• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
No docela mi to jde,ale jednu věc nevím,tak budu muset někoho sehnat
19. říj 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
Luci no neke, já bych to typla opačně a taky jako ta psychika..... :confused:
NO právě že nic :grinning: , přijde kámoška se dcou potencionální švagrovkou - Argentýňanka :sweat_smile: a dorazí i Síma, tak si dáme do frňáku! Romeo má noc :grinning: :wink: No a já si malinko oživím anglinu :sunglasses: , po 4 dcl vínka mi to půjde samo :grinning:
19. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
no fyzicky se nenadřeš s miminem se dá v poho manipulovat, ale je to vykompenzováno tou psychikou.....
ahá takže super pařbička......takže závidikuju
19. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
janně....
tak doraž taky :wink: :grinning:
19. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
týjo jela bych hned
19. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
pádíme ven, tak zatím páček
19. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
pá pá :grinning:
19. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
sme domá, byli jsme v Ikey a ve Scontu na sedačky, hořajs samo protivný takže na pikaču a v ikei jsem nechala půl věcí takže tam půjdu dsama a bude
19. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Luci já bych šla vymetat s tebou HNED!!! :slight_smile:
Ale žel bohu, do Ikei to mám hooodně daleko :frowning2:
19. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
juj já vím fanuš.....s chlapama se nedá chci prkýnko pánvičku za 39...a on protáčí oči...no to mě poser
marky furt nejde konik????
19. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
já fím :angry:
netuším, mě se neozvala... :confused:

mimochodem - kluci nepřekvapili, jen jsem teda zvědavá, kdo poletí z holek :astonished: , páč jsou všechny dobrý!
19. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Dnes má Adík 20 měsíců :confused: :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
týjo tak tu jsem nečekala spíš ta Balogová upištěná :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
jééé to je hezký 20 ka na krku :grinning:
19. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Já jsem čelala tu Ištvancovou - ta ti mi nějak nesedí
ale češky si neumím ani typnout....... možná ta Aneta
19. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
No a je to
19. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Já až na Paulínu jsme spokojená
19. říj 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
zdarec, tady to nějak spinká, Markétce prý ta kobyla furt nejde :frowning2:

u nás Anička ještě spinká, Kuba si momentálně hraje v pokojíčku a k té hnisavé rýmě a kašli mu přibyl ještě zánět spojivek :frowning2: takže fakt prdel. Potřebuju jít nakoupit, Jirka je v práce a děti marod, tož fakt nevím, jak to udělám :angry: asi začnu péct chleba či co :grinning:

no a ještě je potřeba dotlakovat kotel, teda jako dopustit tam vodu a já fakt nevím jak :grinning:

Je tu někdo, kdo si dá se mnou kávu?
20. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Hoj Reni :slight_smile:
koukám,že si bacily u vás užívají :angry: sviňuchy.
Brzy se uzdravte.U nás zřejmně zas dorazí rýma,Ninka mě prostě neposlechne,chodí si jak na motýly a pak je nachcípaná a Verča to pak chytne taky.Já statečně odolávám,jsme na vitamínech.Pořádně nevystrčím nos,taky pořád neco doháním a už i péct houstičky a rohlíky jsem se naučila.Je to děs běs,když je člověk závyslák na mužákovi.
Dám si s tebou kafíčko,dnes mimořádně jsem si do něj dala šlehajdu,bo včera jsem se zhodnotila před zrcadlem a takovej knedlík,jako ze mě teď je..........nemá cenu ani psát :confounded:
20. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
zas mi ty i y dnes nějak nejdou :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Jani a receptík na houstičky máš?
20. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
chceš říct, že ty jsi při těle? :grinning: to ti nevěřím, máte blbé zrcadlo :wink:
20. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
jo a nechtěj vědět, co já budu snídat :grinning:
20. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
rozdávala jsem léky :wink:
20. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
http://www.mamincinyrecepty.cz/rohliky-bagety-housky/housticky

http://www.mamincinyrecepty.cz/rohliky-bagety-housky/housky-de-luxe

http://www.mamincinyrecepty.cz/rohliky-bagety-housky/babicciny-housticky

Reni zkoušela jsem ty první,ale asi je to vše tak nějak podobné,tak kukni
No a fakt jsme takovej knedlík,momentálně 161cm a 63kg....nejvíc kil je na břiše a prdeli :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Veru řádí na puzlíkách,pes leží u ní a vyjeveně čučí,proč u toho tak haleká.Couvá jak rak,čekám,kdy začne lézt,ona je pohodlná až hrůza.Snaží se a držkuje u toho tatata,blablabla,dede,dedaaaaaaaa,hele...už jí to pěkně kecá :grinning:
20. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Jani, tož to vyběháš jak nic, 63kg není tak moc, já jsem na 60 při 164cm, ale posnídala jsem smažák, tak jak asi porostu? Do výšku už asi ne, co? :grinning:
20. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
to bude pravá ženská ukecaná :grinning: a na lezení má ještě času dost :wink:
20. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
musím dneska vygruntovat, přijede známý na seřízení kotle, hlavně jsem včera odvzdušňovala kotel a je potřeba tam dopustit vodu, ale to se fakt lehce řekne :grinning:
20. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
co kupuješ dětem k vánocům? Já jsem hlavně bezradná u Aničky, má teď 4listopadu narozky a já fakt nevím, co jí pořídit, přemýšlela jsem že chou chou, ale ona si s těma miminama zatím až tak nehraje, myslím, že to na přijde až příští rok, tak to nechci uspěchat, teď vedou barbie, pořád je obléká, vysléká, kecá :grinning:
20. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
No a malému koupím auto, on je přes ty autíčka, jak vidí autí, tak dělá brrrrrrrrrrrrrm brm brm brm brrrrrrrrrrrrrrrrrrrm :grinning:
20. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.