• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Hoja, tak byla změna plánu, byla jsme na obídku u tchánovečků, tomu se nedalo odolat. měli bramboráčky s masouvou směsí a pak jsem dostala ke kafítu jablečno-pudingový koláč! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teď jsem se domluvila se Símou a jedem nakupovat :dizzy_face: ,t ak bude bájo odpoledne :dizzy_face: . Děti zůstanou doma :dizzy_face: :grinning:
11. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Dani tak to bude fakt bájo, když se vyřádíte bez dětiček :grinning: :grinning:

mě to moje právě vstalo :slight_smile:
11. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Marky no už se klepu!!!!!!!!!!! :grinning:
11. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
týjo fanoušoi užijte si to...gojgy baští banános a porfčíme do tesca, zatim nejele ale černá se to tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Dani to věřím :grinning:

Já přemýšlím, jestli jít na procházku...neprší, ale zima jak v rusku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
marky co tvoje motto????čučím jak puk
11. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
No šak je to pravda :grinning:
11. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
helel jak děláš ty barvičky???,máš jinou modrou
11. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Luci písnu ti to později...je to na trošku dýl a Adýs prudí :wink:
11. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
okaj
chystám si žehlendos k telce, sem zvědavá ,kdo v superstar vypadne
11. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Hoja, tak jsme si to náááááááááramě užily!!!!!
Marky mě by to taky zajímalo

:wink: Jiři chystám balík, jak to že Poruba a ne Heřmanice? :confused:
11. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
fanuš jířa si to asi pošle k tchýňce.....kvůli tr. bydliště...si myslim
11. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
aha Luci díky :wink:
11. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
Dani písnu pak taky...do IP holky, ju?? :wink: Udělám kafčo, snad brzy uspím dítko a než půjdu spinkat, tak vám to sem písnu :slight_smile:
11. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
ok marky tak dožehleno kukáme na superstár, půjdu brzo chrnět neb gojgy vstane 5.30 na tuty :grinning:
11. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
taky čučím :grinning: :wink:
11. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
zas mě začíná břichabl a srajda, to jdu zítra na nočnínse fakt picnu, z těch nervů.....
mámetam Moničku má 4, nikod za ní nechodí a má 8kg a je velikostně jako gojgy, nabalila jsem jí overálky, a kosmetiku na koupáníčko a mazání....bobinka malá....
mě to tak trápí ...ať už jsem od tamma pryč nebo budu mít vředy..... :confounded: :confounded: :confounded:
a tpo jsem kdysi chtěla k ČK na misi do AAfriky.....tam bych se teprve posrala bez přístrojů, to by bylo maso na mě.....
11. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
čauky holky.. Dani je to tak jak píše Luci, přijde to ke tchynce páč mi ještě nemáme ani šíslo popisné.. :sweat_smile: no a jinak peníze už jsou na cestě,akorát se to zadalo ráno, ale myslím že zitra ráno na účtě už budou... :wink: je to KB takže to půjde rychle.-..

Luciku to je zlé jak vidíš t ymalé drobky a ještě ta bezmoc.. kdybysch měla i já nějka pomoct řekni.. mám tu minimálně pytel věcí které vám v nemocnici třeba nějak pomůžou :wink: jestli se to teda nějak příjmá :wink:
12. říj 2009 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky, o víkendu nějak nebyl čas a nálada na net!

Luci,ty jo bobeček malý :frowning2:
12. říj 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
jířo no nejvíc overalky co se zapínaj na bříšku ne přes hlavu...kvůli hadic, jakékoli velikosti
jinak je to fakt hrozné ty osudy u dětiček
hany jel pro primalex bude malovat
12. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojky kočky :wink:
Luci,tak dočítám,a řvu u toho.....já bych to fakt nedala,s těma prcíkama :cry: A i když to taky nedáváš,stejně tě obdivuji.
U mě je všelijak,poslední dobou jsem hotová,přitom holky jsou hodné.Už jsou obě zdravé.U obou momentálně bojuji s jídlem.S Tonym občas taky bojuju :grinning: ,jak je od rána do večera v práci,tak je unavenej a protivnej :angry:
V pátek jsem ho konečně vtáhla ven na prochajdu s kočárkem.U nás už je pěkná zima,malé jsem vytáhla podzimní bundu a je v kočárku zavrtaná,že jí kouká jen nos.
No a to hezčí :slight_smile: ,Veru už mi sedí :slight_smile: ,včera jí stihl vyfotit strejda u tchánovců.Roste před očima :wink: ,teda obě berušky.
Jdu prolítnout fotečky,jaké kdo má nové a dodělávat restíky.
Jo a dnes jsem se zaregistrovala na FB,Ninka mě dokopala,ale moc se teda neorientuju :grinning:
Nové fota dám na rajský :wink: ,pokusím se víc docházet a snad to dnes stihnu a vyberu a pošlu opožděně Marky sv.dar :grinning:
12. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Holky omlouvám se, ale včera jsem to nějak nezvládla...zalehli jsme v deset a já hned vytuhla :sweat_smile: Tak během dneška písnu :wink: Jinak noc dobrý a budíček v 8:30 :dizzy_face: :sweat_smile: takhle si to nechám líbit :grinning:
12. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
hoja Janí gratulace k sezeníčko to je hned jinačí že??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já mkěla taky občas depkouše, když bylo vše fajn, a jídlo taky sára bojkotovala, asi je to normální....takže vydrž.....koukla jsem na mail a hned mi svítí žádost od tebeb zítra si s tím pohraju, dlouho jsem na FB nebya

Jani já bulim furt, kvůli těch dětiček tam, nejvíc mě serou ty osudy...rodiče nepřijdou, nezavolaj, já bych se rozkrájela třeba, jen mít děcko doma že......a holky, jak nejde o život jde fakt o hovno.....já děkuju bohu denně za to že mám lumpicvi krásnou a hlavně zdravou....to že zlobí a je vzteklá sem tam neřešim, fakt už ne....já nebyla jiná tak co.......
12. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Jé Jani ahojky :dizzy_face: je super, že holky jsou v klidu a zdravé :wink: a neboj, Tony zase zklidní :wink: A gratulace k sezení :dizzy_face: teď jsou koukla a úplně se lekla, že Verunce už je 7!! měsíců :astonished: strašně to letí :confused:
12. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
díky,
já mám teď fakt nějaký období na pikaču :angry: Hned se vztekám a pak mě to mrzí.
Luci,mě stačil jeden den a jedna noc na dětské klinice a mám pocit,že následky už budu mýt do konce života :angry: Stále se mi vybavuje ta bezmoc,těch upoutaných dětiček na přístrojích....já jsem prostě cíťa a děsná sralbotka :angry:
Veru spí a mě je dnes dááááááááááááák smutno.
Nevím,co uvařit a pak Veru vytáhnu do toho města.
Marky,to letí......Veru včera měla 7měsíců,dostala učící lahvičku s pítkem :wink: ,moc se jí líbí,jen jsme zatím víc moké než napité :grinning: ,ale dobře se to hryže :grinning:
No a já od Tonyho dostala včera mořské plody,prý za to jak se hezky starám o děti :grinning: ,tak jsem koukala jak puk
12. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
noooooooooooo,píšu jak prase,až jsem se sama sebe lekla i y :grinning:
12. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Jani ratulka k sezení,děsně to letí :dizzy_face:

Jinak nám došly další dva balíčky,jeden s věcma spíš na lítačku,ale najdou se tma i hezké kousky a pak další se spacím pytlem za 120 kč i s poštovným,je úplně nový a mám i doklad. A je krásně veliký a prostě supr,tka bude mít bobišek v čme spát,ikdyž je teda růžový :grinning:
12. říj 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
no a ty zubáci pořád nelezou....teda už jsou tam vidět,jen se prokousat :wink:
12. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Kači,to je super kup :wink:
Když teď byla Veru marod,tak jsem jí do pytle taky dávala,aby se mi neodkopávala a super věc!
No a taky jsme koupila odsávačku na vysavač,moc se mi do toho teda nechtělo,ale je to fakt super věc :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Jani na zubiska času dost :wink:
12. říj 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.