• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
holky, já prej už v roce mluvila ve větách..rodiče mě maj i nahranou na kazetáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: no Tygr byl v roce úplný mimino..jenom stál s oporou, natož, aby mluvil a byl bez plín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: knížky ho začly bavit až nedávno, ale stejně nedělá zvuky zvířátek ani je neukáže..ale pro mě je úspěch, že u toho aspon vydrží..dřív mi knížku vyrval z ruky, někam ji odložil a šel si dělat to, co chtěl on :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: možná si za to můžu sama...on nic dělat nechce, tak jsem to vždycky vzdala s tím, že je ještě malej...a počká to..možná jsem měla trošku přitvrdit..ale fakt nevim :confused:
20. říj 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
no jo, oni jsou děsně důležití a náš malý i děsně vzteklý, teď po mě hodil baterku :angry: prostě mu nesvítila :pensive:
20. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
anky: on je vyloženě technický typ, furt si hraje s magnetickou stavebnicí, něco přesýpá, přelejvá..umí vyndat baterky z ovladače a zas je dát zpátky, pustit TV, DVD...rozšroubovat propisku atd. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale že by něco nakreslil, to nehrozí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
Jo vztekat se umíme taky,hlavně se se mnou vždy o něco pere a že má fakt hafec sílu
20. říj 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
Teri ono to bude dobrý, možná je jen kapku pozadu a všechno to dožene, podívej se na přítele :wink:

jo a taky nás naši nahrávali na magič, ale já měla osobního překladatele, když naši nevěděli, co to zase chci, tak se optali segry a ta všechno přeložila :grinning: já nebyla zrovna mluvící typ :grinning:
20. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
no naštěstí vypadá tak na rok, má asi 10,1kg a je i malej...tak od něj cizí lidi neočekávají nějaký výkony :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
holky, musím to tu uklidit, nebo mě jebne, hračky všude, nádobí na zemi, já ho přerazím, zase vylil pití na zem :rolling_eyes: dala jsem mu přes ruce, teď se tu na mě sápe a řve

tak jdu holky, čus bus
20. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak já dítě uložené.Napapkám se udělám si akfíčko a mrknu zase na tu matiku :confounded:

Reni úplně ajko byhc viděla Davídka,taky dkyž dostane,tak se pak lísá
20. říj 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
Tygr už přes den moc nespí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
To my jo,spíme 3 hodky většinou,když náhodou enspí,tak jde spát hodně brzo.JE to amlej spáč po mě
20. říj 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
Jako on by teď ještě vydžel být vzhůru,ale kdyb nešel ted,šle by třeba v 1 vztával ve 4 a šel spát až bůhví kdy,tkaže máme hezky režim
20. říj 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
kaczka: tak Tygr chodí spát tak v +-22:00...ale spí tak nejdřív do 8:00..a budí se tak 1-2x za noc, což je pro mě už mega labůžo...oproti tomu, co bylo dřív :sunglasses: fakt si nestěžuju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
kaczka: my neměli režim nikdy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ani mě to nějak netrápí..do školky stejně nemusí, tak je mi to fuk :sunglasses:
20. říj 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
To ym chodíme spát v 7 většinou,vztáváme ted psolední dobou taky v 8,nebudí se,teda te%d jo protože rostou zuby a ještě spíme přes den.V tomhel si stěžovat fakt nemůžu :sweat_smile:
Alez zase jsme museli cvičit,prootže má blbé bříško,tkaže každé mimčo má fkat něco
20. říj 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
kaczka: tak v 7 je ještě hoooodně čilý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a budil se donedávna příšerně..takže ted už je to fakt pohoda..on ještě nemá dozrálou nervovou soustavu, tak to je k tomu..možná i ta nemluva :sunglasses: já už jsem se přizpůsobila..mám pocit,že bych dala i víc dětí..ale jen teoreticky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
Tak je hlavní,že to vyhovuje vám oběma :wink:
20. říj 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
kaczka: jako první půl rok po porodu jsem byla nesnesitelná, a to to měla spousta holek mnohem horší..ale neuměla jsem se tomu přizpůsobit..pak už to bylo naopak..děti se srovnaly..a Tygr teprve začal řádit...ale už mi to šlo prostě líp...ted už jsem docela "zkušená" matka a jen tak mě něco nerozhází :sunglasses:
20. říj 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
Tak to je supr...je to docela záhul být matkou,nezdá se to,ale ejdnoduché to není
20. říj 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
Kaci: já si to představovala jak Hurvínek válku..jak budu mít spinkavé, papavé dětátko..co všecho umí..no pravda je absolutní opak :grinning: ale co...je prostě můj :sunglasses:
20. říj 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
no já spinkacía papací dítko mám,ale i tka to není med,ikdyž mám hodné dítě,tak je to psychicky náročné "povolání"
20. říj 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
kaci: já si myslím, že druhé dítě bych prožívala úplně jinak..víc a líp...ale to tak už bejvá :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
Jo to já se děsím,že to druhé bude pravý opak Davídka a já to nebudu zvládat :confounded:
20. říj 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
kaczi: já druhé zatím neplánuju, i když bych chtěla..ale jak finanční, tak bytová situace je blbá..navíc s Mp máme věčně neshody..takže by to asi nebylo to pravé ořechové...ale chci si ještě užít jednou miminko..a to pořádně..i když mi bude třeba 35let...podle mě je to lepší u mě :sunglasses:
20. říj 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
Jo to my taky musíme počkat na lepší podmínky,ale další chci co nejdřív,uvidíme
20. říj 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
kaci: já jsem trošku pohodlná..jsem zvyklá kupovat Tygrovi spoustu Nextu, sobě kosmetiku, oblečení atd....a pokud nebudou vyloženě finančí podmínky, abych tohle mohla mít jak pro něj, ta pro sebe..tak do druhýho nejdu :sunglasses: ještě jsem docela mladá, takže času dost..navíc s Tygrem asi bude víc práce..a chci se věnovat zejména jemu...s miminkem by to bylo o moc těžší..a na to prostě nemám :sunglasses: navíc rodiče by asi odvezli do blázince, kdybych jim oznámila, že jsem zas těhotná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
Jako taky si myslím,že dítě není důvod k úplnému omezení,že ted je dítě a ty už nic mít nemůžeš avše jen podřizovat dítěti.Jasně,že mu dáš to nejlepší,ale přeci enbudeš zapomínat na sebe. Taky mám ještě spoustu času,ale chci aby byli od sebe o co nejmín
20. říj 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
No holky?! :confused: :angry:
20. říj 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
čuste buste
sem domaaaa zasek hnus :frowning2:
a koukám , že ste se rozepsaly, mám co dočítat že? :grinning:
20. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Holky nechcete někdo zadarmo štěně zlatého retrívra?

Luci co zase? :frowning2:
20. říj 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
kačí tady psát nebudu nevím kdo to čte ať nemám problémy víš.... :wink:
20. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.