• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Kačí, zatím to dáme jen dohromady, abysme věděli, kdp pojede :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Jo jasně Marky,je fkat,že tohle s emůže řešit dodatečně
22. říj 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ale je to dobrý nápad, hlavně když nás bude tolik a každý ve svém pokoji :wink:
22. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
To jo, dvou lůžáky budou lepší než to společné spaní třeba po 7mi, opravdu má každé dítko jiný rytmus a pak se navzájem ruší :wink:
22. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Luci prosímtě vy máte net přes UPC?A to je normoš přes kabelovou přípojku nebo to je přes wifi?
22. říj 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Achoj cholky!
U nás byla noc luxusní, Adámek se vzbudil o půl 4 n čajík a v 7 jsme měli mlíčko a hajali jsme do 8! Kdyby to takhle šlo dál.... nestěžuju si :slight_smile:
JInak k obídku měl Adík špenátek, masíko a brambor a rodiče jitrničku, kys. zelí a brambor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kači Dáda očkovando snáší docela dobře! Co mu píchali do ramínka?

Simi, mimochodem už jsem konečně viděla ten budoucí pokojík! Je pravdou, že jsem ho na prospektech viděla :wink: a je fakt pěknej :wink: :dizzy_face: : TO se bude Terince spinkat
22. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Dančo , nepruď s tou nocí, nevím co se u nás děje, ale vstáváme teď pořád, asi zubiska, nebo co, nebo fakt nevím na co to svést :grinning: :grinning:

a dík za pochvalu výběru postýlky, jsem zvědavá jak to bude vypadat v reálu :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
To zase pomine Simi! Neboj
No i já :wink:
22. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Dani pichali ho do předloktí a ani nevím co :sweat_smile: ALe snášíme očkování bez problému,bez tpelot atd,max jsme spaví,ale dneska přes den teda enspí,ale odpočíval v postýlce přes 2 hodiny,takže režim si enrozhodil
22. říj 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
Kaczi - taky chci mimčo co si dokáže 2 hodiny odpočívat v postýlce :grinning: :grinning: :grinning: ty máš fakt zlaté dítě, počkej na druhý, vsadím se že to bude pěknej rarach :grinning: :grinning: :grinning:

No a co ty Dani, už máte vybranou postýlku pro Adámka? nebo ještě bloumáš?
22. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
simi on jak kdy,občas si tam vydrží hrát a povídat si!Ale taky si myslím že to druhé bude pravý opka :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
mám jen vyhlídnuto :wink:
22. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
tak se pochlub, ty jsi taky tajemná jak hrad v Karpatech
22. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
nejsem tajemná, jen ještě není přímo vybráno, eště se to může změnit :wink:
22. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Taky už chci řešit Davídkův pokoj....no pokud půjde vše tak jak má tka bdue v nejlbižší době stavět :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
jasně, tak až budete mít vybráno, tak se pochlubíš :wink:
22. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
no to si piš, že jo :wink:
22. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
kači jako domeček?
22. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
jj jako domeček,ale nechci nic zakřiknout.Ale bylo by to supr :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
Čusík, tak se hlásím jako sirotek. Chlapi vypadli a já se tu zabavuju. Nebudu rozebírat, ale moje tchýně je čím dál vypatlanější :rolling_eyes: Je to zlatá ženská, ale...

No nic, jdu uklidit. Zatím paaaaaa
22. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
ahojky holky.. dneska jsem přemlpouvala Jirku že má jet s námi na srazík.. přeci jenom se mi samotné v autě s dětmi jet nechce,páč Luca asi pojede s Hanym.. no tak jsme ho nahlodávala myslím že by to snad i mohlo klapnout.. no a na jak dlouho to vidíte a termínek se taky už rýsuje??

Kači add stavba domečku..ti můžu říct na jednu stranu úžasné ,ale na druhou stranu ty nervy a těch peněz.. jak říkám když postavíte dům tak vás jako ve vztahu nic nemůže rozházet..to je fakt zkouška jako jedna z těch větších v životě...

tchyně jsou někdy na palici.. Marky... :wink: užívej slaměné vdovectví :grinning: :grinning: :grinning: my byli z drajkoušem venku.. ona chodí strašně ráda ven.. je ulítaná jak blázen.. nejvíce lítá za ondrou..a pak doma spí jak dudek.. :grinning:
22. říj 2009 v 16:30  •  3 děti  • Odpověz
Jiři to věřím,mě stačí co si zažíváme okolo opravy tohohle :unamused:
22. říj 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jířo by bylo super, kdybyste jeli oba :wink: Takhle pojedou snad všici manžílci, kromě mýho :grinning: Ale ten teda asi fakt nehrozí :sweat_smile: on si od nás radši odpočine, i když dneska už říkal, že neví, co bude příští rok...viděla bych to zase na ten pátek až neděle a někdy mezi dubnem a červnem :slight_smile: Ale ať se vyjádří i ostatní :wink:
22. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
Jířo a máš pravdu, tchýně jsou na palici...i když moje mamča je úžasná tchýně, v životě do ničeho nekecá a je daleko :sweat_smile: :grinning:
22. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
myslím že do června určitě už kvůli mimo sezónních cen.. a doufám že ho zlomím. páč smaotné se mi jet nechce a udělali bysme si malý rodinný výlet.. ale kam s kesy--no asi k mamině :grinning: tak se ztratí.. má doma 1 retvívra(ve sklepě) 3 bišonky doma a 1 bišoní štěnátko takovu super kouličku tak se tam nase malá určo ztratí
22. říj 2009 v 16:39  •  3 děti  • Odpověz
Já s "tchýní" nemluvila několik let :unamused:

Délka je mi jedno,klidně můžem o den víc než minule,ale datum bych viděla plus mínus stejně...v dubnu se berem tka nevím jak to bude se svatební cestu a ne přelomu květne a června mám školu,takže bych to viděla začátek května,max půlka
22. říj 2009 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz
nu nic dole mám vařené kafe.. tak jdu na něj.. sem si stihla odpoledne na hodinku zdřímnout tak jsem fakt přejetá...

jakto že spolu nemluvíte kači
22. říj 2009 v 16:42  •  3 děti  • Odpověz
Jiři to ej složitý,on s ní nemluvil ani Tom,my ji ani jeho séru několik let neviděli
22. říj 2009 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz
začala nás bavit Kouzelná školka Jupí Jupí bude chvíli klidu :grinning:
22. říj 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Super, takže pokud bude vyhovovat půlka května, tak by to bylo super :slight_smile: Teď už jen vybrat kam :sweat_smile:
22. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.