• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Lucid,malý ej fakt k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
Všude mi tu puší zelí :unamused:
16. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Kačí, díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No já mám tento týden pauzu od sladkého neb si to nechávám na tu svatbu. Ale s takovou se do těch svých hader nevejdu ještě pěkně dlouho :angry: :angry: :angry: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Předchozí dva víkendy taky oslavy a zákusky, ale kdo má odolat? Ale dokud kojím, tak je to celkem v klidu :grinning: :grinning: :grinning:

Janinko, no je to dlouhánka. Nosí oblečení na 3-6 měsíců, něco má i větší, ale to záleží na výrobci. Až mi to přijde líto, že tak rychle roste :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ve čtvrtek jdeme k mudře, tak jsem zvědavá na její míry.

Holčičky, hezky se tu s váma sedí, ale já musím jít pracovati. Tak se mějte a zatím pá.
16. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
jj Lucid,záleží na výrobci :wink: :slight_smile:
Sladké si dej,je dobré na nervy a ty siděláš takovou přípravičku,když je teď Ančí hodná :grinning: :grinning: :grinning:
Já jdu s Veru postavit komín,aby do něj mohla šťouchnout,pa pa :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Lumpiku - gratulace ke snězené přesnídávce a pomláskávající Verunce - hurá - to je krásný úspěch,mám z vás radost. :dizzy_face: :dizzy_face:

Lucidku - parádně jsi to vyřešila. takový hříšný prachy a oni Tě neupozorní na vady. Tak takhle to malá aspoň jednou unosí a ty to máš za polovinu

Dančo - co to že malej spal tak hrozně dlouho, když spal včera od 19 hod, to ho ta hexa tak zmohla? :cry: a co večír neměl horečky

jdu vařit, dneska budou noky se smetanovou omáčkou se špenátem a česnekem :dizzy_face: :dizzy_face: jj. zase dietka :grinning: :grinning: :grinning: a pak nemám bejt knedlík :grinning: :grinning:

Amanželje už na cestě z práce, juchů konečně jednou dojede domů dřív než se setmí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak mi udělal radost
16. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Hola hej :slight_smile: Venku zima, ale včera bylo hůř, tak to dneska byla relativně milá procházka :sweat_smile: malej v rukavičkách jak frajer a ručičky teploučký, tak jsem nadšená :dizzy_face: No za 29,- to neberte :sweat_smile: Ještě půjdeme odpolko pro čepice, páč z těch co má mu lezou uši :sweat_smile: K obědu měl být smažák, ale ROmča ještě nebyl pro brambory, tak jsme se zaplácli a bude k večeři :sweat_smile: dietka jak má být :grinning: smažené s tatarkou hezky na noc :grinning: čím to je, že vždycky když mě nic nenapadá k jídlu, tak se zeptám Romči a on řekne smažák :sweat_smile: už ho máme třetí týden za sebou :sweat_smile: ne že by nám to vadilo, máme ho moc rádi :dizzy_face: V neděli dorazí naši, tak jsem nadšená :dizzy_face: a zítra bych mohla uvařit něco slavnostnějšího, poraďte :wink:
16. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
a co takhle řízek :grinning: :grinning: :grinning:
mám pro tebe jednoduchoučkej recepkt na gulášek.chceš?Všechno se to namrská do jednoho a hodinu na to ani nekukáš :wink:
16. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Marky řízek se salátem mi příjde dost slavnsotní :wink:
16. říj 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Řízky jsme měli minulý víkend v sobotu jsem je dělala já a v neděli tchýně :grinning: Tak jiný rady :grinning:

Jani jasně, písej :wink:
16. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Tak třeba kuřátko ala kačena třeba jen s bramborem
16. říj 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
je to moc dobré a jednoduché
16. říj 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
čusky busky...
market vidím to na frbrmabory :grinning: to je rychlovka a mnamkovka--
no a myse skoro chystáem za babi, už se s jirkou usmířili..no to je fakt komeide, no ale to je jedno. Jdem ji dát Ondru bere si ho do zitra tak pak máem velný večer pro sebe.. sem zvedavá jak to dopadne páč náš mladej místot toho aby spal vpostýlce tak uklízí.. ono já jsem to tam nedodelala páč sem si říkala že ho nechám usnout a světe div se mladý to vzal do vlastních rukou.. no ani sem an něj nemohla být zlá.. ale prostě ne a ne usnout... :wink: no aspon pujde spát dříve večer...

jo a já jsem nachcípnutá.. :frowning2: ale zatím to není tak hrozné :wink:
16. říj 2009 ve 14:12  •  3 děti  • Odpověz
Jiři my taky dneska nespali,asi nějaké blbé počasí
16. říj 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jířo já nechci rychlovku, potřebuju něco spešl :grinning: Romča to na mě zkoušel s lososem :grinning: :grinning:

U nás se spinká, tak si užívám klidu. Až půjde Romeo pro brambory, tak si vezme i mlaďase, já poklidím a budu relaxovat. I když uvidíme, chci pro ty čepice, tak spíš je nejdřív vytáhnu do toho krámu a pak je vyženu pryč :sweat_smile: ještě se uvidí :grinning:
16. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
MArky fakt zkus to kuře...můžou to být jen špalíčky,prostě to nakmínuješ osolíš,poleješ černým pivem a dáš péct :wink: K tomu zelíčko br. knedlík a je to
16. říj 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já zelí nemůžu (Adýsovi vadí) a Romča ho nejí :grinning: s náma je to těžký :sweat_smile: :grinning: Ale asi to kuře i udělám...sice obyč, možná knedlík a špenát :slight_smile: :wink: děkuju
16. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Kuřetem nic nezkazíš a chutná každému :wink:
16. říj 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
To jo :slight_smile: vařím jen pro nás, tak to není zase až tak těžký :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
achoojmam hlavobol, spala bych až bych bečela
dopo jsem lítala, gynda, nákup tesco a včil bych spala......
16. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Čus Luci...že ty si nedáš pokoj :sweat_smile: Proč si to všechno nerozložíš na delší časový interval?? honíš všechno dopoledne a pak se nediv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Luci tak si půjdeš brzo hajnout s gojgy
16. říj 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
no ono to nešlo.....na gyndu sem musela a nakoupit taky....jen ten čas rychle běží
dneska jo...zítra jdem na oslavu narozenin tak chci být fit
16. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Luci a on nešel nákup posunout na odpoledne?? Určitě jo :wink: :grinning: TO jen že chce mít člověk všechno z krku, ale neříkej, že to nešlo :grinning:
16. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
nebylo v lednici nic po dvou dneech co jsem byla v práci a hany nebyl s malou nikde jen doma....takže tu nebyl ani jogurt pro malou na ráno
16. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
To neřeš :wink: Hany s malou nechodí ven?? Jak to vůbec zvládá s malou celý den??
16. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Tak teď si hezky hačni,nožky nahoru a relaxuj :wink:
16. říj 2009 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak u nás už se přes hodinu spinká, chci vidět, kdy vstane :sweat_smile: jdu si najít něco k jídlu a pak asi skočím do toho krámu, teda až půjdou i chlapi. Sice jsem byla dneska ve větším krámě, ale bylo tam hafec mrtvých (důchodců) a oni jsou takový lemry nechutný...navíc vozejky uprostřed uličky, jeli jen dvě pokladny a fronta přes půl krámu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no humáč, vzali jsme jen rohlíky, tatarku a sýr na obalení, vystáli frontu a zmizli...že já kráva tam lezu v pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
To u nás se už konečně taky spí....takže večer půjdem spát později
16. říj 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
No to já netuším, v kolik se u nás půjde spát, ale už to i přestávám řešit :sweat_smile: jednou padne určitě :grinning:
16. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
No je falt,že mi neavdí když dje večer později spát,horší je,kdžy se třeba ve 2 vzbudí a má ráno
16. říj 2009 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.