• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jani, kdybych tu skleničku vypila, bylo by po mě, jak po žabě, pak bych byla opravdu povolná, prostě dělej si se mnou co chceš, já mám alkoholické koma :grinning:
21. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Dani, kdyby to bylo jen rozlévání, on je opavdu expert :sweat_smile: s ním je fakt veselo, už zase leze pod koberec, včera se rozčiloval, že mu nejde nadzvednou přehoz na sedačce a nemůže si pod něj vlézt a šmejdit tam :rolling_eyes: on je malý ďáblík. Jirka si myslí, že je hyperaktivní, ale myslím, že ne, dokáže sedět a hrát si s kostkama i půl hodiny, nebo hodinku čučí na pohádku, to prý hyperaktivci nedokážou :wink:
21. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Bylo to jen Lambrusco :wink: ,já mám vínko ráda,ale taky ho moc nevypiju :wink:
Včera byla chuť a nebylo vínko
Přidám ještě nějakou kulturní...když jsme šli do divadla :wink:
21. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Reni tak to je fakt expert :grinning: :wink: !ALe jak říkáš, hyperaktivci neumějí sedět na místě a neumějí se pořádně a dlouho soustředit... NO alespoň máš doma vzrůšo :wink: :grinning:
21. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Reni,Kubula je teda expert.....doma stále vzrůšo.Já už bych byla šedivá a jednou nohou v blázinci :grinning:
21. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Jani, já jednou nohou jsem v blázinci, ale zase tam bych si tak hezky odpočinula, ty procházky v parku :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
REni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je malej ničitel :grinning:
21. říj 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
holky, to co jsem napsala, co Kuba dělá, je fakt jen zlomeček toho co vyvádí, včera zase vyházel celou skříň, není na ní zámek, mají tam hračky, on je vyhází a zavře se ve skříni, nebo si přistaví židli u okna a vyleze si na okno nebo na kuchyňskou linku, nebo otrhává kvítka, minule jsem ho odchytila na záchodě, Anička nezavřela dveře a malý lízal prkýnko :angry:
21. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Teda Reni ty se fakt nenudíš :grinning:
21. říj 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
Reni :grinning: :grinning: ,to je číslo
Když jste ho "vyráběli",nedali jste si Redbull?.......to by dokazovalo,proč je Kubula takový Duracellek :grinning:
21. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Kači opravdu nenudím, ráno jsme pokojíček uklidili, teď si tam hráli, co jsem tady a jak jsem šla na záchod tak kukám, Kuba si vytáhl šuple z pod Aniččiny postele, to šuple má 1,8m x 90cm je plné hraček, on se do toho zapře a otevře a to je na koberci s vysokým chlupem, no a pak všechny hračky vyháže a sedí si tam jak paša :rolling_eyes:
21. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
No Jani, podezírám Jirka z nějaké dopingu :grinning:
21. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
No tý jo Reni :grinning: :sweat_smile: to je mazec... to zatím vůbec neznám :confused: :grinning:
21. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Reni :grinning: :grinning: To ej fakt alej koues.N2kdy se na vás budem muset přijet podívat.A6 budete moct dej vědět
21. říj 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
Dani buď ráda :grinning: a máte slyšet ten rachot, když se bijí o hračku :sweat_smile: já se vždycky tak těším, až půjde spinkat, to pak odesílám Aničku do pokojíčku a relaxuju :grinning:
21. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
jj Kači, aspoň to uvidíš na vlastní kukadla
21. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
No jako co není může být, že :grinning:
21. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
no Dani ani nemrkneš a budeš mít taky veselo :grinning:
21. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Mě už taky křiklounka spí...to je klid pro uši
Jinak je hodná,Veru miluje košíčky,sedne k němu a zkoumá,co se v něm najde.Něco okusuje,něčemu zas vynadá,něčím mrskne...vydrží u toho
Fakt je to rozdíl než s Ninkou,to byl podobný čertík :grinning: ale stejně jsou to naše zlatíčka :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
teď jsem mluvila s Markétkou a budu psát adminům, proč jí to nefachá :frowning2:
21. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Markétce nejde jen kůň? net fachá? :confused: :astonished:

Jdu přichytat oběd a pak hned šupky dupky do hajan OBA :grinning:
21. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
no je to divné,že to Markét nefachá :angry:
Reni tak šup šup,ať se to vyřeší.
Já jdu něco poklidit,salátek už se chladí a řízky nabouchám,až se Veru vzbudí
21. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Reni prosím vyzjišťuj to s tím hafnem ju?NA úřadě v Bilovicích prý nějakého spa odvezli do útulku,ale tam Sára nen,tak neví.Třeab ji někdo má doma
21. říj 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
tak už jsem jim napsala, uvidíme

Dani od pátečního večera se nemůže dostat na nic z koně, ani beremko, ani střechu, ani slovenský, tak fakt nevím, čímpak to.

Já jdu taky kuchtit a pak kolem oběda ještě kuknu, pak už nebude čas, tak pa berušky :wink:
21. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
To u nás s espí,polívka vaří,a přemýšlím zda jít taky
21. říj 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
čuste měla jsem pochůzky, že zdravím Marky...sakra ten kůň mě sere....nemám napsat adminům, jestli enmá bloklý přístup? jako v rámci IP????
21. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Luci už jsem jim napsala :wink: ráno jsme se na tom s marky domluvili, ikke mi napsala, že je to problém více lidí a že to řeší
21. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
jE RENATKO SUPER..ONI JAK BLOKNOU JEDNOHO TAK BLOUKNOU VŠECHNY Z DANÉ ip ADRESY, TO JE BORDEL....wau sorry za caps
21. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Jsem tu!!!!!! Od pátku od večera nefungovala herka jedna :angry:
21. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Mrcha jedan, už se mi po vás stýskalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.