• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Jinak já teď dělala vepřový plátky, dusila jsem to na cibulce s gulášovým kořením, nakonec jsem to pro zjemnění zalila smetanou (to jsem ještě nedělala, byl to experiment :sweat_smile:) a ono z toho vylezlo luxusní na paprice :sweat_smile: :dizzy_face: jsem nadšená...kdybych se snažila udělat na paprice, tak se mi to tak nepovede, ale tohle fakt luxus :sweat_smile:
21. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
ježiš markýý čáááu.....
kurnik razíme ven je tam náádhereně večer podřistáme ju? hlavně písej co narozky a tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
Písnu písnu, ale až mi někdy Adýs usne, nebo jestli půjdou k rodičům, teď nejni čas :sweat_smile: Se máte, že máte nádherně...tu je zataženo a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Jinak jsem dostala bonbošky a peníze, tak jak jsme se dohodli s mamčou, ale bylo super naše vidět :dizzy_face: stýská se mi každý den :frowning2:
21. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Tak u nás se usnulo a Romča to tu přeměřuje, že bysme obývák (sedačku a televizi) narvali sem. Což bych strašně ráda, halekám kvůli tomu už co jsme tady, jak měl kdysi tu noční a pořád mi tvrdil, že se to sem nevejde :rolling_eyes: tak nevím, zda se mu do toho nechtělo, nebo se to sem fakt nebude vejít, ale měří to :grinning: Asi už ho štve, že se večer nemůže kouknout na telku (páč nahlas to moc mít nemůže a prd slyší :grinning:) a za druhé že ho ráno budí malej :sweat_smile: :grinning: No snad se to sem vejde a já budu mít konečně klid :dizzy_face:
21. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Jo a mám pro vás všechny úkol!! CHystá se listopad a to už jsme loni rezervovali Pohádku, čili se vyjádřete, jestli pojedeme na dovču i příští rok :wink: Pokud jste pro, tak dejte návrh kdy by se to hodilo, kam bysme jeli a nahlašte, kolik by vás jelo :slight_smile: Ať tomu dáme nějakou štábní kultůru :wink:
21. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Jo a jinak já jsem pro...viděla bych to někdy mezi dubnem a červnem, jak by se to hodilo zbytku, líbilo by se mi na tom jihu Čech, kolem toho Krumlova a jela bych opět s našima...čili 3dospělý a 1dítě :grinning:
21. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
markysouhlas já a sára a možná hany ten Český Krumlov je paráda, nic proti, ale super, že každý by měl jednu cimru.... :wink:
21. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
A děkuju, žes to žezlo přebrala.... :wink: už jsme měla hlavu jak pátrací balon :grinning:
21. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
My bysme jeli zase 3,teda možná i 4,ale ten ještě nebude potřebovat postýlku :wink: A pojedu kamkoliv :wink:
21. říj 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Super, začnu to pomalu sepisovat. Když budete mít chvilku, tak jukejte po nějakých penzionech, co jsme tu házeli odkazy na jaře, tak to bylo super :wink: A je mi jasné, že pokoje maximálně po dvou a nebo pro rodinky :wink:
21. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
?arky mě se moooc líbil ten tvůj odkaz na penzion v čes.Krumlově..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Jů já se těším holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci můj?? :sweat_smile: musím to najít :sweat_smile: :grinning:
21. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
jo tys ho dávala......ten byl..i ceny slušný...někde poblíž náměstíčka.....takový rodinný penzion :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Tak já ho zkusím najít v historii...taky si matně pamatuju něco relativně levnýho :sweat_smile:
21. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
hledej nebo pak v týhle diskuzi.... :sweat_smile: :zipper_mouth:
21. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Minulou už jsem nenašla :confounded:
21. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
myslím že to bylo v týhle....
21. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
http://www.penzionkrumlov.cz/index.php

Našla jsem...bylo to v tý minulý a tu jsem nakonec taky našla :grinning:
21. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
http://www.nalipne.cz/umedvidku

A tohle dávala Janička :dizzy_face: Tak jsou ceny ještě lákavější :wink:
21. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Mě osobně se líbí ten od Janičky :wink: Líbí se mi teda oba, ale ten Jančin tak nějak víc :grinning:
21. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
ahojky miláškové..

sem tu dlouho nebyla, páč je u nás doma "veselo" měli jsme rozkopanou celou dlažbu v domě.. celé přízemí kromě+ obýváku a kuchyně bylo v bordelu, hora chlapů, hruza prachu, a moje nervy.. tak jsem neměla čas na vás tady..

jinak koukám že se řeší srazík..taky jsem pro samostatné pokoje a celkově je mi jedno kde.. je mi jasné že to bude příště dál než v JM ale to nevadí..vymyslelte navrhněte a já se vyjádřím..diky :dizzy_face:

no nic budu tu sedět ale jdu zaůčtovat doklady a vypotit depeháčko.. tak zatím.. ještě kouknu :wink:
21. říj 2009 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz
Achoooooj! Teda Marky, už se mi stejsaklo! Jsi tu nezbytný článek!
Já jsem taky PRO!!! A myslím, že tentokrát jedem celá kelly family :grinning: , tzn. 2doslělí, 1 a snad i půl baby :wink: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
ooppss zaúčtovat.. ne kroužek.. :sweat_smile: ale to je jenom detail
21. říj 2009 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz
Jiři copak se stalo? :confused: že ti museli rozkopat domeček?
21. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Dani to mi lichotíš :dizzy_face: se budu červenat :sweat_smile: ale taky se mi po vás moc stýskalo :dizzy_face:

A u tebe si teda píšu 2+1 :wink:
21. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Marky jasan!
Nejde mi ten druhej odkaz
21. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdu udělat tchýňce na hlavu pár melírů, do půl hoďky jsem zpět :wink:
21. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
http://www.nalipne.cz

A vlevo penzion U medvídků :wink: Omlouvám se :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.