít i na ortopedii, jak nás teď uvidím mudra :confounded: no tak se jí tam ta vložka aspoň vleze :grinning:
9. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jasně že písnu :wink:

A jak se vám vede? Nedočítám, nestíhám :frowning2: chtěla bych pokračovat v pokládání chodníčku, ale nemám písek, Kuba chrupká, já si dala pajšl ze školky :grinning: a tak jsem si určila pár minutek pro vás, kočičky moje. Pak musím uklidit a žehlit :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Reni to kupuješ vložky v obuvi nebo v lékárně?
9. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jo a ten tvůj knedlo zelo bůček :dizzy_face: to je tuším tvé nejoblíbenější jídelko :grinning:

Jo a co Lucinka???? Tuším jsem tu přeletěla, že mají novou telku :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
To jsi hodná... nedáš si se mnou cafe? Mám na něj v celku chuť?
žádné novinky ani nejsou - jo Lucinka asi zkončí na aru, nezvládá to.... ty mrňavý a bolavý miminka jí dávaj na prdel :frowning2: . Bude si schánět něco jiného
9. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Dani v lékárně, stojí kolem 80kč a jsou moc fajn, já když nemá botka to tvarování, tak je Aničce vždycky koupím, dají se i podle velikosti zastříhnout, ale pokud nám je předepíše ortoped, tak bude speciálně dělané, taky nejsou drahé, tuším kolem 100kč, ale nevím, jak je to se zastříhnutím
9. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Reni je :dizzy_face: :grinning: patří k mým vyvoleným a ještě hranolky! Ty bych taky mohla žrát furt :grinning:
No jo Hany sehnal za dobrý peníz :wink:
9. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak to se ani nedivím, na takovém odd se dá dělat, když nemáš děti, to si tak na sebe nevztahuješ, ale tohle je fakt mazec a záběr na psych., já bych to určitě nedala, ale já bych to nedala ani na tom ARO, my měli odd hned vedle a já pak už byla tak vyplašená, že jak jsem slyšela, že třeba auto srazilo chodce nebo cyklistu, tak jsem volala domů, jestli jsou všichni ok :astonished:

A cafo, už si jdu uvařit, ráda si s tebou dám, už jsem neměla ani nepamatuju, škoda že to nebude naživo :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
to kupuješ dle velikosti boty (jao 24 apod) nebo na cm.
Jak to vlastně má být s tou klembou? Někdo tvrdí, že u těhlech prťat být ještě nemá, někdo zase že jo.... prase se v tom vyznej!!! :confused:
9. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Já miluju ty tenké hranolky, co dělají u meka, ty jsou boží :dizzy_face: jdu uvařit to cafo :grinning:
9. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
viď!!!!!! Už si ho taky mažu udělaat :wink:
9. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Dani do 3 let má prý prcek plochou nožku fyziologicky,tka mi to říkali na rehabkách. Reni díky za tip na vložky,ted máme botky bez tvarování tka je hnedka koupíme
9. říj 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
A já vařím,ale kafíto si jdu udělat též :wink:
9. říj 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
Tak jo Kači pojď do praty!
Já mám hotovo a dám si k němu linecké placičky s marmoškou :grinning:
9. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.