• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no ženský??????
20. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Nakukuju...ale dítko mi tu všude chodí, tak musím hlídat :sweat_smile: Romča jde k rodičům pro mlíko a cukr a brambory, tak jsme osiřeli. Odpo pojedeme do Tesca pro plíny a jinak bude veget. K obědu jsme se domluvili na toustíkách, prý už jsme je dlouho neměli, tak jdu pomalu připravovat :slight_smile: Ale pšidu :wink:
20. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Tak toustíky připravený (pak už jen zapéct) a dítko mi udělalo z kuchyně kůlničku na dříví :sweat_smile: dobrej mazec :grinning: jdeme baštit, zatím paaaaaaaaa

Jo a musím říct, že malej je děsná popelnice, sežere snad všechno a nad ničím se neušklíbnul :sweat_smile:
20. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
no vidíš marky...a takový to byl vybíravec :slight_smile:
já pojím hodím sprchu a jdu taky do tesca
20. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
já do tesca nejdu, tak se tam nepotkáme :grinning: ale přeju vám dobrou chuŤ my máme teda tatínek má bramborový guláš a já s dětma br. kaši maggi a kuřecí stehna vodňanská :grinning:

Marky, on si počkal, až mu přestanete tlačit to nechutný a rád si dá, to co je dobré :grinning:
20. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
renat taky mám vodňanské :grinning:
20. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
tak můžem kvokat spolu :grinning:
20. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
kokokokokokodááák :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
koooo ko ko, ko ko dák ko ko dák, kdák :grinning:
20. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
čusík ve slepičárně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Reni,prosím na emilovi :wink: :slight_smile:
Marky,Aďík překvapil s tím jídlem,co?Za chvíli abys zavřela mléčnej bar :grinning: :grinning: :grinning: bo ti na něj bude házet bobek :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Čekám na sms od švagrovky a vyjedeme společně na výlet.Verunka dostane lahvičku s ušima,tak jsem na ní zvědavá :wink:
Počasí nic moc,tak doufám,že se aspoň chvíli projedem s kočárkama.
20. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
máš to tam Jani, ko ko dák

jsou nádherné ty fotečky :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Malá je úplně kouzelná a velká je moc pěkná holka, kluci musí být na mrtvici :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
nazdar kvočny.. už sem doma.. tchynka navařila upratovala a mám veget.. jeste do obchodu akutně nám schází cukr a pak kluci jdou dneska dříve spát kuba vstával p oobede v 12,30 tkaže v 19 už pujde...
20. čer 2009 ve 13:15  •  3 děti  • Odpověz
U nás se spí, teda jen Kuba, ale spinká jako budulínek. Od sousedky jsem dostali guliše, marhulové, marhule byly od nás :grinning: ale ty guliše byly super, to se nedá srovnat s tím co jsem udělala v pondělí :grinning: po obědě Anička ještě sežrala a to vyloženě dva :grinning: já jeden a jeden tatínek, teď už nesmím nic jíst, jdeme na narozky ve 3 a o půl paté valím na sraz :grinning: tam si dám zmrzlinový pohár bez šlehačky a budu ta nejspokojenější holčička :grinning: teda slepička :grinning:
20. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Kuba má napůl otevřené jedno oko, tak asi brzy vstane :grinning:
20. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Reni díky,nestihla jsem se ani rozloučit.
Prochajda byla super,konečně jsme zas vytáhli paty jako rodina a to celá.Moc často se to nestává.
V albu jsou aktuál fotky,tak jukněte a já jdu na žehlendo grando :confounded:
20. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj Janinko, malá je kráááááááááááásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem doma z oslavy,jsem mrtvá.Chtěla jsem nás balit,ale fakt na to nemám.počká to do zítra.

U nás se už sůí,bo celý den enspal,tak ted doam byl už pěkne protivnej,ale na oslavě byl hodňučký
20. čer 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Kačí, zítra je taky den, tak si pěkně spočni :wink:
20. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Lucid,no už jsem si říkala,jestli jsi se nešla zbavit břemene :grinning: ,nějak jsem tě tu dnes ještě nezastihla,no,popravdě jsem tu jen přelítla :grinning: :grinning:
Taky budeš mýt krásný miminko,určo :grinning: ,Vůbec nechápu,proč se chlapům říká:Ta se ti povedla!Když se vlastně povedla i mě :grinning: :grinning: :grinning:
Veru je velikánské zlatíčko,Ninka taky.....jsou to obě moje sluníčka :slight_smile:
20. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
ahoj su grogy nějak
gojgy nyná...moc odpo nespala hany to zalomil a mě bolí celý člověk.....asi brzo vytuhnu taky
20. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
No já už bych letěla do porodnice, ale mimísovi se jaksi nechce, asi brzo dostane na prdel :angry:

A Ninka je taky kočanda :wink:
20. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
A u chlapů se těma řečma ještě podporuje ta jejich ješitnost :grinning:
20. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
KOukám,že dneska jsou utahaní všichni :wink:

Lucid,jsi ji nehctěla pustit ven,tak teď na truc nepůjde :grinning:
20. čer 2009 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz
Však počkej, až vyleze, si to s mimísem vyřídím :grinning:
20. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Jo pořádně ho zpusinkuješ co? :grinning:
20. čer 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
Nooo to jooo :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
já taky slibovala gojgy že ji oplácnu přes dupu až bude hajat na mě po porodu..a prd..tak jsem ji štiskala...... :dizzy_face:
houby :grinning: budeš z mimíse postratá :grinning: :grinning: ,jako jsme byli všechny :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu mimísovi vybrat nějaký aktuál datum :grinning: dle hvězd :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.