• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Hoja...u mě to vázne na tom mým mláděti...nechce spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Bré ráno...holky ta docházka je katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nu což...u nás jsou dneska řízky a nebo bramboráky, ale ty bude dělat tchýně :sweat_smile: A taky dneska dorazí kámoš a budou se vrtat v tom rozbitým počítači, tak uvidíme :slight_smile:
10. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
bré poledne
zrovna jsem vstalla a hany mi udělal čínu
mňam
týjo prdlajz docházka...kdybby bylo 30C neřeknu, ale totok...l...
včera jsem holkám řekla, že končím, tak se mi ulevilo...budud čekat na místo na nch a bude....uf uf....
padlo mi šutřisko ze srdce
10. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Tak jsme po obídku, řízečky mňam :dizzy_face: teď se prospíme a pak se uvidí :slight_smile:

Luci je fajn, že budeš víc v klidu :wink:
10. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
marky tož dobrou
já jdu na cafito, pak nevim co bude páč je tam kosa jak z nosa a není co dělat.....asi sfrknem ikeu
10. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Luci ono to tak hned nebude, Adýsek vstával před půl devátou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Cafíčko mám taky po obídku uvařené, relativně uklizeno a v pondělí vyteču v krámě, až budeme kupovat nový zdroj do počítače :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mohlo to být horší a odejít nějaká dražší věc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady je taky zima, proto ani nevím, jestli půjdeme ven, ale možná nějakou kratší procházku, aspoň do krámu budu muset, je tu zbyteček chleba a netuším, čím se nacpeme večer :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
no ty časy vám závidím, ale jen to......gojgadlo naštěstí spí poo vždy, teda dostane naíst a ví, že pofrčí do pelechu
týjo kiolik taková sranda stojí????
10. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Ten co si vybral tak 1100,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:

časy nezáviď...sice vstává pozdě, ale taky chodí pozdě spát, takže si nevybereš...
10. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Achoj, u nás dnes byl obalovanej květák a brambor, slepičí vývar....

Luci tak bude líp... :wink:
10. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
no dnes je tam fakticky hnusně, musím odpolko na nákup, kak zbalím Aďase a pofrčíme po obchoďákách (našich mega :grinning: lidl, tesco a podob.) :grinning:
10. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Dani to je fakt mega :grinning: U nás dneska nakupujou tchánovci ve velkém, tak já jen ten chleba tady u nás :grinning:
10. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Marky já se moc rozšoupnout nemůžu :grinning:
10. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
je to tu bída :angry: , vedle ve městě, je aspoň u tesca Deichmann,takko, kik sportisimo, tak se dá čumákovat tam, ale jik teda fakt bída, nebo jet až do Pardubek (cca 5Okm) :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam už je to o něčem jiném....
No holt nakoupíme a budem doma... :unamused:
10. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak gojgy nyná a já jdu na koupelnu.....
ale nesce se mi....
hany šel na pívo je to někdo?
10. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Já nakukuju, ale jak se dělíme o počítač, tak to nejni ono :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad si pořádně pokecám v týdnu :sweat_smile: jinak Adýs tu stejně prudí, nesnese abych tu seděla a datlovala...malej tyran :angry: :grinning:
10. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
tak mám vyšurovanou kupleku
marky to je napytel, hany mě taky prdí po ránu jak se sem rve :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
No už aby to měl funkční :stuck_out_tongue_closed_eyes: on se sem sice nijak necpe, ale jak to není jen moje, tak je to divný :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
týjo myslíš, že dnes dám tu 30???? :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
To nevím...mě odsud za chvíli mládě vyhodí, tak zkus červencovou dizkusi, tak je víc lidí :grinning:
10. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
no jako marky, 30 tam? si děláš prdel, to musím dát "doma" :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Luci tak doma si na to asi ještě počkáš :sweat_smile: :grinning:

Jinak já právě uspala Adýse, světe div se PŘED DESÁTOU!!! to už se mi nepovedlo ani nepamatuju :sweat_smile: :dizzy_face: A jdu hned vedle něj, jsem off...to počasí je hnusný a spací :stuck_out_tongue_closed_eyes: brou a zítra ahojky
10. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
marky no jo zbývá mi jen 40, ale dnes fakt ne
jdu taky chrnět, hany už chrápe
dobrou s kobrou
10. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
dobrý den
je hnusně co?takže dneska bude účast větší :grinning:
mušim pro knedl, bude gulage
11. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:Já bych to na větší účast neviděla, nám asi pomůže už jen zázrak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak dneska jde Romča pro oběd a říkal něco o řízkách a těch bramborácích, tak ani nevím, co bude k obědu :sweat_smile:
11. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
se máš, já se pachtím s guláškem
11. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
HOja babuchy,
u nás je ze včerejška, takže nevařím.... :wink:
Včra jsem si v SAMu koupila teláčky, tak sjem si udělala radost :slight_smile:
11. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
hoja fanuš, taky bez práce co?
se všeci řídíte heslem neděle od slova nic nedělej :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Hoja Dani :slight_smile:

Luci za mě dělají jiní :sweat_smile: Ale znáš mě, nehoním se víc než musím :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
no znám marky :grinning:
gojgy byla mrsklá už je poo a spí, takže to vidím na budík o půl 2
11. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Luci :grinning: :grinning:

Adýs vstával kolem 5:30 ale to jsem ho naštěstí ještě ukecala a dal to do 8:30 ale mrsklej je až hrůza... a když mu řeknu, že jdeme spát, tak se začne tlemit, zavrtí že nee a uteče :grinning:
11. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.