• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
achojjjjjjj :slight_smile:
u nás taky noc na pikaču,Veru měla břichabol.Od 5h jsem vzhůru a ještě k tomu mi nešel net :confounded:
Simi U Tonyho jsem už nás objednala :wink: ,zas Vás rád uvidí a uvaří nám nějakou ňamku :wink: Říkal,že zrovna včera jim došlo 5 nových židliček pro dětičky :wink:
16. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
ahoj Jani, tak to je super, ale i tak to s malou nevidím na moc dlouho. Je to přece jen ulítanej rarach. Je tam dětskej koutek? asi ne, co? to bývá málokde :frowning2: no ale uvidíme, nebo by jsme tam zajeli tak aby malá spala a my na to obídkování a kecání měli klídek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Dětský koutek se momentálně tvoří a oni už jsou tam na lítání dětiček zvyklý :grinning:
U nás zas sněhochčije :angry:
Včera jsem Verče koupila v Tescu kačenku na natahování do vody.Plácá tlapkama,je to prča a malá je z ní pif paf :grinning: ,no a hlavně se jí snaží utopit :grinning:
Veru se každou chvilku probudí,naspává to pokažený ráno,takže leháro v 10h nebude. :unamused:
Dnes má Tonyho sestřička narozky,tak budu muset vystrčit nos.....no a to jsou ty situace,kdy lituju toho,že nemám řidičák :angry:
16. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
LUmpi, tak to je paráda, to tam možná dětský koutek bude, než tam dorazíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . A viděla bych to přibližně na půlku listopadu, chystáme se v té době za mamkou do Chomutova, tak bych jela s Pavlem do Plzně a pak rovnou do Chomutova. Ale jestli to tak dopadne, ti dám ještě vědět :wink:

A to počasí je hnusné ale dá se zvládnout :wink:

A Verunku v akci s kačenkou bych ráda viděla, to musela být prča, já tu jejich bezbrannost miluju :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Ahojky. Tak u nás noc moc dobrá, budíček před čtvrtou a před půl devátou a vstávando před chvilkou :sweat_smile: Ale neptejte se, v kolik šel spát :grinning:

Za chvíli frčíme pro penízky, nakoupit a pak se uvidí :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
jj,Simi :wink: ,tak snad to tentokrát vyjde :wink:
Já už mám treperendu vzhůru,převlíkli jsme z pyžámka,přebalili(pěkně se zašvíkla a je klid) :grinning:
Teď si dělá revizi v košíčku s hračkama :slight_smile:
Holky,já Veru nemůžu přinutit pít.Je to boj. :frowning2:
Povedlo se nám celkem bez bolestí bříška přejít na Nutroš normál,ale musím děsně hlídat jídlo,tedy rozmezí mezi mléky,samo i vlákninu,aby se malá nezabetonovala.Jenže je potíž s tím,že mi nepije a ovoce,který by jí mohlo projmout nebo změkčit stoličku j í taky moc nejede.Sice jsem našla jedno řešení,ale to nemůžu provozovat donekonečna:Pomáhá mi ten dávkovač z Nurofenu.Natáhnu do něj švestkovou šťávu a z toho se Veru napije a dá se říct,že do 4 hodin se zašvíkne a má klid. :unamused:
16. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdu dělat zelňačku,včera si jí u mě Ninka s Tonym objednali :wink:
16. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoooj Janinko :slight_smile: Tak já dneska ještě dožehlím Aninky hadříky, jsem vytáhla veškeré nasyslené zásoby. Půjdu se psychicky připravit na zítřejší svatbu. Bude kosa jak z nosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
No tak my chodíme spinkat večer kolem půl jedenácté a spíme do půl 9 až do 9. Přes den skoro celou dobu spí, budí se po 3-3,5 hodinách, nafutruje se a jde zase spinkat. Večer kolem 7 se napapá, pak si tak na hoďku schrupne a pak si nutně musí vykládat až do té půl jedenácté.

Janinko, je to boj, ale vydrž!
16. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
hahoj :grinning:
jj,je to boj.Ale já to striktní dodržování vydržím,už jen tím,že se víc hýbe je to lepší a lepší.Jen bych si moc přála,aby se trošku napila,nebo ochutnala nějaké ovoce.Zatím na ní jdu pomalu a snažím se nic neuspěchat.V podstatě je to ještě malej pišiškvor :wink:
Koukejte se na zítra pořádně obléci,ať to pak neodskáčete v pohodě nějakého mrzutého nachlazení.Jo a nezapomeň vyfotit modelínu Ančičku :wink:
16. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Jo jak píše Renča,v kočárku neusnem.A taky nechodíme spát když někde jsme,tkaže u babičky je vzhůru durch.Takže mám spací dítě jen doma ve své postýlce
16. říj 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
ahojky LUcidku - taky máte nočního ptáčka, ale když je zas přes den takové zlatíčo tak se to dá, ne?

Jani co hrušková přesnídávečka? nechutná ji? nebo co se nám s Dančou osvědčilo byl heřmánkový čaj a to zabralo vždycky. Vzhledem k tomu, že jsem měla stejné problémy jak ty - malá nepila, tak jsem jí ten odvar z heřmánku dala do mlíčka - prostě půl voda půl odvar a do toho nutroš a bylo to. A vykajdila se do pár hodin a neměla bolení. Vyzkoušej uvidíš.
16. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Simčo,už jsem jí zkoušela i obalamutit...jak píšeš do mlíčka,ale ona to ta potvůrka pozná a neveme to.hruštičkovou p. jsem včera koupila a dnes se jí chystám vyzkoušet,tak uvidím.Malá nemá ráda nic sladkého :unamused:
Jako ty problémy nejsou pořád,to ne,ale když jsou,tak bych snad kadila za ní ,aby se netrápila
16. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
JAni to jsme měli ze začátku taky,když přecházel na jinou stravu než mlíčko.Těličko si musí zvyknout. Jako taky to u nás byli boje :frowning2:
16. říj 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
nevím proč,ale Veru chutná vše BIO,játo teda nikdy neřešila,ani neochutnala,tak nevím,jestli je nějaký rozdíl,ale asi zřejmně jo.Kupujeme přenídávny i příkrmy(když zrovna neuvařím) od Alnatury
Asi chce bý tholka zdravá
pozdrav od Veru,se mi tu na to sápe:
d jk kddd,.ů......
16. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Kači,my právě pojujeme už od narození.Věkem se to lepší,tak aspoň to.Má holt citlivější zažívání
16. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
JAni,to chce pevný nervíky a ona z toho yvroste..a nebude si to ani pamatovat. Tak přeju at se bobišek moc netrápí :frowning2:
16. říj 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
půjdeme zkusit tu hruštičku :wink:
16. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
No jo Jani, ženská, mladá byla taky taková. Taky jsme neměli s kakáním problém, jen občas se zasekla, tak jsem jí tím heřmánkem pomohla. Tak ho jen uvař neslaď a zkus jí h dát po lžičkách nebo po té nálevce z nurofenu, nemusí toho vypít hodně, prostě po troškách a uvidíš :wink:

A je pravda, že jí teď asi bolí ten přechod jak říká Kačka, u nás byla nevýhoda, že to vyšlo na léto a když nechtěla pít a ani mlíko mi nechtěla, tak jsem měla občas jpěknýho nerva a slzy na krajíčku, :frowning2: ale naštěstí je to za náma. Malá je pěkná, už se naučila jíst i pít a já mám po v tomhle směru po starostech, uf :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Kači teď už se zašvíkla,tak je samej úsměv :grinning: Aspoň,že už vím,jak jí pomoci.Ze začátku to byla bezmoc :unamused:
16. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Simi, jo, je to pohoda a já jsem spokojená. Je fakt zlatíčko.

No my taky bojovaly s bříškabolem, ale ťuk, ťuk, je to čím dál lepší, jak se Anička víc hýbe, tak je to míň a míň.

Jo a zítra nebudu žádná frajerka. Pěkně zimní kostým, pod to ještě zimní punčocháče a přemýšlím i o termoprádlu, taky zimní kabát, termoponožky a zimní boty.

No a Aničce jsem koupila ty hříšně drahé hadříky a vypadá to, že jí obleču asi zateplené kalhoty. Ale třeba ji pak do těch šatiček obleču na hostině. Kukněte na tu moji modelínu :dizzy_face:
16. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Lucidku - nádhera, malá je kouzelná a moc jí to sluší, to jí do toho na hostině určitě obleč, vždyť je v tom jak panenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Achoj, tak jako u nás stávačka o půl 10, taj jako nevím, jestli půjde po obědě spát :unamused: , zase rozhašenej celej den :angry: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
hlásím obr obr úspěch,Veru si dala ty hruštičky a mlaskala si.Já mám takovou radost :slight_smile:
Ahoj Danuš,my to dnes máme taky rozhozený viz.čti hore :unamused: ,to je pak na guvno :angry: ,když je člověk zvyklej a má to tak najetý.
Ale pěkně si Adík pospal,že?
16. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Simi, díky za pochvalu :dizzy_face: :dizzy_face: Na té halenečce je ještě vyšitá baletka s mašličkou - je to moc pěkné. Celý ten komplet(šaty, punčošky, halenka) stál 1309 Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Určitě jí je obleču, páč už mě ty šaty stály tolik nervů, že se v nich aspoň musíme ukázat. Ty šaty stály totiž 765 korun a ty mrchy baby v tom obchodě mi jaksi zapomněly sdělit, že ty šaty měly ve výloze a že jsou vyšisované od slunka. V obchodě bylo samozřejmě prd vidět a jak jsem je žehlila, tak to bylo vidět. Jsem myslela, že mě trefí šlak, tak jsem na ně letěla. No samozřejmě si toho prý nevšimly, že by mě na to určitě upozornily, můry jedny :angry: :angry: :angry: Že prý si mám vybrat něco jiného nebo je můžou poslat na reklamaci, což by trvalo měsíc a Anička by neměla za prvé v čem jít a za druhé za měsíc by jí byly malé. (už teď je má akorát). Tak že mi prý dají slevu 20%, tak to jsem se jim vysmála, tak že 30%. Jsem jim řekla, že to nemyslí vážně, že za 50% bych o tom uvažovala. Tak mi daly 50% slevu a šla jsem :grinning:
16. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Janinko, no vidíš, ono to půjde :wink:

Jo a na té fotce to není vidět, ale ty šatičky jsou vyšité stříbrnou nití a jsou manžestrové. Jsou moc pěkné. Ještě mám jedny nádherné, ale v těch by jí byla zima, tak vám je pak někdy vyfotím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Lucid,Ančí to táááááááááááák sluší.je to kočička :slight_smile:
A v tom obchodě,to jsou dneska lidi,ti povím.Stojí to takový prachy a ještě máš s tím takové starosti.Dobře jsi udělala,bych to bábám omlátila o hlavu.Určo o tom dobře věděli :angry:
16. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Janinko, díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To víš, že o tom ty můry věděly, protože mi je vůbec nenabídly a když jsem je vzala do ruky, tak na chvilku zmlkly a nic neříkaly. Ale to si člověk uvědomí až zpětně. :angry: :angry: :angry:

Jo a rozeslala jsem medaile, tak očekávejte. Doufám, že je nesežerou někde na poště :angry: :angry: :angry: a k vám dorazí v pořádku.
16. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
tak já si koupím kaštánky,aby mi to nebylo líto :grinning: ,nebo vylovím mořskýho ploda z klávesnice,ze včera :grinning:
Pošťáci jsou sfině,tak doufám,ež ty ńamky holkám dorazí neokousané :grinning:
Ančí už je pěkně veliká.Mě taky roste Veru před očima,ale tak veliká není.Včera jsem byla koupit body s dl.rukávkem a už jsem brala 9-12,teď nosí 6-9 a je jí akorát.Má nepřiměřeně dlouhé tělíčko :unamused:
16. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.