• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Reni,včera jsem byla nakouknout v krámku s hadérkama.Ninka si vybrala zateplenou mikču za 99kč,já koupila Verče punčošky s frotém uvnitř a orázkem na zadeli za 49kč,tak to jsem měla radost,ňuhňací ponožtičky za 10kč.Pro sebe svetr a vyteplenou mikču také za babku a hlavně podprdu,bo jsme poskočila z 75B na 85C :confounded:
Měli takm moc pěkné věcičky,vzpomněla jsme si na Ančí.Mohla bych i nakuknout znovu a pokoupit,co?
Nikča chce pod stromek pokračování série knížek,co teď čte.No a musíme dokoupit hadérky,boty i bundu,ze všeho tak nějak najednou vyrostla.Má už 157cm.
no a pro Veru to moc řešit nebudu,vyhlídla jsem si pěnové kostičky,válec.
20. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
V Tescu teď mají pěkná auta do 200kč,Tony byl načuhovat :wink:
20. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Verča šla spát už teď,chodívá v 10h.
Poslední dobou dost mizerně jí,teď si dala kašičku z lahve,tak asi budeme slavit úspěch,ona je totiž vůbec nechce,je to naše malá vybíravka.
Měla jsme pocit,že už by mohla lízt.....to víš,srovnávám a ona je každá holčina ale úplně jiná :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahojky holky, kafe bych si s váma dala,kdyby se mi chtělo ho jít dělat.IS udělám až půjde prcek na kutě :wink:

Jinak dárky taky ani trochu netuším,ale auto nějaké bude určo
20. říj 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Kači :wink:
Já se jdu převlíct.lítám tu ještě v košily :grinning:
20. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
dobré ránko, tak co tu dneska probíráte? :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
SImi dárky k vánoců :wink:
20. říj 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Kačí, jo táááááááák, tak to už máme pořešené :grinning: :grinning:

Malá dostane postel pro velký holky a zároveň pro budoucího sourozence - objednali jsme jí krásnou palandu s matracema a doplňkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je nádherná, ale ta cena byla taky luxusní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a tím máme vybráno.
Malé jsme teď ještě koupili panenku s příslušenstvím, malej golfáček z tesca za pár korun a u taťky má melodickou kytaru. Toť vše. A max přikoupím ještě něco pěkného na sebe jestli něco seženu.

my s manžou jsme si chtěli koupit novou LCD televizi,máme doma ještě po mě. Je už dooooooooost letitá, ale uvidíme jestli na ní vybude, nákladů bylo teď hodně a ještě nám budou měnit okna, takže zase spousta peněz vyletí z okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
čusík Simi :wink:
To je jasňačka,vždyť Vánoce přeci nejsou o tom,že se rozfrcají všechny prachy....vyletí oknem za blbosti.Tak tebe čekají ještě okna,jo?To ti ani maličko nezávidím. :unamused:
My taky pořád po kouskách něco dokupujeme,jsme to tu měli tak polepené....něco ode mne,něco od Tonyho.
Peníze lítají,ještě chceme do Vánoc koupit jídelní stůl a židle.Měli jsme v kuchyni bar a ten jsme zrušili,už kvůli místu.
20. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
jo a hoď odkaz na postýlku :wink:
20. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Jo to já vůbec netuším co. ASI dostane tatrovku a od někoho odrážedlo a bude.Nářadí už máme doma pro něj,tka taky max něco na sebe a malé auto a je. A co si dáme navzájem vůbec netuším. Ale tv by taky bodla.Bude nám tu končit analog,tak at máme co sledovat
20. říj 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Když byla Nikča malá,tak vždy byla zahrnuta tolika dárky,že jí to ani nebavilo rozbalovat,ono se to nemá přehánět.Pak se zas řeší,kam to dát atd
Já se těším zas na hvězdičky v dětských očích :slight_smile: ,to mi uplně stačí a vždy řvu jak tele
20. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj Janičko, no závidět s těma oknama opravdu není co, ale zmáknu to. Jsem domluvená s babičkou, že mi bude malou celej den hlídat aby tady nebyla v té zimě, prachu a hluku a já tu budu hlídat dělňase, večer asi přespím u babičky a druhej den to půjdu sem všechno uklidit, až tu bude zase trošku teplo, takže se to bude dát zvládnout :wink:

a postýlku zkusím na netu dohledat jo? :wink:
20. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Jo my budem zateplovta aspon půdu. Jak ji vyklidili a odbouchlai co tma bylo navíc,tak nám normoš popraskala stěna u stropu,jak s ezvednul o několik milimetrů.Byl strašně přetížený
20. říj 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
tady to je, sice jsem říkala Danče, že to uvidí až na živo,ale vzhledem k tomu, že má od stejné firmy doma prospekty na pokojík pro Adámka, je to jedno

http://www.domestav.cz/cs/katalog/palanda-zvysujici-prvky.html
20. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
pěknéééééééééé
dole zatím budou spinkat plyšáčci,než Terinka dostane brášku :grinning: :grinning:
Pak musíš nahlásit,jak se Terince líbí :wink:
20. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
ahojky, nejde nám net...jak to bude ok tak se ukážu :wink:
20. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Já budu muset jít pracovat....mám toho dnes hodně. :unamused:
20. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky, no my máme Vánoce víceméně pořešené. Aničce je to zatím šumák, nakoupila jsem jí teď oblečení a fusak, tak to bysme měli pořešené. Na Mikuláše jsem jí koupila panenku Emilku http://www.hrackanek.cz/baby-a-miminka/podle-znacek/lamaze/lamaze-panenka-emilka-27026.html. Na Vánoce mám aktivní skládačku http://pompo.cz/mattel-fisher-price/fisher-price-aktivni-skladacka-s-rolnickou.htm. Já jsem si na Vánoce koupila golfáč a kvůli Aničce jsme pořídili digitál a jsme poklizení všichni
20. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Jani, nee, nahoře budou spinkat plyšáčci dole bude Terka, zatím bych měla strach nechat ji nahoře, ani žebřík tam nebudem prozatím přidělávat aby tam nelezla, protože jí furt nemůžu hlídat. A dolů jsme jí dokoupili ještě zábranu dopředu ať nevypadne v noci, když se mele :wink:

Lucidku ahojky - taky jsi to pořešila :wink:

NO a já myslím, že největší zážitek budou blikající světýlka :dizzy_face: :grinning:
20. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Simírku je super ta postýlka :slight_smile: s tím žebřem bych taky měla bobany, chtěla jsem původně něco takového pro děti, ale právě prcek by tam furt lezl, tak jsem od toho radši upustila :frowning2:
20. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
No na ty rozzářené dětské oči se těším ze všeho nejvíc. Aničce se bude mooooc líbit rozsvícený stromeček - ona totiž zbožňuje lustry a světla :grinning:

Renatko, tak se co nejdřív uzdravte :wink:
20. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Jo a chtěla jsem se zeptat Kačky, jestli k ní dorazila medaile :wink:
20. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
jinak nazdárek kočky, dárečky hezoučké :grinning: já mám zatím objednáno http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25890650
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19166292
a pro Kubu pejska fisher price
čus pipky..Tygr má dneska nějaký přítulný den, tak vás jdu ošmírovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
Renčo ahojky, no my tam ten žebřík mít taky nebudeme mít a až bude druhé dítko tak taky nevím jak to zkloubíme, možná tam bude prostě jen večer a noc, aby tam TErka mohla vylézt a slézt. Je jen na zaháknutí. Tak snad takhle a ráno po tom co se děti vychrupou, tak šup s ním pryč
nazdar Teréz, co dostane Peťka k vánocům? On bude mít brzo i narozky, tak co k nim? :grinning:
20. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Luci zítra s edozvím,nechala jsem si to poslat do Břeclavi :wink:
20. říj 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
anky: ahoj :slight_smile: no my to moc neřešíme, Tygra nějaký dárky neberou :confused: k narozkám dostal knížky, xylofon, odrážedlo, vkládací kostku, stavebnici...a možná ještě něco od příbuzných dostane...o Vánocích zatím moc neuvažuju, ale asi to bude stan s tunelem :wink:
20. říj 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
Simi to je fajn, že je zahakovací, na posteli, kterou jsem měla vybranou byl napevno
20. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.