• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
No jo vždyť tady skoro ani nikdo jinej než Ústí teď nemluví :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
lumpi ahoj :slight_smile:
dandi no ani se nedivím, když toho máme tolik stejného :grinning: :grinning:
já jdu poklidit, než se vzbudí Mates...na třetí má prijít kamarádka s prckem, kterej je o 2,5měsíce mladší než Mates a to bude tóčo :grinning: tak zatím páček a opatrujte se kočky :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Pa PAvli a zase se ukaž,jo :slight_smile: a posíláme hubana Matýskovi :wink: a pohlazení pro brášku :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Pavli, taky se opatruj a mějte se krásně, ať Vojtíšek krásně roste a je mu u tebe dobře :wink:
15. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
pa pa Pavli,pohlaď oba klukánky :wink: :slight_smile:
já jdu drápat brambory :unamused:
15. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
cože, celé odpoledne, nikdo, teda baby, trošku by to chtělo spravit docházku :wink: :slight_smile:

My s Dančou odpolko trošku prošly město a šup do teplíčka bylo hnusně ale při zpáteční cestě domů už to šlo, už tolik nechumelilo ani nefučel tolik vítr, takže to byo fajné :dizzy_face: :dizzy_face:

No ale nedalo mi to a volala jsem taťkovi do Jeseníků a tam je to prý mazec, celý dva dny nedělá nic jinýho, než že odhazuje sníh, prý ho tam napadlo cca 60 cm. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no kalamita - a teď něco pro pobavení - taťka v té vánici dosbíral poslední rajčátka ze zahrádky - no úroda a sníh, dobrá kombinace :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
hojeeec ženy
týjo takový kecandy
mám 2dny volnáááá hurááááá
gojgy usla až ted...pupina moje bude to chce posunout jídlo a koupačku o hodinu nebo nevim......
15. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Simi tak to je jak v pohádce O dvanácti mesíčkách :wink:

Tad yje pěkně hnusně,ale naštěstí ensněží. My měli dneska spací den,se malý vzbudil až v 11 a pak šel ještě spát,ale nějak se blbě vyspal,tka šel už v 7 zase chrupkat
15. říj 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
Kačko, to není možný jak malej hodně spí, tomu neschází pohyb, lítání? :confused: promiň jestli jsem dotěrná, jen mi příjde že spí fakt hrozně moc.

Mladá spí hoďku přes den, někdy hoďku a půl max dvě, vstáváme kolem sedmé půl osmé a spát chodí kolem osmé a je to tak akorát, víc spánku by nezvládla a lítá skoro furt....
15. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Hojec :slight_smile: U nás se usnulo v 18:15 a budíček v 19hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby nám zrovna nepřivezli pizzu a já pro ní nebyla dole, tak bych ho ještě uspala, ale takhle to neprošlo, čili opět půjdeme dlouho :sweat_smile: už si zvykám :grinning: Ráno pro peníze, nakoupit a podle počasí se uvidí, ale asi budeme stejně zalezlí doma...je to hnus ta zima venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
To jsme tady takový malý extrémky, co?? my nespíme skoro vůbec a Davča ten spí skoro pořád :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Simi do 11 nespal ještě nikdy. Většinou jde spát po 7,vztává tak o půl 8,pak jde spaát tak o 11 to spí tak 2-3 hodinky a pak zase až večer. Už jsem se jendou na to ptala mudry,ale prý každé dítě je jiný. Když je vzhůru tka je živý až moc,furt někde běhá nebo po něčem lašuje. Málo kdy si hraje,že třeba jen sedí a jezdí si s autíčkama,to vydrží jen chvilku.
15. říj 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
markýýý pošli kusek
simírku u nás se spí stejně jak u vás :grinning:
15. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Luci máš smůlu, pizza sežreaná a přemýšlíme, že příště si objednáme ještě třetí pizzu napůl :sweat_smile: nějak nám to je málo a už se dojídáme :grinning:
15. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Luci došla IP??
jo kukám na ni....mám tu 4.....
autor
oki tak kdyby něco, tak písni :wink:
15. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
jé čítam, no snad to chápu, písniu :grinning: :grinning: :grinning: bo sem hotentot :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Achoj :slight_smile:
Adámka hexa zmohla a už od sedmi spinká, bez koupání, bez večeře! Šmudlik malej, řekla bych, že má zvýšenou teplotku.... tak snad se to srovná :unamused: :wink:

Simi tak to je mazec!!! Ale úrodička slušná! To chtělo nafotit :grinning: :grinning: :grinning:

Hoja Luci, tak jak bylo :wink:
15. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Luci to projde :wink: to zvládneš :wink:
15. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
hoja fanuš ndeska klid, i když..kecy některých vyhořelých sester a lékařů.....a místo zatím na NCH není...mám volat za 3 týdny se fakt picnu :frowning2:
15. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jo jsme tady extrémy,a nejen ve spaní.....no prostě tady jde vidět,že každý mimčo je jiny
15. říj 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
tak aspoň, že tak...
15. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Kačí jako hustě ti závidím :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Luci já si to vyberu jindy,třeba bude děsný v pubertě,chytne se blbé party a tak
15. říj 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
KAči nestraš :wink:
15. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
přesně nestraš, máš extrémn hondé a pěkně usínajíí dítko
15. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jo mám,tak snad to tak zůstane.Vypadá,že bdue děsnej koumák a tak. Si myslím,že když se bude nudit,tak bude děsně zlobit,tkaže ho bduem muset pořád zaměstnávat
15. říj 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
ahoj kočky, Kačenka má opravdu spací dítě :grinning: ale jen v postýlce, v kočárku neusne kdyby bylo co bylo :sweat_smile:

náš mladý vstává pravidelně v 6,45 jde spát ve 12, spí asi 1,5hod a pak jde spát ve 20h., už bylo pár dní, co nešel spát vůbec a nějak mu to nevadilo, byl vzhůru od 7 do 20 :sweat_smile:
16. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Reni ahojky,

ani se nedivím, že to Kubíčkovi nevadí, ty máš přece duracellka a ten vydrží :grinning: :grinning: :grinning:

a u nás dneska noc na prd. Malá se o d 2 hodin budila co hoďku . Až do 7 takže 5 x vstávačka. Spánek úplně rozhozenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.