• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Jani nám ve vašem věku vylezl první. :wink:
12. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Každej říká,jak už co nevidět vylezou i dr a oni se pořád schovávají :grinning: Nechci,aby na šaty dostal někdo jiný než já,taj stále kontroluji :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Já bez pytle ani ránu,on se v drtivě většině odkopává,on totiž sebou strašně mydlí když spí
12. říj 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jani nám řekla mudra v srpnu na prohlídce, že mu lezou zuby a vylezly na konci září!! tak si můžeš ještě počkat :sweat_smile:
12. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
no a u nás je takový vedro,že by se upekla.Tchánovci jsou totiž namrzlý a topí jak blbý :wink:
12. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
já teda počkám :grinning: :grinning:
Nám naposledy řekla v září,že se tlačí 3 najednou :wink:
12. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
U nás by asi pytel neprošel...zásadně spí odkrytej, jakmile ho přikryju, tak je hned vzhůru...musel by v tom pytli spát jen v plíně, páč je mu hned vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Jani to je hukot...nám teď během 7 dní vylezlo 5 zubů a povím ti, fakt maras :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Marky já malou dávala taky jen v bodýčku s kr.r
Měla tam vždy krásně teploučko a smrádeček :grinning:
12. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Veru měla super sobotu,co otevřela oči,tak ječela jak pominutá a nic na ní nezabíralo.
Zrovna ona,která je pořád jak sluníčko....tak to ať si tam ty zuby ještě nechá :grinning: :grinning: :grinning: ,a bude klid :grinning:
12. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Jani já mu dám radši kalhoty a nechám ho sebou mlít :sweat_smile:
12. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Dobré ránko :dizzy_face:
12. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Ahoj Simi :dizzy_face: Jak bylo??
12. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
já to jen teď,co byla nemocná vyzkoušela.Zkoušela jsem už dřív,ale řvala jak tur.....teď jí to bylo jedno.
Veru sedí,zkoumá knížku a po očku čučí na telku :grinning: ,za chvíli půjdem bojovat se svačinkou :wink:
12. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Markétko - cože 5 zubů najednou,no to musel být maras :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudák bobek malej. Kolik už jich vlastně máte :confused:

Jani - taky spinkáme ve spacím pytli, malá je na to od malinka zvyklá a má celkem klidné spaní :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj Simi :wink:
Naše mladá spí celkem v klídku,rozcáplá přes celou postýlku.Občas prská dudlík a pak mlaská jak kůň :grinning:
12. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
To my spíme v pýžu a v pytli...nemáme tu zrovna přetopeno....jsme zvyklí s eoblékat než vytápět
12. říj 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
Simi teď jich máme 13 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bylo to hustý, ten týden jsme se nevyspali a ruce jak opice...dítě furt kvičelo...
12. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
To jmy máme 14 zoubků..a myslím,že brzo vylezou i spodní trojky
12. říj 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
Teda vy jedete s těma zubiskama. My jich máme od května 12 a tím se to zabrzdilo, ale žádná škoda, taky zvládáme zubiska těžce.
Markétko - tak snad už bude líp a všichni se v klídku vyspinkáte :wink:

Jani - chtěla bych teda Verunku slyšet. Malá je taky dudlíkovej maniak, jsem zvědavá na odvykačku, bude to asi boj
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
12. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Náš malý ted dává do líhve od vína,kterou si kdesi našel křupky..ale jde mu to :grinning:
12. říj 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Rozkošné fotečky Simi,fakt krása :dizzy_face:
12. říj 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
Kači, tak tomu říkám náplň práce :grinning: :grinning:

a díky za pochvalu :wink:
12. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
dobojovali jsme se svačinkou :wink: ,docela mě i překvapila a jedla.Musím zaťukat.ťuk ťuk
Pak se pořádně zašvíkla a krkla si jak starej chlap :grinning:
Teď čte knížku a děsně se na ní rozčiluje.
Taky už řveme na tátu :grinning: ,to jsem uplně zapomněla :grinning:
Ze dne na den začala tátovat :grinning:
Simi fotečky jsou nádherný,Terka roste před očima a jaká je zní krásná slečna :wink: :slight_smile:
Jak se jmenuje krémík,který používáte na prdku?chtěla byhc ho ozkusit.
No a jinak dohromady máte zubů :zipper_mouth: ,mám se na co těšit :unamused:
12. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Jani - no já těch krémů používám povíc a abych pravdu řekla, Terka je co chvíli opruzená :frowning2: už nevím co na ní napatlat. POužíváme Babybalm, teď sudocrem, nebo rybilku. Ostatní jsou ještě horší než tyhle, takže asi tak. Ale nejvíc se mi osvědčil ten babybalm :wink: a můžeš vyzkoušet n ejdřív malé balení cca 30 ml asi za 30,- a pak se rozhodnout pro velké 200 ml asi za 150 kč
12. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Díky moc :wink:
Já používám Bepanthen,je to jediné,co nám na opruzenou prdelku pomůže.Vyzkoušela jsem toho také dost a chtěla bych ještě zkusit ten od tebe.Malá jak je v podělané plíně déle,má hned prdku jak orangutan a je z toho nervozní.teď už je to lepší,už dokáže naznačit,že něco není v poho,ale když byla prtě,tak to byla hrůza.
Díky za tipa :wink: :slight_smile:
Tak jsem vymyslela k obědu lívanvce se skořicí a zeleninovou polévku.Veru má dnes mrkev s brokolici a brambor.
Tak jdu na to :wink: pa
12. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Jo to my nějak nemluvíme,ani evím proč a už mě to štve.Nádherně rozumí,ví co po něm chci,i my dokáže ukázat co chce po mě on,ale ne a ne mluvit
12. říj 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
Kači,kámošky malej takhle nemluvil skoro do 2let.Byl teda ve všem pohodlný,tak trošku lenůšek.Věděl,že mu máma rozumí a tak se nějak moc nevzrušoval.
U nás je to zatím jen tata,dada,jaja,jeje,hele,bla bla :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
K něčemu je to dobré,aspoň tě nebolí moc hlava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hhj yxđ#y
to je vzkaz od Veru :wink:
12. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.