• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luciáši tak už to tam hoď!!!! :grinning: :wink: no a s bráchou, fakt no comment :frowning2:
Jiři ty modelíno, neser!!!! Kurnik já takhle vypadat po dvou kinderkách, tak si jako hvízdám :angry: :dizzy_face:
Simi držím palečky, ať je to OK,ju. Pak písni výsledky :wink:
13. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Tak Adýsek usnul a já stále čekám, až se vrátí Romča a co za bombu mi oznámí :confounded: :frowning2: Ani není chuť na jídlo, to vepřové bude asi až zítra, dneska jen párky a kaše :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani se mi nechce vařit
13. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
cože luci on už je nemá.. no to me po.er :astonished:
13. říj 2009 ve 13:25  •  3 děti  • Odpověz
baby jako fakt jsem na baráku přibrala sice to na váze není ani videt ale já su nejaká oplácaná... :wink:

dani taky se chystám pro nejaké punkocháče.. :grinning:

u nás byla dneska čočka a nejak se mi honí v břichu :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo u nás byly včera k večeři vajíčka a taky se honily :grinning:

JInak počítač funguje :dizzy_face: :dizzy_face: SIce další litr v háji, ale díky bohu za to :dizzy_face: :sweat_smile:

A našla jsem dárek pro Adýska, to by ho mohlo bavit :dizzy_face: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23487821&tab=0
13. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
market takové t ystojící paňáce jsem mívali doma taky ,akorát byli plněné vodou takže docela nepraktická věc.. čímpak je plněný asi ten čučňák :grinning: to netuším, ale vypadá zajímavě.. :wink:

bez kompu je zle.. peníze jsou sfinstvo to mi povídej.. ale bez nich to taky nejde :confounded:
13. říj 2009 ve 13:36  •  3 děti  • Odpověz
Luci tka to je drsný :astonished: :confounded:

Holky vy jste všechny štíhlé.....nikdo nemá co kecat
13. říj 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jířo řekla bych, že je nafukovací...podobný jako ten válec na lezení, ten máme doma a malý ho miluje... Romča byl bez počítače už 2 týdny, tak konečně apsoň ví, co s tím je a už to funguje...už mi lezl na nervy, jak mi přepínal televizi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Já teda štíhlá nejsem, spokojená s tím nejsem, ale jsem líná s tím něco dělat, čili když se to vezme, tak na tom asi zase tak hrozně nejsem, když mě to neděsí a nic s tím nedělám :grinning: Od předtěhu mám stále nahoře 5kilo a do ideálu mi chybí dát dolů 10, čili se na to můžu víte co a jdu se najíst :grinning:
13. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Taky mám nahoře 5 kilo,asi ybhc to měla řešit ale nějak se mi už nechce....obézní nejsme tak co
13. říj 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí přesně tak...sice mě sejří, že se nevejdu do jedněch svých oblíbených kalhot, ale jelikož stále kojím, tak to neřeším :grinning: ale nevím, na co se budu vymlouvat, až jednou přestanu :sweat_smile: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
no markte a problém u mě je v otm že nejsem třeba tak tlustá ale jsem želatinová chtělo by to sádlíčko přepracovat na svalovou hmotičku :grinning:
13. říj 2009 ve 13:51  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo tak to jsme na tom stejně...kam plácnu, tak se to klepe :grinning: :grinning: ...on by stačil pohyb (bohužel je zapotřebí jinej než kolem malýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:) jenže já se nepřinutím a pak se denně cpu sladkým, to by taky bylo fajne odbourat, ale já prostě kojím a já nemůžu :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
No já se sldakým necpu,ale jím děsně nepravidelně a pohyb taky chybí. :unamused:
13. říj 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já jím pravidelně=pořád!! :grinning: :grinning: A sladký mám denně, ale to je asi tím kojením, prý to tak i bývá, že je chuť na sladký :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
ale tka naštěstí váha neleze nahoru,to ej hlavní :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
No já mám ještě 3 kg nahoře od těhotenství :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale budu s tím muset něco udělat kvůli oblečení :rolling_eyes:
13. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Čusík, tak velký počítač konečně funguje!!! :dizzy_face: Ani nevíte, jakou radost mám. :sweat_smile: večer bych mohla nakouknout ze svého :grinning:
13. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
už to jede, hnus až doted jsme byli bez UPC net i telka, k posrání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jé já tu 30 dnes i dám
tož sem stěhovala nábytek
oeču sekajdu na zítra a mám i žehlení k telce
jdu dočíst
13. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Luci to dáš :wink: Já půjdu snad za chvíli uspat Adýse a ráno pojedeme kouknout po botách pro mládě :slight_smile: :dizzy_face: se těším, první opravdové botky :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
lucí taky mám tři kila a en a ne dolů a žeru a žeru
jo holky nemá je......brutus ani ubytovu zaplacenou nic...skončí špaltně na ulici pár dní si pospal dobytek jeden a ted zas tak hovado
zmrd zasranej, mě vyhrožuje, že mě zabije a pak chodí a somruje hovado, dal to do automatu a v bordelu byl za 18 táců nemám slov...mamka se musí v hrboě obracet, smutné, ale kdo chce kam......
13. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
zdarec kukačky :wink:
13. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
hoja ještě dva :grinning:
13. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
jsem kapkem dočítala a díkec za blahopřání :dizzy_face: já si můžu otevřít obchod s čokoškama, nechcete někdo tu velkou dvoupatrovou bombošku s mořskými plody??? :sweat_smile: :grinning:
13. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
já se neskutečně rozežrala, ale fakt děsně, jak nemám něco v hubě, tak jsem nesvá, prostě furt žrát a žrát :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jé Jiři to je super s tou postýlkou, my taky budeme pořizovat a doufám, že pak už bude krásně spinkat :grinning:
13. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
jo Kači a fotila jsem to já :wink: byli jsme na houbách a to byl jediný úlovek :grinning:
13. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
renat jááá beru
13. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
jé Luci, já to furt nechápala, jaké 30 a už vím, tak to opravdu dáš :grinning:
13. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
etě raz :grinning:
13. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.