• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jdu vzbudit malou a pelášíme ven aspoň na chvilku :wink:
12. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Luci foto od profíka super.
12. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Já jedu pro Tomáška do školky , ted lámeme rekordy v docházce. Už chodí přes týden :grinning:
12. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
ahá já tam na těch stránkách, ale paypalem právě
12. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
simi pokukej na netu mě se líbí mustangovskej styl
12. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Našla jsem si u mustanga boty na jaro :dizzy_face:

http://www.mustangshoes.cz/obuv/damska-zimni-obuv-09/detail-boty/76/

Jo a 1500,- v háji, neb počítač stále nefachá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
12. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
Koukám, že mají být na zimu, tak uvidíme :grinning: páč na zimu boty mám...
12. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
hojec kočičky :dizzy_face:

U nás marodný stav, Kuba chrchle, tak doufám, že to nebude jako vždycky :astonished: Ančí je usoplená, jinak fajne

hodím vám sem receptím, vlastní výmysl :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=61040
12. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Tak jsme spapali zapečenou krkovičku se zakysanou smetanou no mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

Reni no vypadá to luxusně :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, tu byl šrumec.
Reni to udělám , vypadá to dobře.
Jinak máme v maštali topení a přidělanou kuchyn a zítra se začíná motat na dušičkové věnce a začne blázinec.
Já jedu s Pávou na chiru na stehy a nechce se mě. Fouká tu nepříjemně a bude zima. A nechci sníh
:rolling_eyes:

Maky botky super , já mám ty bílé je na ně ta reklama s tím párem
12. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Hoja, tak taky nakukuju...Adýs právě padnul a já půjdu vedle něj. Jsem nějak bez nálady :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale objednala jsem dneska první dárek pro Adýho k vánocům. I když pro mamču, ale aspoň tak :slight_smile:

Marti botky jsou krásný :dizzy_face:

Reni to vypadá opravdu úžasně :dizzy_face:

No nic berušky, dobrou a zítra páček :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Reni krásné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To sji fotila ty? :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: U nás klid, tak snad to nezakřiknu :zipper_mouth: jinak čekám na peníze a furt nic :angry: minulý měsíc přišly už 8. a teď nějak nechtějí dorazit :rolling_eyes: K obědu netuším, asi nějaký vepřový plátky, mám je na mrazáku a k tomu rýži :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Dobré ránko,no u nás noc hrůza...já nemohla do dvou zabrat a když už jsem skoro usínala,tka s evzbudil malý,v postýlce hysterák,tak jsme si ho dali k sobě,jenže tma dělal blbosti asi půl hodiny,no pak šel do svojí a asi hodinu si tma povídal. No pořádně jsme už vůbec nespala,takže jsem kaput :frowning2:
13. říj 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
Jo a musím se pochlubit,už jsme s epodruhé vyčurali do nočníku :dizzy_face:
13. říj 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko, u nás noc taky nic moc, malá se asi v 1 hod vzbudila a nechtěla vůbec zabrat, tak jsem jí chvilku domlouvala a ona furt pobrekávala, tak jsem jí vzala k sobě chytla za ruku a za chvilku spala. Tak nevím jestli se jí nezdálo něco zlého :frowning2:

Kačí - gratulace k prvním úspěchům na nočníčku :wink:

u nás bude zeleninová polévka a chtěla jsem to file a brambor a zjistila jsem že nemám brambory :sweat_smile: jak tu furt nejsem nemám přehled

tak musím vymyslet něco jiného
13. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Tak my bude mít pizzu,jen musím najít nějaký dobrý recept

Jo to se našemu malému stává taky,ale on s náma nezabere
13. říj 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
Tak sjem anšla těsto na pravou italskou pizzu tka uvidíme
13. říj 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
Ještě nakukuju a tady mrtvo :frowning2: mladé se opět nechce spát. Nějak jí to poslední dobou dlouho trvá, než zabere přes poledne, a to máme za hoďku vyrazit k doktorovi na kyčle :unamused: tak buď bude přetažená, nebo nedospaná, nevím co je lepší výběr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Renatko - vše nej nej a sladkou pusinu k tomu Tvému dnešnímu svátku přejí Simča s Terinkou
13. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Simi,to je blbý,asi protivná bude tak nebo tak :unamused: Snad to zvládnete :wink:

Reni taky vše nej nej nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
Reni, taky přeju všechno nejlepší ke svátečku a hlavně zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahojky bbaulky..
Simi krásné fotečky, moc Vám to tam holky slušelo.. já jsem si včer audělala radost a koupila si kalhoty z blendu :confused: no furt zkoumám zda jsou to pravé ořechové,ale zjištuji že v gatích problém nebude,ale problém je v modelce :sweat_smile: no nic.. taky bych si chtěla koupti nějaké dobré botky na podzim zimu, botasky docela profukujou a chtělo by to maličko úroveň..

jinak včera jsem koupili Kubíkovi velkou postel a 1.noc dopadla super krásně jako vždycky.. je to prostě zalto.. sice na sebe s ondrou halekali ale stím se počítá..pak to blejsknu a hodím fotos...

miláčku Renoušku všechno nejlepší ¨ženská hlavně pohodu, klid u rodinného krbu a zdravíčko.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 12:12  •  3 děti  • Odpověz
Jé Jiři,vy už máte postýlku jako velcí :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak se zase hlásím :slight_smile: Nakonec peníze dorazili, tak jsme je jeli vybrat, poslat paní laclíky, co si u mě koupila na MMB, zaplatit složenky, nakoupit a jsem zase bez :stuck_out_tongue_closed_eyes: nesnáším to, asi fakt budu muset do práce :frowning2:

Romča právě odjel s počítačem do servisu, tak to jsou další prachy :frowning2: holky jak já ty peníze nenávidím :rolling_eyes: spíš to, že bez nich to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Renatko lásko všecičko nej a nej :dizzy_face: ti přejí Baďáci :wink:

Romča si "objednal" vodovky a bude malovat obrázky Adýskovi kolem postýlky, tak jsem zvědavá a pak se pochlubím :slight_smile: V neděli přijedou naši mi popřát a přivezou pytel věciček po Adýskovi, tak ho nafotím, namrskám to na MMB a uvidíme...co neprodám, tak rozdám :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Jo a poslala jsem peníze na ten Adýho dárek, tak má první k vánocům :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
hoja
Renatce opožděne k svátku vše nej, hlavně hodné a zdravé kinderka a hodného mužíka :dizzy_face:
jiři ty si truba, modelína fakt...se picnu z tebe
jooo máme vymalováno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zasek to tu má kulturu
marky bez poeněz to nejde to je hnus....brácha projebal 160tis po mamce......automaty , bordel, chlast...no comment :pensive:
13. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Luci nejde no :confounded: a to už to brácha všechno utratil?? :astonished: tak to je síla :pensive:
13. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Já se půjdu pokusit uspat mládě, i když ten na to vůbec nevypadá :sweat_smile: a to dneska po dlouhý době vstával před osmou :sweat_smile: ne o moc, ale bylo to před :grinning:
13. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Ty jo Luci, ještě 5 a máš 30 :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky kočeny,
dnes nějak nestíhám. :confused: ...musela jsem navštívit ťamany, páč jsem zijstila, že máme only 1 foté punkocháče!!!
Teď to tu musím pofackovat, páč mi přijede kamarádka se synátorem, tak se zase kuci vyblbnou....

Renatko k dnešním jmeninám především zdravíčko, štěstíčko, lásenku, zdravé kinderky a hodného mužíka!!! A taky kupu vyplněných přání.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.