• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
No my jsme zatím zdraví,snad nám to vydrží
9. říj 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
Tak utíej.M2 už dítě začíná z postýlky halekat. Takže hojdu nakrmit a zase bude raubířit
9. říj 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
Dani my máme ještě tu dřevěnou sadu stoleček a židličky, je to masivní a super a tehdy to stálo tuším kolem 600kč, ale taky bych tam potřebovala nejmíň stěhovací vůz, ale můžem teda do IKEA na cafe a oběd, prý dobře vaří a mají skvělé zákusky :grinning:
9. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tak se loučím, Adík ještě chrupe, ale myslím, že bude svtávat co chviličku :wink:
Tak zatím pááááááá :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
To se pak domluvíme,hlavně domluvit temrín :wink:
9. říj 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
Reni domluvím eto :wink:
9. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
pa pa :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
achoooj
hoja renat :grinning:
sem pro sraz to brno :wink: ale nějak rozumně, víkoš třeba půl dne.....
jooo...byla jsem na nch jip se optata na místo, zatím nemaj, ale chcou mě, hned mi dají vědět
doktor náš úplně byl rád, že se chci vrátit...staniční, holky co znám.....
sice si máknu..ale bbudu spoko a bez nervů, průjmu atd
u mě teda ne týden dopředu, jelikož pracovam potřebudu dost dopředu kvůli službám, na aru jsem zatím jako nad počet ale listopad tam budu do počtu a to už bude problém myškovat se službama a přescčasama
9. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Dani mám to zamluvené na mimáči..doufám že sjem se neunáhlila a botky nám budou .. mladej má stélku cca 12cm a nemá nijak vysokýnárt... tak snad to klapne.. sem si pak uvědomila že bych je mohla s tebou první probrat,ale když nám nebudou zrovna malé tak vezmem.. :wink:
9. říj 2009 ve 13:52  •  3 děti  • Odpověz
tak gojgy má stélku 12,5cm :grinning: nosíme dvacítky :grinning: :grinning: :grinning:
po kom to dítě má tu nohu?
9. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
no tak já už se v tom fakt nevyznám kubík má 21 boty vetsinou podle Farečka a 12cm nohu..
čekám na tu troubu...už by tu měli být
jinak se mi ulomil zub, naštěstí jdu ve středu k zubákovi,ach jo..to zase bude :cry:
9. říj 2009 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz
jiřo my nosime fare a prej sjsou na vn, stélce o 2-3mmmvětší než jiné botenky, proto třeba 20DPK odpovídá fare 21,, tož já takejc nevim jak to máme s botama, ale zatím jsou oka
9. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
no je ot divné s těma botama,ale já zase zpoléhám na to že adidasky bývají maliko větší než je klaiscké= číslování u jiných bot..tak doufám že se do těch sněhulek vejdeme :slight_smile:
9. říj 2009 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz
autor
Tak my jsme po jídle, kuřátko se mi moc povedlo :dizzy_face: Teda pekla jsem stehny a křídla a super :dizzy_face: Malej snad brzy padne, i když nevypadá na to a já mám myšlenky nad tím, že bych ho vůbec spát nedala...no uvidíme, co z toho vyleze :slight_smile:
9. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
no je to divný, ale hlavně že boty netlačí no ne? :grinning:
jdu věšwet prádlo, musím počkat na hanyho jel pro tu telku a pak do KB dát si internetbanking místo expres linky,
9. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jiři tak fain, díky. Ještě jednou jsem koukala a opravdu mají délku stélky 14,5cm :wink:
9. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
super Dani pošli podklady.. :grinning:
9. říj 2009 ve 14:37  •  3 děti  • Odpověz
Jiřinko ještě vteřinku, Kačka se po nich pídila, jen se ji zeptám, jo
9. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jiři jsou tvoje!!! :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
viz mail :wink:
9. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jdu do města, mám ti je hned poslat? :wink:
že to jsi ty, nebudu čekat na penízky, věřím ti :wink: :grinning:
9. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tak mažu ven, zatím páááááááá
9. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Ahojky...tak my jsme si s Adýskem dáchli 2hodinky :sweat_smile: zase bude večer strašit, ale mě to dest bodlo :dizzy_face: :grinning: Za chvilku jdou s Romčou ven, je tam hezky :slight_smile: Já tu poklidím a budu relaxovat, to mi jde dobře :grinning: Krásně jsme si to rozdělili...já dopoledne spolu s nákupem a Romča odpoledne :sweat_smile: snad mu to vydrží i až se ochladí :grinning:
9. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
Tak jsou pryč a já se vrhla na úklid. Mám zameteno, teď vytřu, poutírám prach a pak snad dojde na ten relax :grinning:
9. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
Tak hotovo :dizzy_face: Byla to fuška, ale ještě že máme takový pidi byteček :grinning: Vydrhla jsem koupelnu, kuchyň, naskládala prádlo do pračky, poutírala prach a teď se láduju jogurtíkem :dizzy_face: A kluci jsou stále pryč, asi šli ke tchánovcům...tak si užívám :grinning:
9. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
tak babuchy už čučíme na megatelku, to je nezvyk řeknu vám :sweat_smile:
za chvíli jdu do rachoty myslete na mě, at není nic špatnýho
odpo až se vychrápu sem tutaj
9. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Luci myslíme na tebe :wink: a změna telky je znát, taky si pamatuju :sweat_smile: i když my šli ze 74 na 82 :grinning: takže zase taková změna to nebyla, ale to ušetřený místo je k nezaplacení :grinning:

Kluci už se živí, za chvíli okoupu Adýse a snad půjde spát v nějakou rozumnou dobu :sweat_smile:
9. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
ahojk yholky.. Dani promin ale nebyla jsem na netu.. to je škoda páč už mohli být na cestě,ale nevadí počkám si. penízky pošlu no vlastně asi v sobotu nepřijdou i když máme komerčku :unamused: ..já nějak zapoměla na to že je víkend :wink: .. ale zadám je teďka.. :wink:
9. říj 2009 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz
Jiři kdybych měla adress, tak už jsou na cestě, no neva... tak je pošlu hned v po, ju :wink:

Lucinko myslím na tebe!!!!!!!! Přeji ti klidnou směnu :wink:
9. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
No kde to vázne? :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.