• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ahoj holky, jdu kuknout a pozdravit vás :slight_smile:
zvíře mi chrní, tak mám chvilku, páč mám vařeno ze včerejška :slight_smile:
jak se máte??? nějaká převratná novinka za posledního čtvrt roku??? :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: :grinning:
no holky,vypadá to na cukrošku :wink: ,tam to nefouká :slight_smile: ,no a sváteček se oslavit musí :slight_smile:
Copak Jani pobíhá Ti tam mořskej koník? :grinning: :grinning:

Ahoj Pavli - tady nic závratnýho, ale to bě tam ty tt skáčou sami. Gratuluju k druhému klučíkovi :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
No néééééééééééééé, nardááááár Pavli!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jé koukám, že čekáš druhýho koučka, no to mooooocinky garuluju :wink: :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jo Jani nech bejt, minule tam řádili, až mi byla hamba :confused: :grinning: raději ne :grinning:
15. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
zoli letí to děsně :frowning2: a vůbec si to nemůžu užít, když lítám kolem Matesa....prostě nestíhám vůbec nic co se mi líbilo na prvním těhu :pensive:
dando kuju :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Simi tak k vám? nebo k nám? :wink:

musím si koupit nové kozačky, vytáhla jsem dneska ty, co jsem nosila jako těhule a poletěj :angry: , teče mi do nich :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Souhlas s Dančou, minule to bylo v cukrošce na ostudu, :sweat_smile: ale hlavně díky tomu mojemu stvoření, řádila tam jak černá ruka a strhla sebou Adu, kterej se jinak umí ve společnosti a řádili tam oba :grinning: :grinning: tak jsme to do sebe rychle naházeli a radši šli.

Dani jestli chcete přijď na kafčo, děcka si pohrajou, ale nějak se jim tu dneska nechce topit, takže je tu tak 19 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Pavli o čase mi nemluv, však jen se překulej vánoce a Adíkovi jsou 2 !!! :astonished:
NO a ty budeš rodit :grinning:
15. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
No Pavli, to už je úděl, nikdy si to druhé těhu neužiješ jako to první. To by jsi musela mít děti tak o 18 let po sobě. A zas pořizuj si dítě na starý kolena :grinning: :grinning: takhle je to sice teď náročný, ale zase to vezmeš z jedné vody načisto. A máš aspoň babičky co ti třeba občas pomůžou a uleví?
15. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
No brrrrrrrrrr, tak přijďte k nám!!! Děda topí v kotli a je tu 24st :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Dani Vařím lečo, teda dusím...nebo se to dělá :grinning: už to jede, pak jen rajčata a vajíčka a budeme baštit :slight_smile: Teď se Romča dal do rozebírání lehátka, prodáváme ho a jde do světa. Stejně v něm Adýs nechce být, tak tu jen zabírá místo a penízky se hodí. Včera večer jsem to dala na MMB a 39minut po půlnoci už jsme měli zájemce :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Marky tak to byl fičák! :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Hoja Pavli , gratulace k Vojtíškovi :dizzy_face: Normoš se musím přiznat, že na mě asi jdou taky choutky po bříšku :sweat_smile: :zipper_mouth: i když už mě zůstane jen u těch choutek, ale cítím se jak před prvním těhu :sweat_smile: :grinning: takový to mravenčení :sweat_smile: :grinning:
15. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
zoli jo jo babičky jsou v pohodě, pomáhají hodně, div se nervou o hlídání :grinning:
autor
Dani to jo...ale jsem ráda. Penízky se hodí, když mě čeká nákup těch Adýho bot a tady ubyde aspoň jeden krám :slight_smile:
markétko to tě to teda cyhtlo brzo :grinning: tak šup šup do toho :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
To je teda zase sauna, chtělo by to zkloubit 2 domácnosti do kupy 22 je ideál, je mi to trapný, byla jsem u tebe v pondělí, ale je fakt, že to bude pro děcka asi lepší. Nevím co jim tu ruplo v bedně, včera to bylo to samé. Topí dopolko, pak to utnou a začnou zase až navečír. Včera začli topit v 17 hod :angry: :angry: :angry: to jsou služby
15. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Pavli - tak ještě že tak. Hlídání a hodné babičky na roztrhání se hodí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Hele Simi tak je provětráme venku, my vám půjdem naproti a pak se u nás ohřejem :wink: jo?

Marky, no tak šup! Nříkej, že by jsi ještě jedno nezmákla a ROmeo taky :wink: :dizzy_face:
Vem si příklad z Pavlínky :wink:

PAvli u 2 jste skončili, nebo budete pokračovat :wink:
15. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Pavli já už ne :wink: ...pro nemoc. My jsme Adým skončili :slight_smile:

Jinak u nás se topí a je tu 24stupňů....je to fajne :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Dani Romča určo ne :wink: a už vůbec ne teď. My máme útrum, ale nevadí. Užijeme si Adýho a brzy budeme mít klid :grinning:
15. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Dančo souhlasím, trošku děti provětráme a pak teda vyrazíme k Vám, pak hold uděláme výměnu, až bude u nás teplo :wink:
Marky - hlavně že je jedno štěstí :wink: a tak jste si to stejně přáli, n e? i kdyby Romeo neprošel tím čím prošel? nebo jste uvažovali o druhém?
15. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
NOrmálně, už jsme to úplně vypustily!!!!!!!

ÚSTÍ ZDRAVÍ ÚSTÍ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jak dorazila Pavlínka, tak sjem si na to vzpomněla :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Marky já vím..... :wink:
15. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
NO cafo mám vypité a spát se m chce furt :angry:
15. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
dando ústí zdraví ústí :grinning: já taky zapoměla :sweat_smile:
u dvou končíme....možná na "starý" kolena, když budou chechtáky na rozdávání, ale o tom pochybuju :grinning: :grinning: ale zase nikdy neříkej nikdy, třeba vyhrajeme ve sportce, kterou nesázíme :grinning: :grinning: :grinning:
markétko ty máš vlastně ty kyčle, já na to zapoměla :sweat_smile: holky mateřská a těhotenská demence dohromady je fakt na prd :grinning:
15. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
já už mám prcka vzhůru,grrrrrrr
vzbudil jí Andík,něco se mu zdálo a zavil :angry: až jsem se lekla.....a máme po spaní.Takže teď jí hodím do klokanky a jdem do sklepa pro brambory :unamused:
čusík Pavli a gratulka k chlapákovi :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Pavli tak jsem se pobavila! Taky se snažíme tímto zpsobem vyhrát :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.