• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Dík,za podporu,ale i Ninka ví,že tu nebude nadlouho.Nedožívají se moc,jsou zdegenerovaní.
No a k těm dětem.
Veru je taky pěkně rozjívená,když je Tony doma,ví,že si u něj spoustu vyřve.Občas je to boj....sprdnu oba.
Zato,když jsme spolu,Veru ví,že si toho tolik nemůže dovolit,bo jí to nedovolím.
Ale každý to má jinak.U Ninky jsem to taky měla jiné.No on se člověk snaží vyvarovat chyb,co dělal s prvním....
Režim je nutný,děti jsou opravdu teroristi,o to víc,když vycítí,že jim to prochází.
15. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Jani přesně jak píšeš...když jsme s Adým sami, tak si nedovolí ani třetinu toho, co když je doma Romča, ale nemá smysl se rozčilovat :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Já jsem zas taková,že musím vše řešit....takže se rozčiluju :grinning:
Hrozně mi totiž vadí,když mi začne Tony nabourávat režim,už si zvykl,že to tak prostě je....co jiného mu taky zbývalo,že :grinning:
Je to fajn,když víš,že to malé škvrně zaleze do postýlky,a můžeš vypnout.vy už máte prcky ve fázi,kdy se musí hlídat na každém kroku,tak je to večer příjemné.
No a jak říkáš,každému vyhovuje něco jiného,každé dítko je jiné,ale je třeba ten mladý proutek ohýbat,dokud to jde.Potřebuješ taky odpočívat a nabrat sílu.
15. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
no co myslíte,že dělám :wink:
sedí tu,datluju a žeru mořský plody :grinning: :grinning:
no a pak se rozčiluju,že jsem jak knedlík :grinning:
15. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
holky souhlasím, malá je taky mnohem víc rozdováděná, když má doma tatínka, dělají se mnohem víc blbiny, víc si s ní hraje a já mám potom prudící pondělí, protože nemám čas s ní dělat jen blbosti a hrát si a věnovat jí všechen čas, mám i jiné povinnosti.Ale odjede taťka a režim se vrací do starých kolejí. O víkendu se docela držím, protože vidím že i Pavel si jí chce maximálně užít a blbnout s ní. :wink:

Ale souhlas s Janičkou - dobrej výstih - ohýbat proutek dokud je mladej. Děti jsou fakt teroristi a kdyby jsme jim občas neutáhly řemínek - tak si z nás udělají blázny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
no nic jdu oblíknout malou a jedeme do TEsca na nákup a pro dáreček k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: ne že by žádnej nedostala, ale vyhlídla jsem jí tam hezkou panenku a není ani zas tak drahá jen něco přes 200 kč, tak dostane bonusovej dáreček nejen k svátku ale i za statečnost u doktora na kyčlích. Byla tam báječná hodná a nádherně spolupracovala, tak si zaslouží...
15. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Jani - máme stejnej problém, já jdu vždycky v poledne uklidit malou do děcáku a v momentě kdy mám klid si jdu dát kávu a něco k ní. Tatranku fidorku atd a pak nemám bejt taky knedlík :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
dala jsem Veru spinkat(jako každý den) a jdu vyndat z myčky čisté a nacpat tam špinavé.Když myčka nebyla,bylo tu nádobí....teď myčka je a stejnak je tu nádobí,si člověk nevybere :grinning:
No a taky musím vymyslet něco k obědu.
Simi,užijte si nákup a pak hlas,co je tam výhodnýho,já dnes zřejmně vyrazím s Tonym také,ale až déle :wink:
No a dodatečně,Lucid díky za typa na kaťata :wink: ,nevěděla jsem,že jsou takový frajerský a musí určo dobře držet. :wink:
15. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Simi užijte si nákup :slight_smile: Jo holky, dítka si nevybíráme a já jsem s tím svým relativně spokojená :wink: jasně, že by mohl být hodnější a míň záškodnější, ale už by to asi zase nebyl Adýsek :dizzy_face: :grinning: takže když to udržíme v téhle úrovni, tak jsem v pohodě. Jo a spaní se nám tipuju urovná až vynechá to denní spaní, což netuším kdy bude, ale já se dočkám :wink:
15. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Marky :grinning: :grinning: :grinning:
buď ráda,že je Adýs čilej a zdravej,než aby seděl jak pecka a pořád řval :grinning: On se srovná....dřív a nebo.......později :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky holky, tka u nás se ještě spí :confused: Jen nevím jestli byl malý vzhůru nebo ne. Ale jak jsem zjistila,tka dneska dlouho spí víc dětí,tka asi je nějaká dobrá konstalace hvězd

Jinak samo taky vše nej nej nej Terince k svátečku a pusinku :dizzy_face:
15. říj 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jani on je čilej a "zdravej" jen doma :sweat_smile: :grinning: :grinning: jakmile jsme někde, tak dokáže sedět a když má blbou náladu, tak i řvát :sweat_smile: :grinning: :grinning: Prostě nemá moc rád lidi...nevím, jestli se bojí, nebo se mu jen nelíbí, ale nějak je nemusí...to se určo časem srovná, jak roste je to lepší a lepší, ale srovná se
15. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
hoj Kači :wink:
Marky,to já mám teda obě holky na lidi"voražený" :grinning: ,mají rády společnost,čím větší,tím lepší,rády se předvádějí.
Ninka je šašek a Veru asi bude modelka,jak vidí foťák,je ve svém živlu :grinning:
Kdy já vyndám to nádobí? :grinning: Nějak se mi nechce.
No a Veru od malinka spí často,jestli je to spojené s hvězdami nevím,ale narodila se při úplňku :wink:
15. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Včera v noci,jsem myslela na Luci,jak chudák musí trpět v práci a přála si,aby už mohla jít pryč,.....tam,kde jí to bude vyhovovat a bude mít zas radost,ze života. :wink:
15. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Jani tak to Adýs teda oraženej není, on je v přítomnosti lidí zaraženej. U koho je naprosto v pohodě je Zdenda-brácha :sweat_smile: a už je v pohodě i u babiček a dědečků, ale jinak lidi ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: A ono na tom asi něco bude...Adýs se narodil v noci, tak prostě více méně v noci žije :sweat_smile: i když on žije i přes den, tak si nevyberu :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Davča se musí rozkoukat a pak jde ke každému. Teda k mamce jde hned,protože tu vídá často. Apak ještě k ségře,protože tu miluje
15. říj 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
Veru taky Ninku miluje :slight_smile: sotva otevře dveře,když příjde ze školy,tak se řehtá na plný kolo.
Veru je oražená taky jen,když jsem tam.Už se nám taky povedlo,že jí prostě někdoo nesedl a vřískala :grinning: ,je tak trochu mamánek :grinning: ,no a aby ne,když jsme spolu nejvíc :wink:
Veru se narodila taky v noci a v noci má teda fakt "noc".Ono asi záleží i na povaze a na spoustě jiných věcí.Pamatuješ,jak jsem kolikrát říkala,když byla ještě v bříšku,jak je děsně čilá,a že snad nikdy nespí?No a teď spí jak Šípkovka :grinning: .Ona opravdu strašně ráda spí....rozumněla by si s Kačkou,ta taky ráda spí :grinning:
15. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Jani Adýs byl v břiše v noci taky živej a bohužel mu to zůstalo :grinning:
15. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Achoj,
tak jsme dnes byli na 18ti měs. prohlídce ve 2é měsích :grinning: a vyfásli jsme 4. hexu. Naše váha je 12kg a 88cm :slight_smile: . Za 14cca jdeme na priorix.

A k dnešmímu svátku Trinko, přejeme hlavně zdravíčko :dizzy_face: ! Lásku, štěstí, kupu dárků, ať jsi stále stejně veselá!!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a posíláme hubana :dizzy_face:
15. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Jinak on právě není spací vůbec...vydrží přibližně 7-8hodin vzhůru a pak mu to prostě nevychází, aby chodil spát jak mě by se líbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Vstane v 8, pak jde spát mezi 13-15 a pak, když spí 1,5hodiny se mu fakt nechce jít ve 20hodin spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hold musím počkat, než ten odpolední spánek vymizí úplně a snad se srovná :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Malý byl taky v noci čilej,jsem vždy nemohla do dvou nebo do 3 spát,když byl v bříšku,ale teď ej to můj malej spáč :dizzy_face: Spí krásně celou noc,teda někdy se stane že se vzbudí,ale to jen když se mu něco zdá nebo tak
15. říj 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
To spaní bych vám fakt mohla závidět :sweat_smile: já zažila jen jednou spaní celou noc :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Marky,to je teda Adýs "držák" :slight_smile: ,takovou dobu nespat :unamused:
čus Danuš,to to utíká....za chvíli 2roky :wink: :slight_smile: ...no Áďa už je velikej kluk :slight_smile:
Byl statečnej na "včeličce"?Já,když jsem byla malá držela,i když jsem se děsně bála,jen proto,abych dostala obrázek :grinning:
15. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Jani to teda je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj Janikčko, no trochu řval :grinning: , ale jinak byl kluk statečnej :wink: dostal náplast s sutíčkem, tak už to bylo ok :grinning:
15. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
To Davča by nedal,on když třeba enspí celý dne,tak jde spát i o půl 6 :unamused: :slight_smile:

To už jste velicí Dani :dizzy_face:
15. říj 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
Veru chodí opravdu hodně často,ale zas ne na dlouho.Bůh ví,jak bude spinkat cca za půl roku,že?
Marky,nebudeš mít narozky?Jsi říjňátko,ne? :wink:
15. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Včera jsem kukala na Líbáš jako bůh a děsně jsem se nařehtala,moc se mi to líbilo :grinning:
15. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Jani tojsem ještě neviděla, takže doporučuješ :wink:
15. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.