• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
No co ti budu povídat, bodlo to :sweat_smile: je tam i hafo pyžamek, ty už taky bylo potřeba koupit a celkově super :dizzy_face:
14. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Marky,tak to je fakt super. Já hledám vždy na MMB balíčky,ale poslední dobou nemám nějak štěstí. Teda na lítačku jo,ale žádné pěkné věci! Musím koupit zateplené kalhoty a bodyčka. Kombinéza,teda oteplovačky a bunda dneska došla a super. JEště jsme vyhrála dalši dva kabátky na ted.Tak už se těším až dondou
14. říj 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
tady je ten meloun, pak jsem mu ještě červenou vodovkou dobarvila zuby a dala mu do tlamy maličké rajče, jako že ho zakousl :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3408639&vReferer=
14. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Kači, kam dal Davídek ty škraňky???? :astonished: :grinning: On je normálně úplně štíhlý kluk, ale možná to dělá jen to foto :wink:
14. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Reni suprový melounek :dizzy_face: jste šikulky :wink:

Kačí já jsem za to vděčná, opravdu mi to vytrhlo trn z paty. Bundu na zimu jsem koupila, ještě oteplovačky, možná i tu kombinézu a pár bodýček a mám hotovo, tak tolik finančně nevykrvácím a velikostně počítám, že nám to vydrží ještě celý příští rok :sweat_smile:

Jinak kluci dorazili před sedmou, malej se hned sápal po prsu a okamžitě vytuhnul :sweat_smile: no a za hodinku byl vzhůru :rolling_eyes: tak další spaní asi tak o půlnoci :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Reni,jsme huběňouři a skřítci. Kde jsi koukala na fotky?

Reni jsi šikula :dizzy_face:

Hele co děláš o víkendu?že bych ukecala Toma at nás k vám hodí
14. říj 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
Marky, to jako fakt nepůjde dřív spinkat? :astonished: :grinning: to je celkem na palici, co? :wink: Malý dneska přes den nespal, vstával o půl sedmé a šel spát v 19,30 :sweat_smile: tak spinká brouček.

Anička má teplotu a protože měla to klíště, tak s ní radši zítra zajdu k mudře, abych něco nezanedbala :frowning2:

No a bundiček máme asi 5 a 3 oteplováky, jednu kombinézu a 2 zateplené lacláče, no a 2 botky na zimu. Vše poděděno :grinning:
14. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ale teda bříško máme,ale to má každý dítě...špíčky nemáme
14. říj 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
No Kači, právě Anička je marod, tak nevím :frowning2: má teplotu a rýmu a bolí ji v krčku a hlavička.

Kači kukala jsem na tu fotku na Pampers a sviňáci mi napsali, že jsem už hlasovala, ale já nehlasovala :angry: Kači a kolik Davča měří a váží? Mě se zdál už skoro i větší jak Kuba :wink:
14. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
hojte sem offf
zase hnus den, holky já se tak těšim, až vypadnu...fakt
nedočítám dočtu v pátek, mám toho ještě dost udělat, oba už vytuhli, hany je nachcípaný, já nachytám jídlo , pověsim prádlo a dám si vanu a padnu....
je tam kosa jak v rusku,masakr.....
14. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
jj Kuba má taky pupan :grinning: ale špíčky už taky ani ne i když škraňky má :grinning: a váží o 3,5 kg víc, jak Anička v jeho věku :grinning:
14. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Reni to už je stará fotečka....musím na FB hodit nové fotečky :wink:

To je škoda,ráda byhc vás viděla. Ale samo dojdem až bude Anička zdravá :wink:
14. říj 2009 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
Reni nevím kolik váží a měří,ale zítra se na něj orientačně vrhnu
14. říj 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
My máme špíčky a pupek jak nějakej pivař v putice sedmý cenový :sweat_smile: :grinning: kdybyste ho viděly z profilu :sweat_smile: :grinning: Jinak uspat se pokusím ho kolem té 22.hodiny, to bývá zlomové, ale uvidíme...nu což, ráno bude chrnět tak do 8-9hodin a pořád to pojede dokolečka :sweat_smile: už to trvá nějakou dobu a jsem docela zvyklá :sweat_smile: aspoň v noci docela dobře spí, až na dnešek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Reni závidím, že tak dědíte...Adýs už nosí něco velikostně stejně jako skoro 3-letý bratránek :sweat_smile: :zipper_mouth: takže toho asi moc podědit nezvládneme :grinning: a boty potřebujeme, strašně mě mrzí, že to dneska nevyšlo...snad zítra.

Luci hezky se vyspi :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
jasně, jak se uzdraví, tak vás ráda uvidím :slight_smile:

Luci chuďatko, to musí být utrpení :frowning2:
14. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Lucinko,tka se krásně vyspinkej
14. říj 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
Marky a kolikátku už má velikost? :grinning: My plynule přecházíme na 92 :wink: ale i ta 86 ještě je
14. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Pupek máme taky Marky,to maj děti normálně. Taky vypadáme jak pivaři.Ale špíčky to nensou
14. říj 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jinak jsem dneska mluvila s mamčou a přijedou v neděli. Děsně se těším, neviděla jsem je od svatby a když mi přivezou ještě nějaké dárečky, tak to si nechám ještě víc líbit :dizzy_face: :grinning: ne dělám si legraci, platili svatbu tak jsem si objednala jen nugátovou bonbošku :grinning:
14. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
To my máme 80,ale 86 už též jde
14. říj 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
No nosíme 80-92 :sweat_smile: a u něčeho už i 98 :sweat_smile: to se týká hlavně kalhot v oblasti bříška :grinning:

Kačí my máme špíčky :grinning:
14. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Marky, vidíš, já ti musím ještě poslat dáreček :grinning: jsem hrozná :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Reni nemusíš :wink: A jinak té 80 máme asi 2 bodýčka, ale velikostně jsou stejný jako 86 :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
TAky si myslím,že se nedá moc na velikost spoléhat
14. říj 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
Marky a co bych s tím asi dělala? :grinning: On to není hodnotný dar, ale dáreček z lásky :grinning:
14. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Jé Reni, tak to potom jo :dizzy_face: Dáreček z lásky... moc se těším. :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
nedá se spoléhat, každá věc je jinak velká :wink:
14. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Marky došlo ti aspoň to přáníčko ode mne?
14. říj 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
jdu pověsit prádlo, ale pak zase přijdu :wink: je to jen pár ručníků
14. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Kačenko už jsem ti myslím děkovala, ale pokud ne, tak se omlouvám a mooooc děkujeme :dizzy_face: Přáníčko došlo a mooooc potěšilo :dizzy_face: :wink:
14. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.