• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
13. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
hezkýýýýýý, gratuluji, Luci, jsi drbalka první třídy :grinning:
13. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
gratuluji závislákovi k 1.místu nejvyžšího dosaženého počtu příspěvků..napiš si místenku do blázince páč si regulérní závisláček :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz
moje dětičky ještě nespinkají :sweat_smile: byli jsme na dýňování, pak byl táborák, kosa jako prase, měl být i lampionový průvod, ale odvolali ho :sweat_smile: no a já vyřezala meloun, protože dýně už nebyla a vyhráli jsme to :grinning:
13. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jiři nazdááááááár, beruško, jak se vám vede? U nás se chrchle, malý je jak tuberáček :confused:
13. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
šikulenky Reni...
je tam fakt kosa jak z nosa.. máme 3 stupně venku a 22 vevnitř

peču ještě buchetku, páčj sme se takyzdrželi, byli jsme u babi ale nejak se to zvejklo a jirka se s ní pohádala no byla dneska docela protivná..ale to je jedno..
no a kubíkovi pekne kape z nosa.. jinak leží bobánci y koukají se na macha a švestkovou(jak říká Ondra)
13. říj 2009 ve 20:44  •  3 děti  • Odpověz
jdu to zkontrolovat :wink: jako tu buchtu
13. říj 2009 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz
já to jdu uložit, nebo ten kluk dostane na řitku :grinning:
13. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak buchta je hotová docel arekordne.. za 12minut ale je to jenom piškotek.. :wink: no i tka tomu dám příště menší volume :grinning:
13. říj 2009 ve 20:48  •  3 děti  • Odpověz
miláčkové mojí dneska to balím, jirka je zdrblý z té maminy a tak opůjdu trochu rozveselit . dobrou noc :wink:
13. říj 2009 ve 20:49  •  3 děti  • Odpověz
BErušky potřebuju rozptýlit,našeho dědu odvezli do nemocnice.ALe nic konkrétního nevím,ale nic vážného to asi není
13. říj 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
Jiří dobrou
renatko teda vy jste vyhrli jo? a fotenka melounu by nebyla???
kačí nebuj, zítra budeš chytřejší.
Jdu dodělat nějaké restíky
takže zítra večer jsem tuuuu
závislačka :grinning:
13. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: Noc na pikaču, tak se s ním prospím poo...za chvíli jedeme pro ty botky :slight_smile: zatím paaa
14. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Luci co mu může být,když s enemohl nadechnout pořádně a klepali s emu ruce. Ale infarkt prý neměl
14. říj 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Kačko :wink: :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
dobré ránko, u nás taky nic moc noc, malá se párkrát vzbudila a i když to byla vstávačka jen na minutku, stejně to rozhodilo spánek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reni nafoť pokojíček ať se pokocháme novou postýlkou. Taky jsem zvědavá na přechod do velkého. Musíme postýlku vrátit, mám jí od švagrové a ta teď čeká druhé mimi, takže mi máme už objednanou velkou a příjde asi do měsíce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj Simi :wink:
u nás taky nic moc noc :unamused: ,Veru pořád prskala dudel,a když jsem si jí vzala k sobě,abych jí měla "po ruce",tak cpala dudel do pusy ona mě :slight_smile:
Jak jsi dopadla včera u dr?Nás to také čeká začátkem příštího měsíce.Doufám,že už nebudeme muset dávat na noc ten obr bal mezi nožky :wink:
14. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Lumpi - dopadli jsme dobře, sice tam prý má ještě něco trošku zvětšeného, ale je to v jejím věku prý úplně normální, takže se tím nemáme znepokojovat. A další kontrolu máme až ve 3 letech :dizzy_face: :dizzy_face: malá byla pochválená jaká je šikovná, takže super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

DRžím palečky ať je vše u Vás Ok, malá měla tu dečku už od 6ti týdnů, tak si myslím, že kdyby jste něco měli jo špatně, tak už ji dáváte, my jí měli do 8 měsíce na celý den a od 9 měs. přes noc :frowning2: ale za ty zdravé nožičky to stálo :wink:
14. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
jj
dr.nám dvě plenky na noc jen doporučil a říkal,to co píšeš.Abych se neznepokojovala,že je to jen doporučení,ne,že by to bylo blbé,ale přesto.....
Tak to je dobře,že je to v poho,aspoň máte chvíli pokoj :wink:
U taťky už bude sníh,viď?
14. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
To asi jo, přece jen je to poměrně vysoko, takže poprašek už tam určo bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No Vidíš tak To Verunce nic nebude a bude úplně v poho :dizzy_face: :dizzy_face:

já za chvilku jedu k babičce. Odvézt malou, bo musím k zubaři na nasazení korunky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bude mě to stát zase hříšný prachy 3300,- a odpoledne snad s Dančou vymyslíme nějaký fajný plán pro děti, protože s nima to moc po venku není, bohužel, ale spolu si krásně vyhrajou a mi máme klídeček. Fajný zjištění :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
teda,ty zuby se fakt vyplatí :angry: ,mě čeká 30.10. další a doufám poslední trhání,zas podělanej moudrák :angry:
Já jsem se taky hned ráno pozvala ke kámošce na návštěvu :wink: ,budeme stříhat Veru fleece na kaťata a kabátek.Sehnala jsem totiž naprosto úžasnej......sladce růžovej s kačenkama.Zamilovala jsem se na první pohled a musela jsem ho mít. :grinning:
No a pak budeme prostříhávat a začišťovat ďury na bez.pásy ....na fusáčku.Veru by mi totiž asi z kočárku vyskočila,je to potvůrka a aspoň nebude sjíždět :wink:
Budu muset mazat,mám tu koncert :wink: ,Veru se vzbudila na pikaču :wink:
Tak ať dobře dopadneš...u zubáka a hezky si s Dančou užijte den,pa pa :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Teda Jani, to může být krásný, tak až to budete mít hotový, tak v tom Veru vyfoť :dizzy_face: :dizzy_face: a fusak s dírama na kšíry je ideální, taky to mám tak a je to suprácké.

Taky hezký den i my valíme za babi. Zatím ahojky :wink:
14. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Hoj kočenky! Simi, tak ať tě zubák moc nebolí.

Jo a mám tady pro vás jeden odkaz na abdukční kalhotky Marwell http://marwell.cz/. Je to právě místo toho širokého balení, prodávají se v lékárně za 290 Kč, jsou 2 velikosti - 52 do 6 měsíců a 58 od 6 měsíců. Kdybych věděla, že to balení máte, doporučila bych vám to už dávno. Já jsem s tím mega spokojená. Jsou to kalhotky, které se dávají místo těch 3 plenek, zapínají se na suchý zip, vevnitř je taková ortopedická vložka a suprově drží tvar nožiček, navíc v nich není ani horko. Bordel je, že když vám to předepíše doktor, tak je hradí pojišťovna. Ale mně je doktor ani nepředepsal, dokonce ani neřekl, že něco takového existuje. Doporučila mi je kámoška. Takže kdybyste někdy potřebovaly.

Pro optimální polohu kyčlí a tím i správný vývoj kyčelních kloubů novorozenců doporučujeme všem maminkám novou kvalitní pomůcku s prověřenou účinností "abdukční kalhotky MARWELL s ortopedickou vložkou". Je to korekční abdukční bandáž, která plně nahrazuje dosavadní způsob širokého balení pomocí tří bavlněných plen a oproti stávajícím pomůckám na trhu se vyznačuje výrazně menším objemem abdukčního balení. Nemusí být používána jen při terapii hrubších patologií, ale i u hraničních nálezů a lze ji využít i jako účinnou preventivní pomůcku pro zdravý vývoj kyčelních kloubů našich nejmenších.

Takže tak. No a já tu mám kopec žehlení a jelikož v sobotu jdeme na tu svatbu, tak budeme přes týden ještě muset uklidit. Akorát to počasí mě dost sejří, páč tady každou chvilku buď prší, pršosněží nebo padají kroupy a hnusně fučí. Aničku ani nedávám ven, táboří na chodbě v kočáře. No jestli tak bude i v tu sobotu, tak to teda bude hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A nevěsta má ramínkové šaty, tak to patrně umrzne. Já jsem neponechala nic náhodě a mám zimní boty a skorozimní kabát.
14. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
ahojky holky.. byla jsem u zubařky.. no dneska me moc nepotrápila delal mi 3 blomby a vykrvácel ajsem vzala si 720Kč.. to je hnus.. kolik to stojí :frowning2: a to si zebrala jenom za obyčejné tmavé.. za přední bere 450 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: za jednu..
noa naočkovala jsem pejska, jela na pojištovnu..
pak hlásím máme maroda Kubíka má teplotu a snoplík jako blázen.. ale nastěstí zustává v postýlce a nikam neutíká, je ot fkat zalto..musím ji nafotit at vidíte jak je Jirka šikovný a udelal moc super zábranu :grinning:
14. říj 2009 ve 12:04  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky, tak děda je prý už v poho,ale nechali si ho v nemocnici. No prý včera cosi kopal na zahradě tka to bdue asi tím. Je furt moc aktivní a neuvědomuje si,že už má léta
14. říj 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky, tak s ehlásím. Kluci odešli k rodičům a já jsem v uklízecím procesu, ale mlaďas tu udělal takový bordel, že to bude nadýl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak botry jsme nesehnali :confounded: ty, na které jsem se těšila ani neobul přes ten nárt a ty co by obul zase byly jiná cenová kategorie, než jsem čekala :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra jim má přijít nové zboží, tak tam asi sjedeme ještě jednou a kdyžtak bych musela koupit ty dražší :stuck_out_tongue_closed_eyes: nu což, jdu na ten úklid a nakouknu později :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Taky bych se měla mrknout po zimních botkách,máme sice plné,ale hodily by se teplejší. Dneska je tu pkěné hnsuně,děsně fučí a je zima :frowning2:
14. říj 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí u nás taky hnus, už i sem tam vločka...letos to začalo fakt brzy a my naprosto nepřipravený :confounded: I když Romča dotáhl o víkendu od rodičů pytel plný věciček na Adýho :dizzy_face: Sice jsou tam ještě většina věcí větších, ale kalhoty mu jsou všechny a to jsou tam asi 6x rifle, i dvoje zateplené, haldy tepláčků, prostě jsme relativně vybavený, ale potřebuju ještě punčošky a nějaký bodyna s dlouhým a hlavně ty boty. Nemůžu ho furt držet v kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
14. říj 2009 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz
Taky byhc potřebovala nějaký takový pytel
14. říj 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.