• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Marky asi sjem to přehlídla.A nemáš zač. Poslala jsem aspoň přáníčko,když nic jiného. Tím je stejně vše podstatné řečeno. A dárek mě žádný originální nenapadl
14. říj 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačenko to nevadí :wink: Přáníčko bylo super nápad :wink: pro mě je hlavní, že jsi nezapomněla :dizzy_face: :wink:
14. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Jinak já právě klukům nakrájela jablíčko a mladej se láduje jak v pravý poledne a to že je večer ho absolutně netankuje :sweat_smile: to dítě je děsná popelnice... a jak vidí jídlo, tak vyvalí oči a řve papů papů :grinning:
14. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Marky my jsme taky děsná polenice,ale krotím ho. A jablíčka nám dneska ůj taťka dovezl celou bednu a malému moc chutnaj,tak jsem ráda.Tak bdeum mít zdravé mlsání
14. říj 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí já nevím, jak ho krotit, páč on jak nedostane, tak je jak urvanej ze řetězu...a tím, že nejíme ve stejnou dobu (třeba svačiny a tak) tak to vypadá, jak kdybysme celý den jedli a on furt řve a žebrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak nemá vypadat jak vypadá :sweat_smile: buřtíček můj :grinning: :dizzy_face: a tyhle jablíčka jsou neskutečně sladký a dobrý :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Marky no já jím,když on mě nevidí. Proto taky jím tak děsně málo a nepravidelně. Když někde jsme tak jí taky furt,ale pak ho v noci bolí bříško. JE to potíž s těma dětma. Asi se na to zeptám dr. jestli ho mám krotit nebo ne
14. říj 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to já bych nejedla nikdy, respektive jen když spí a to nejde. Určitě je dobře, že ho krotíš, jíst by měl 5x denně, takže to určo děláš dobře, ale já ne :sweat_smile: Ale o sebe by ses měla víc postarat, takhle to nepůjde dělat věčně a aby se ti to nevrátilo na žaludečních potížích nebo něčem podobném :confounded:
14. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
No já blbě jedla ikdyž prcek nebyl,jsem ejdla až jsem došla ze školy. No ě se to vrací na mojí váze. Proto neleze dolů,když jsem ejdla jak mám tka to šlo dolů jedna radost
14. říj 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Nejde ani tak o váhu, jako o zdravotní potíže, které to časem přinese. :unamused:
14. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
To já vím,když já se pravidelně nedonutím! :frowning2: :pensive:
14. říj 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz
Nejhorší je,že máme v rodině žlučník,blbé střeva(možná dokonce náběh an rakovinu střev) a nic s tím endělám :pensive:
14. říj 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak být tebou, tak se to hodně rychle naučím, s tímhle fakt není radno si zahrávat. Já zase bojuju s pitím, ale hodně se snažím...musím...nic jiného mi totiž nezbývá. :zipper_mouth:
14. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
jo pití ej taky boj,nepiju a pak vypiju přes půl litru najednou....si asi nastavím budík a budu pravidelně jíst
14. říj 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ono by to tak klidně i chtělo, prostě něco, co tě jakoby nakopne, že se máš najíst a napít.
14. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
no asi bych potřebovala vidět že to má na mé tělo blb vliv,třeba nějaké testy nebo tak
14. říj 2009 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
Až uvidíš, že to má na tvoje tělo blbý vliv, tak už bude pozdě :confounded:
14. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
no právě :pensive:
14. říj 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
no snad si to někdy uvědomím
14. říj 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Držím palce :wink:
14. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
díííííííííík :wink: :grinning:
14. říj 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jdu se pokusit uspat mládě. Zoubky už jsme čistili, v pyžamku už je taky, tak snad to projde :sweat_smile: pa pa
14. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Dobré ránko. Tak nakonec se mi včera podařilo až ve 23:30 :sweat_smile: no jo, dítko nám roste, už nepadne každý dvě hodiny jak by se mi líbilo :sweat_smile: Ale výsledkem toho je, že v noci se probudil jen 2x a ještě spinká :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: J8 musela na záchod, tak už jsem tam nelezla, abych nebudila. A roztáhla jsem žaluzky a chumelenice jak blázen :astonished: fakt tu máme zimu :sweat_smile: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Jo a přejeme Terezce s Adýskem všechno nejlepší k svátku a posíláme hubánka :dizzy_face:
15. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky :wink:
u nás je taky zima jak v Rusku....zatím nechumelení :grinning:
Včera jsme spáchaly s kámoškou tem pytel do kočáru a teď už mi tu schne u topení.
Jsem nevyspalá,pálí mě kukadla :frowning2: ,včera se událo moc věcí a jak jsem lehla do postele,tak se mi to vše promítalo a já nemohla usnout.Ještě k tomu zřejmně Nince umírá Crash(potkánek).Je to dva dny,co se ten vůl málem oběsil na žebříku....v poslední chvíli ho Tony zachránil,a to už jsme mysleli,že to nerozdejchá :confounded: ,no a už nějakou dobu pozorujeme,že hůře dýchá...občas ho to chytne a vypadá to,jako by neměl dožít rána.Ninka,sotva se vzbudila,tak letěla na kontrolu a je OK,tak aspoň to :unamused:
Letos je fakt rok podělanej až hrůza
15. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Nojo :zipper_mouth: ,dnes je Terinky :sweat_smile: ....vše nej nej,kočičko naše.Veru poslat hubana nemůže,bo tlačí :grinning:
15. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobré ránko vespolek, pusto prázdno až na Markétku :dizzy_face:

Teda Markétko - vy máte režim :grinning: :grinning: :grinning: já bych po 14 dnech padla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a s tím jídlem, máte pravdu - jíst se musí pravidelně, to je základ. Já měla taky poměrně trable s podrážděním žaludku a od té doby co jím min. pravidelně 3 x denně tak je to ok. :wink: A dělejte to tak, že když jí vaše děti jezte taky. Malá snídá já též. Malá si zobne sváču, já třeba něco s ní. Obědvá já též atd až do véči. Takže jím pravidelně :dizzy_face: až třeba na prochajdy a tak.Ale žaludek je zdráv a mě je taky líp

JInak u nás dneska noc luxus od 19,30 do 7,30 s jedním vstáváním na ztracené dudu, tož dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Simi nepadla bys, člověk si zvykne :sweat_smile: Ani mi to nijak zvlášť nevadí, večer je s náma a ráno aspoň dýl spí, ale co mi vadí je to, že nemáme tolik času na sebe s Romčou, ale snažíme se :slight_smile:

Jani to mě mrzí, že máš takový trápení :frowning2: snad bude brzy dobře :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
LUmpi - co to čtu :frowning2: ať to potkánek rozdejchá :frowning2: :frowning2:

a děkujeme za přáníčka, udělali jste nám radost, že jste si vzpomněli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Markétko a to je to co mě by právě vadilo, to že by jsme s Pavlem na sebe neměli čas, bo teď už se vidíme sakra málo a ještě aby nám mládě skákalo po bytě do půlnoci, to by mě asi odvezli, takhle je to fajn, vím že od 20 hod je obývák jen náš a máme na sebe s manžou pár hodin čásku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale uznávám, že zase si ráno nepřispím :wink:
15. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Simi u vás je to jiné, že Pavel není doma, ale já mám Romču doma od rána do rána :sweat_smile: kdyby chodil normálně do práce, tak by to taky všechno bylo jiný a Adýs by nebyl tak rozjívenej a bohužel musím přizant, že i rozmazlenej... :confounded: Já jsem pes, u mě si jen tak nic nevyřve, ale ví, že má oporu v tatínkovi :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.