• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ty ten Pusch... mě vadí! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je tam jen kvůli ksichtu :angry:

jo ta Monika je taky dobrá, pravda... jsems i ji nějak nemohla vybavit :wink:
17. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
jo mě taky ten pussykiler :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ten denis lacho jako dost překvapil, je fakt super...no uvidíme
Dani jdu nynat dobrou snmobrou ráno
17. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
achojte- kdeto vázne? marky ještě nejde net? :frowning2:
noc celkem ušla jdu na noční se mi fakt chce do pakárny
18. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
AHOJKY,Luci Marky nende jen kůň :unamused:

My byli venku,chlapi zase pracují,tka jsme koukali.A malý vypadal jako sněhuláček v kombinéze :grinning:
18. říj 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
ahá jakto????to je divné....
my dneskappofrčíme ven, pak na noční, hany má hokej tak segra dojde hlídat, musí malou nakrmit a okoupat a uložit, no...snad to zmákne.....
18. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Určo to zmákne... :wink:

Já teď avřím,malý spí,chlapi kdesi spravují kolo u vozíku. No tkaže pohodička
18. říj 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
sem malou dala spát taky uvidíme jak dlouho ji to vdrží
jdu vytírat, pořád tu jsou kapance od barvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
No my snad dáme naše klasické 3 hodiny,uvidíme. Sice mám klídek,ale nějak si připadám sama :unamused:
18. říj 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
holky, mám horečku a bolí mě v krku tak, že nemůžu ani polykat :frowning2: jsem hotová, děti soplí, Aničce už teče i krev z nosa, jak to má rozdrážděné, Kuba má nos furt zalepený a chrchle, Anička jen sem tam lehce pokašle, tak zítra jdeme k mudře :pensive:

Ach jo, zrovna bude Jirka v práci a já v horečkách a slabá musím s dětma autobusem do města :confounded:
18. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahojky holky,my jsme poslední dny protivové,prootže nám rostou spodní trojky,už fakt bduem mít zubů plnou hubu :grinning:

Reni ať jste brzo fit zlatíčka naše :dizzy_face:

Luci doufám,že noční byla klidná :wink:
19. říj 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoja!
Byla jsem dnes odnýst pár hadůrků do dětského centra, koná se tam bazárek :wink:

Reni, chjo, když se daří tak se daří :frowning2: , ať je vám zase brzo líp :slight_smile:

Kači zuby jsou děsný svinstvo! :angry: Vydržte to :wink:

Luci taky na tebe vzpomínám :wink:

Lucidku DÍKY :dizzy_face: , dnes mi dorazily medaile :dizzy_face: :wink: , Simče předám!!!!
Jdu si hned uvaqřit cafo a dám si do frňáku :grinning:
DOufám, že budeš mít brzy druhé, páč si dáme repete :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :wink:
19. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj děvčátka! Tak hlásím, že svatbu jsem přežila, sice ne ve zdraví, páč na mě leze ňáký bacil, tak se ho musím nějak střepat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tak nejdřív trochu opožděně všechno nejlepší Terince ke svátku, ať je zdravá, šťastná, ať má stále úsměv na tvářičce, spoustu kamarádů a ať ji maminka s tatínkem moc nezlobí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Posíláme pusenečku.

Milá Markétko, přejeme všechno nejlepší k Tvým narozeninkám, hlavně štěstíčko, zdravíčko, lásku a pohodu a ať Tě chlapáci Romča s Adámkem poslouchají. Posíláme hubánka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No a ke svatbě. No zima byla jako prase, celý den mrholilo. Obřad byl pravoslavný a mooooooc krásný. Bylo to v takovém malinkém kamenném kostelíku snad ze 13. století - nebyly tam ani okna, takže tam byla kosa jak od noh, tak tam okny neskutečně protahovalo. Byly tam dřevěné lavice a na nich ovčí houně, ale bylo to tak studené, že těch 45 minut všichni radši stáli. Kostelík byl vyzdobený hořícími svíčkami, břečtanem a bílými mašličkami. Prostě romantika, akorát teda bych brala nějakých dvacet pětadvacet stupňů. Nevěsta nádherná - bílé ramínkové splývavé šaty (styl indických princezen) poseté tisíci ručně lepenými zirkony, závoj dlouhý po zem taky posetý kamínky - šaty i závoj jsou její - byly šité na zakázku v Dillí v Indii. Měla páskové botičky taky s kamínkama, no a protože chtěla jít za frajerku, tak byla i na tom obřadu jenom v těch šatech. No musela být zmrzlá jak sobol. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a na hostině taky dobrá kosa - byla ve 400 let starém klášterním sklepě. Anička parkovala v kočárku vedle stolu, celé odpoledne až do večera prospala, i když jí hned za uchem hrála cimbálová muzika. Na oběd byl jako předkrm broskev plněná nějakou sýrovou pomazánkou - mňamka, polévka s játrovými knedlíčky a pak si mohl každý vybrat buď svíčkovou nebo kachní prsa se zelím. Večer byl naprosto boží raut. No přijeli jsme domů asi o půl desáté. Takže to bylo na pohodu. Ale příště z veškerých návštěv nejpozději v 7 doma, potřebuje svůj klid. A já taky.

No nic, jdu se kurýrovat. Se mějte pěkně.
19. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky Danuško, to jsem ráda, že je nesnědli na poště, snad vám budou chutnat.
19. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
To si piš, Licid, že jo!!!!!!! Díkas :slight_smile: :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
A brzy se uzdrav kočko!!!
Jdu dočíst svatbičku a nahoď nějaký fota :wink:
19. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
no téééééda! TO byla svatba! Na nevěstiny šatečky jsem zvědavá!!! :dizzy_face: Počásko teda fakt nevyšlo, už z tohodle důvodu bych se na podzim nikdy nevdávala... no ikdyž ani na jaře si nevybereš :angry: :grinning: , my se brali 3.6. a bylo 17st. :stuck_out_tongue_closed_eyes:, jsem do sebe musel loupnout pár paňáců aby se zahřála :grinning:
Ale je fain, že jste si to takhle užili a že i malé Aničce se to líbilo :grinning: , ač to proslala :grinning: !
19. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
No fotky přidám později neb je má brácha v digitálu a ten přijede až za 14 dní. Taky jsem je ještě neviděla.Když mi nějaké pošle, tak se pochlubím :wink:
19. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
achoooj
Lucie teda svatba za těžký prašulíny....no ale mrznout bych nechtěla....brr
ukáž fotenky jo?
Noční jsme přežila dali mi 15 ti letou holku co se mi v 1 ráno zechcandila do postele.....moje nervy.,.....ale co.....byl klid, aspoň, že tak
19. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj Luci! Ještě chvilku vydrž, až se uvolní to místečko, pak budeš mít klídek :wink:

No ony ty šaty ani tolik nestály, na to, že to byla ruční práce. Myslím, že ji to vyšlo i s tím závojem na 15 tisíc. To já jsem dala jenom za půjčení šatů 7.900. I závoj jsem si musela koupit.
19. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Lucidku, tak to mě překvapilo! Ty jsem si myslela, že budou dražší! :wink:

Luci Furt lepší 15tka, než 15měs mimo :frowning2: :unamused: , co že se pochcandila? :confused: že jsem tak zvědavá :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Lucid už tlačím do hlavy :grinning: , je mňamózní!!!! :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Danuško, to mám radost :wink: :wink: :wink:
19. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
to jo. no ona má epilepsii a nevím co ji to popadlo, celkem i hérečka, ale snad v klidu už je.....ráno šupajdila na nadstandart
19. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
ach ták, kdy máš další šichtu?
19. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
zítra :frowning2: se mi fakt chce, a listoúad tam budu taky místo není a co vím, tak snad po novém roce...se picnu....
blíží se vánoce a to zas bude i popálených dětí.....
19. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Lucid,to musela být nádhera :dizzy_face:

Já počítám úkol do matiky a už mi z toho hrabe :confused: :confounded:
19. říj 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
no tý jo! :frowning2:
Na to dětský ARO se ani asi moc lidí nehrne, co? :unamused:
Budeš to muset nějak zvládnout beruško! :confused: :frowning2:

Já bych měla jít uklízet, páč zítra se tu koná malá párty! :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
KAči! Tak s tím ti ani nehelfnu, páč na matiku jsem byla vždycky debil :grinning: tak počítej, počítej :wink:
19. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Lucinko to zvládneš,si naše šikula :wink:
19. říj 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
fanuš celkem je tam talčenka, páč se tam nenadřeš
a co se zítra u vás slaví????
Kačí matiku nevzpomínej.....moje tragedie
19. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.