• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Kači takto jsi dobrá! A držíš si je pořád? Já byxh nedala ani to :pensive:
To by jsme jako měly!!!!!!!
9. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Kači a jaké nářadí?
9. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
že toletí něajk moc rychle! :confused: :sweat_smile:
Jako Reni myslíš počasí?
9. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Dani ani ne,zas ejsme začal jst nepravidelně tka to skočilo nahoru,ale né o 5 kilo,tkaže v konečném důsledku mám mín :grinning:

Reni v Olympii je teplo :grinning:
9. říj 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
já vůbec nevím co těm dětem, mají všechno a nějaké volovinky, co se hned rozpadnou se mi kupovat nechtějí, pak to všechno jen vyhazuju, už mám zase dvě tašky nachystané pro sbírku :wink:
9. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
9. říj 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
jj myslím počasí :grinning: ale Olympie by šla :grinning:
9. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Aďula dostane asi po stromeček trakůrek na to dobijení.....
Chtěla jsem pokojíček, ale nevím, nevím jestli to dáme.... Romča pořád makčí venku nebo o svým PC :confounded:
9. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Já si taky myslím, že by jsme něco mohly zpunktovat! A ještě ke všemu bez dětí!!!!!!
9. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
No malý určo nějaké auto,možná tatrovku,pak odrážedlo,ale to mu dá asi teta a dál nevím
9. říj 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
No vidíš Kači tak to jsi dobře sehnala :slight_smile: já taky pro malou od segry na hodech koupila svítícího broučka miminko, na MMB za 350 a na hodech za 80 :grinning:

Dani já pokojíček chci taky pro děti, ale musím jednat rychle, nebo nebude za co :astonished:
9. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
No Reni to je druhej problém :grinning: :astonished:
9. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jako oni to tahaj z neměcka všichni,jen kolotočáři an tom tak nerýžují
9. říj 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
Jéééé Dani bez dětí, to by bylo :dizzy_face: dát si relax :slight_smile:

Kači vše co jsi vyjmenovala už máme, máme i traktor s vlečkou plus další 3 odrážedla, vše poděděno :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
To co by e mi líbilo (a pochopitelně bych to chtěla hned :grinning: ) by přišlo tak jako kompletně asi na třicítku :astonished: , což je mazec, tak to bude postupné, no.... hlavně vymalovat, koberec, žalůzky a postel s matrací, zbytek se prostě doladí časem :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
No bez dětí nevím nevím,ale tak snad by někdo pohlídal..nebo o víkošu a Toma bych poslala ke známým s malým :slight_smile:

Reni ym naštěstí nemáme po kom dědit :wink: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
jj Kači a za nás komedianti bývali drazí :grinning: teď se dá u nich dobře koupit :grinning: Aničce tam koupili strýc a teda, když jí byly 2 roky hadrovou panenku a doteď je to jedna z nejoblíbenějších panenek :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
No jako já bych nebyla proti!!!!!!!!!!!!
Bez dětí, na celý den v Olympiii, nebo na Vaňkovce!!!!!!!!!! Nooooooooooo
popřemýšlejte!!!!!
Já nadhazuji tak za měsíc. Poloviny listopadu, co vy na to?
(Mám totiž teď tchýňku po kýle a nemůže se mi o Aďulu postarat)
9. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jo to u nás pokojík asi hend tak nebude.Ale neeším. Nějak to vše dopadne :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
Kuba je asi poslední dítě z obou stran :grinning: tak nemá skoro nic nového :grinning:

Dani, taky bych nakupovala a nakupovala, to co mám vyhlídnuté, tak vyjde asi na 21tis
9. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Dani tka ok,ale spíš v Olympii Vaňkovka je drahá :wink: Ale fakt radši o víkošu
9. říj 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
Dani, popřemýšlíme a nějak to dáme dokupy :grinning: snad, ono bude zase před vánoce a víš jak to bývá :confused:
9. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Reni taky hezký :grinning:
my taky nemáme po kom dědit :frowning2: Adík je sice 2. vnouče od našich, ale tam je to takové polovičaté. a tod DIblíků je první
9. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
no ale zase se tam dají ty vánoce nakoupit, můžeme zajet i do IKEA :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
ta Anička je zase zasoplená :confounded: :unamused: to bude za chvilku i Kuba a to bude zase spaní :angry:
9. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Však to je jen návrh! :wink:
Ale mě by teda ani tak nešlo o to utrácet, ale sednout, pokecat, dát si obídek, cafíto, zase pokecat, pak prolíst pár krámů a dom
Kači taky jsem pro víkoš :wink:
9. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
No nějak to zpytlíkuje.Stačí když řeknete tak týden dopředu a můžem jet :wink:
9. říj 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
Reni tak tam bych potřebovala tak minimálně s vlekem :angry: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ikeu bych chtěla zmáknout do vánoc, toužím tam po tom stolečku se židličkama Mamut :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
lásky moje, cafe mám dopito, dítě ještě chrupká, musím něco porobit, dopoledne jsem byla u našich a obvolávala hygienu a mudru kvůli klíšťákovi a pak už jsem letěla pro Aničku do školky, tak doma není nic porobeno, tak to dám do pucu, ať přijde tatínek do uklizeného domečku :grinning:
9. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.