• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jiřo no to mi musíš ukázat
brpuci jdu žehlit ale nakouknu ju?
19. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
já radši taxanem... uff uplne ve mě hrká když si to představím :fearful: :confused:
19. čer 2009 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz
to já se nechám odvézt :wink: ale dopravila bych se v poho :grinning: toho cestování se tak nebojím :grinning:
19. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Reniku nesmol mňa :grinning:
19. čer 2009 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz
já si jdu odpočinout, vytuhnu jako vždycky

malá nechce spát a tak se tam vymlouvá na špatné sny :angry: :grinning:

Jiři u vás už to všechno spinká?
19. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
holky a co ta Marťa? Kde je, co s ní je? :astonished:
19. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Reni ondr akonečne douklízel pokoj chtel to udelat sám.. no už pujde na kute.. nekdy se taky vymlouvá na bubáky a sny.. a kuba spí už od 19h :wink: přijde nám tu kámoš od jrika tak se odmlčuju a budu se venovat až zitra asi odpoledne.. pááá

marta?? těžko říct :unamused:
19. čer 2009 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz
Baf, užívám jsi bez na děttí a zítra jdu na svatební obřad a potom na pečené prase :grinning:
A jsem totálně off :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
no vida toho ducha.. nazdar
19. čer 2009 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz
Jsem u Věrky a neustále uspává děti hodinu až 1,5 hdiny a když je dobrá noc tak je na nohou 4x a když špatná tak 12x.
19. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Mám ducha, projela jsem mma a mmb a @ a dostavila jsem se sem a vy mě hledáte
19. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
tak mám dožehleno
19. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Ahojjjjjjjjjjjjj :dizzy_face:

Jsme doma...sice už včera, ale nějak nebyl časík...bylo to super, klidně bych to ještě protáhla, ale na druhou stranu už se mi stýskalo :zipper_mouth: :sweat_smile: :dizzy_face: Jo a Romča už tu uzlinu v břiše nemá :dizzy_face: :dizzy_face: kontrola za 2 měsíce, tak uvidíme, co se vůbec bude dít, ale hlavně že je v pořádku :dizzy_face:
20. čer 2009 v 06:27  • Odpověz
marky no supeeeeeeer tak to je super zprávička po ránu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2009 v 06:33  • Odpověz
autor
Díky moc Luci, to teda jo :dizzy_face: jdu vložit nějaký fotos...sice jen z mobilu, ale apsoň něco :slight_smile:
20. čer 2009 v 06:40  • Odpověz
jj sem tu gojgyna tu halekááááá
20. čer 2009 v 06:50  • Odpověz
no marky super to vysoké pískoviště nemá chybu
20. čer 2009 v 06:52  • Odpověz
autor
Mě se Aďulka patrně posrajdil :sweat_smile: strašně usilovně tlačil a už netlačí a smrdí :sweat_smile: :grinning: :grinning: Jdu ho přebalit a pofrčíme nakoupit...nic tu není :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech tu chlapa o samotě :rolling_eyes: a to ani nevím, co uvařím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 06:53  • Odpověz
autor
Luci. v tom pískovišti jsem si hrála ještě já jako malá :sweat_smile:
20. čer 2009 v 06:54  • Odpověz
marky..hany nakoupí...to jo.....
já budu mít stehna a br. kaši......a okurek
marky fakt jo? na chatě hany udělal ze starého nové hany sice si tam nehrál on, ale neteř jo tak taky dědíme pískoviště :grinning:
20. čer 2009 v 06:59  • Odpověz
nazdar holky, taky ranní ptáčata, malého asi po ránu hryznu :grinning: sedí za stolečkem a kvílí :grinning: ale ven nechce a jen napodobuje pláč.

Marky, mobil ti dělá krásné fotky :slight_smile: a to pískoviště je fakt super, z toho ti Ada neuteče a co říkal na kluky? :grinning:

u nás bude bramborový guláš a pro mě asi to co má Lucinka, jen nemám staré erteple na kaši, tak si možná koupím instantní, protože mám na ni děsnou chuť :grinning:
20. čer 2009 v 07:03  • Odpověz
renat já mám instantní maggi je nejlepší...klasiku kaši dělá jen hany a to 2x do roka :grinning:
20. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
Jo tak, tak aspoň tě mám jako pomocnou odbornici přes instantní kaše :grinning: malý dostal instantní kaši, ale Humanu banánovo třešňovou a je klid i když moc hladově nevypadá :grinning:
20. čer 2009 v 07:09  • Odpověz
gojgadlo tu sedí v židli kuká na elma :grinning:
20. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
kde ste? :confused:
20. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
já byla nakoupit a snídala jsem :wink:
20. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Já byla nakoupit a teď snídám. Aďulka to hned po příchodu zalomil a mám chvilku klidu :dizzy_face:

Jinak to pískoviště...táta s bráchou jednu stranu seřízli, aby tam mohli kluci chodit sami, protože je dost vysoké a pořád potřebovali pomoct :sweat_smile: a z kluků byl Aďulka nadšenej, jen na něj byli moc rychlí :sweat_smile: on než se otočí a někam dojde, tak oni už jsou v luftě a hlavně Daneček (toho si Adík oblíbil, jsou mu 2roky) se mlaďase bál :sweat_smile: no jsem se musela tlemit...ale Adík furt za ním :sweat_smile: :grinning: bylo to super :dizzy_face:
20. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
já vytuhla na 2h s gojgynou :sweat_smile: :sweat_smile:
20. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
ted po sobě matle sušenky...bože ale jak je spokojená...ji pak vysaju :grinning:
20. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
mám cafo hola hej
hele začnu si to brát osobnš esli tu nikdo nenakluše
20. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.