• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Tak IP :wink:
20. říj 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz
Holky a nevíte o někom kdo by hafíka chtěl?
20. říj 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
kačí jakýho?
20. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
jdu do duchen sem vyždímaná
20. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Luci štěně zlatého retrívra
20. říj 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz
achoj
jé kačí bralal bych hned mít barák, ale optám se......
dneska máme rej broučků....tak se těšim...a jířo nechceš dojet na broučiádu????
21. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Tak už jsme doma z očkování.BYli jsme úplně mco šikovní.Žádná hračka nezabrala.MAlý se na to koukal a ani nehlesnul,ani jedna slzička. :dizzy_face:
21. říj 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
Kačko,Daví je šikulka šikovnej :wink:
my měly včera proječenej celej den...já ruce jak opice,nic moc jídlo ani spánek :angry:
Dnes lepší,ale zase už od 6:15straší.Mě to teda neva,já už nespím,ale Veru je zvyklá spát tak do 7:30
Nebyly jsme venku,možná je to tím....spíš určitě,ale mě se do té klendry tááák nechtělo :unamused:
21. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
No jsme zvědavá,jakej bdue po tom očkování.Jsme ho ráno museli budit,tka půjde za chvilku na kutě a já asi s ním.Jsme šli spát až ve 2 a vztávali o půl 7
21. říj 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
zas si se trápila s matikou?
21. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Kači to je šikulka, jinak pejska teď bohužel nechceme, my asi pořídíme na jaro, když by jsme ho pořídili teď, byl by domácí a to nechceme :wink:

jinak nazdárek všichni, děti v pokojíčku bojují o hračky, Kuba opět vylil pití, tak dostal na řitku, kdyby to nebylo denně, ale pro něj je prostě ten pád skleničky nebo kelímku tak zajímavý. Svoje pitíčka má ve flašce, ale vyleze si ke stolu a vyleje Aniččino :frowning2:
21. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
uvařím si cafo a dám si chvilec relax, pak budu prát a jak malý usne, tak žehlit :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Jani ee,ale nějak jsme se rafli,tka jsme to do dvou řešili :wink:

Reni,tka to je škod,ale kdyby jsi o někom věděla,tka dej vědet. Už jsou tuším k odběru. My o jednom taky uvažujem.
21. říj 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
Kači, jak jsi to včera napsala, tak mě napadlo, Sára se nenašla, že? U nás u ochodu visel letáček, že nějaký pán v bílovicích našel psa, já si nejsem jistá, ale tuším právě černého labradora, to by mohla být Sára? Zkusím o tom zjistit víc, nevím, jestli to tam ještě visí, ale když ne, tak se optám kamošky, jestli to náhodou nemají ještě na úřadě :wink:
21. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
jo tka to by bylo supr,Bilovice tka daleko nesjou,tak to by Sára mohla být
21. říj 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
zkusím to zjistit, uvidíme :wink:
21. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Kači, už jsem napsala na úřad a uvidíme, co mi napíšou, jak půjdu venčit Kubu :wink: tak tam mrknu, jestli to není ještě vyvěšené

holky, co vaříte?
21. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Reni ani envím co vařit,asi jen polívku
21. říj 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
hojky Reni :slight_smile:
já se z té naší mladé picnu...ona si snad ze mě dělá srandu :grinning:
Sotva otevře oko tak ječí jak pominutá :wink:
Dnes dělám na přání"živitele" br.salát a řízeček :wink:
Kači,jak dlouho už je Sára pryč?To by byla fakt náhoda,kdyby se našla.Držím palečky :wink:
21. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Jani už dlouho,ale tak mohla se toulat,zvlášť pokud s efakt zatoulala až do Bilovic
21. říj 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
Jani, já jdu k vám na oběd :dizzy_face: a co se děje slečince?

Já polívku mám, ale chce to něco prostě na jídlo :grinning: Polívečka bude fazolová
21. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Reni,to já zase pořád nevařím,teda prkcovi jo,ale nám jak kdy,Tom to nevyžaduje a jen pro mě mě to nevaí
21. říj 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
Jani, ta sklenička s vínem je skoro větší jak ty :grinning:
21. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Achoj ve spolek!
Včera jsme s kámoškama "trošku" zapařily a mám teď maliko žaludek na vodě :sweat_smile: :grinning: Ale bylo to suprové odreagování....
Co jest tu nového? Jdu vás dočíst :wink:
21. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Achoooooooj Danulenko :dizzy_face: :grinning: teda vy furt paříte, tady ani není kde :wink:
21. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Danulko, co kuchtíš ty? Asi česnečku, co? :wink:
21. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Reni přijeď :wink: neumím uvařit málo.
Já zas vařím každý den,bo Ninka nechodí na obědy ve škole.....stejnak to tam nežere a jsou to pro mě vyhozený peníze oknem.
Reni :grinning: :grinning: ,jsem hledala foto,kde nejsem jak knedlík :grinning: :grinning:
Tu sklenku mi nalil choť,ať prý jsme povolnější.Cucala jsem jí celý večer na Silvestra :grinning: :grinning:
Čusík Dani,já bych šla taky pařit,ale přátele kolem mě,jsou poněkud usedlejší,ale mám slíbený bigboš,tak se těším...hlavně,až tatínek bude hlídat :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
holky, ten náš malý má zase zábavu, vyleze na gauč, vytáhne si tam kočárek a pak ho z toho gauče shodí :confused: on bude demoliční pracovník :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Naší mladý nejni asi nic.....zjistila,že umí křičet,tak si to užívá a mě praskají skleničky,bo má hlas jak zvon :grinning:
21. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Reni jsme byly u nás! :wink:
Kači Dáda je šikula, že nepalakal! A držím palečky aby to Sára byla! Zázraky se dějí :wink:
Reniuž je vám líp? Jinak Kubíka bych za to rozlévání taky milovala :angry: :grinning: :wink:
Jani copak je Verunce, že ječí? Něco jí trápí nebo jen tak zkouší nervyčky maminky? :wink: A obídek je tada u vás Mńam! Jsem dlouho neměla... :slight_smile: ALe něajk na to ani dnes nemám chuť :sweat_smile: :grinning:

U nás je vývar ze fčerejška :wink: a bodne :grinning:
21. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.