• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
fanuš to ne, vždy je uveden důvod pozastavení registrace a má tam falešné hodnocení, účet zastaven a v hodnocení že nevrací love :frowning2:
22. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
cože??????????? :astonished:
ty vo.e!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: po ptlamě jí dát!!!!
Není z Brna, že by jsi se u ní stavila :angry: s injekcí v ruce :grinning:
22. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
fanuš dobrej nápad :grinning:
22. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
idu chrapat sem vyšťavená
brou kočičandy ráno frčíme na plavčo
22. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Dobrou Luci, zítra si to užijte :wink:
22. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile:

Luci tak toi je hukot :astonished: držím palce, ať to vyjde a prachy máš zpátky :wink:

U nás pohoda, za chvílu vyrážíme na další pokus koupit boty pro Adu tak snad se zadaří :sweat_smile:
23. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
dobré ránko,

Luci tak to je fakt na přes hubu, takovejch peněz, držím palečky ať se to brzo vyřeší :wink:

Jinak my se teď s Terkou vrátily od doktorky, malá má 11 kg - a 83 cm :wink:vyrostla za posledních 8 měsíců 10 cm, to je mazec
23. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré ránko!
U nás to v noci celkem šlo a spinkali jsme do půl 9 :dizzy_face: , takž jsme pěkně vydadaná....
Dnse jsem se objednala ke všem možnejm doktorům :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Celá family k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simi gratulka! A bodaneček měla? :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
DAnčo jj. hexu máme v sobě, trošku si tam pískla ale jinak se na doktorku zubila, něco jí tam důležitě vykládala, takže byla hodná :dizzy_face: :dizzy_face:
A dneska by mi malá spala bejvala taky dýl, je to jak naschvál, jednou za uherák by si přispala a já musím vstávat, šla jsem jí budit o půl osmé :angry: a nevím co měl Adámek v té hexe ale malá je, jak kdyby v tom měla semtex. Celou cestu od doktorky doťapala domů a lítá tu jak střela :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Simi nekecej, to už je jako Kuba, ta ženská se nezdá :grinning: Už je fakt velká :slight_smile:

Luci, tak to je fakt děs, já taky bojím, nakoupila jsem za 2tis, tak snad to paní pošle, taky vánoce.

Já bych se konečně měla objednat na gyndu :angry: to dostanu po šlapkách, měla jsem být už před rokem na prevenčce :astonished:

Jinak my až se uzdravíme, taky půjdeme bodat, obě dětičky :sweat_smile:
23. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
no a já půjdu vařit, br. guláš, zrovna na něj moc chuť nemám, ale už fakt nevím co :confused: a pak už snad končně upeču bábovka, ale budu muset šlehat ručně, exnul mi šlehač :angry:

tak zatím pa berušky :wink:
23. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Simi no vidíš Adíky by mi bejval usnul v kočáru! Po hexe :confused:

Ahojky Reni! Gulage bytak ykliďo oželela, ale babina je dobrá :grinning: :wink:
A už je líp?
23. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Dani už snad budeme zdraví, mě to ještě vlezlo na průdušky, ale dneska už ok, děti už jsou v podstatě zdravé, tak jsem ráda, jen Kuba ještě trochu chrchle. Jirka už je taky lepší :slight_smile: jsme si to všichni hezky vybrali :sweat_smile:
23. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
to ti povím! Halvně, že už vám je líp!
23. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Máme boty!!!! Nakonec se nákup u Bati vydařil, i když tu prodavačku bych trefila...byla "milá" až hrůza :rolling_eyes: Ale botičky máme :dizzy_face:
23. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
marky :grinning: :grinning: :grinning: ty a tvoje story :grinning:
jsme z plavča zase nic moc, chjo...bývalá Naďa byla fakt třída, ale co musíme to zmáknout
23. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
holky já se s tý naší holky jednou zblázním, co myslíte? odkud spadla dneska? chyběly jí dudlíky tak si pro ně došla -.......slítla rovnou z postýlky, asi se snažila přelézt šprušle a našli jsme jí pod postýlkou,naštěstí jí snad nic není.... byla kvůli tomu teď skoro o hodinu dýl vzhůru,než by byla normálně, ale už byla extra protivná, tak jsme jí uložili, snad je vše ok,nic divného jsme na ní nezpozorovali :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
ježiš simí nebuj bude okej....tož hlídej mamino zvracení a extra spavost
23. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahojky holky. ta herka jedna splašená mi nejde.. máme dneska na hlídačku sousedovic holčičku Lucinku a je zlatá.. děti krásně spinkají v postelích v pokojíku už skoro hodinku.. to je super..

Luci zabaila bych tu ženskou.. je to fakt hnus hnusovatý a co policajti nezkusíš je?? :frowning2:

jo jinak večer jdememna lampionový průvod v hlučíně..m,áme lampionky a kluci se už těší.. tak tu budu asi až pozdě večer.. :wink:
23. říj 2009 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz
jiři to víš že jo, neseru prachy že.......
23. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Simi to je mazec!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: To bude dobrý uvidíš, Terinka je šikula, umí už padat :wink:

Jééééééé Jiři!!! Loni tu byl tak ylampionový průvod, zakončený ohňostrojem! To je taková náááádhera!!!! Letos bych s Adámkem taky chtěl ajít, pokud bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
to asi nikdo Luci..

simi no řeknu ti že máš doma ale veselo, říká se že po nejakém pádu by se mělo dát dítko spát nejdříve za 2 hodiny,.. teda já se podle toho řídím ale určitě to bude dobré.. to se prostě stává i v nejlepších rodinách :wink:
23. říj 2009 ve 13:03  •  3 děti  • Odpověz
Luci to tam máte teď jinou instruktorku, že to plafčo není nič moč
23. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak už jsem to zjistila u nás 5. listopadu!!!!! :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
jo máme furt se to střídá hrůza nooo
jdem za chvilec ven, sice se zatáhlo a je pošmourno, ale ven se musí
23. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Ahojky...u nás se spinká, a my s Romčou makáme. Přestěhovali jsme ledničku, já jí komplet vydrhla (zatím jen zvenku, taky nás čeká rozmrazit a umejt vevnitř, ale teď je jak naschvál narvaná :sweat_smile:) taky jsem vydrhla mikrovlnku, páč ta přijde taky jinam a Romča teď vytáhnul sporák a uklízí kolem něj :slight_smile: Nevím, jestli to doděláme dneska nebo o víkendu, ale snad už brzy bude obývák v kuchyni a ložnice volná :dizzy_face: Holky jak já se těším :dizzy_face: Sice to tu bude nahňácanější, ale klid na telku a hlavně pro malýho klid na spaní :dizzy_face: :slight_smile: A on bude mít obří prostor na hraní :slight_smile: (pro nás to bude obří :grinning:)

Jinak jsme po příchodu domů a po probuzení Romči :sweat_smile: byly "vyhozeni" ať se jdeme projít, že začne s tou přestavbou, tak jsme vyrazili, aby se Adýsek prošel v nových botkách a trochu unavil, páč nechtěl spát :grinning: A to šel prosím spát v 1hodinu rána (usnul včera v 18:30 a spal hodinu :rolling_eyes: ) a vstával ráno už v 8:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Venku mu to ťapalo krásně :dizzy_face: Nejdřív z toho byl dost hotovej, ty boty ho teda nijak netěšily :sweat_smile: ale pak si to užíval...i když chvílema se na to vyprdnul a nechal se nést, ale krásně jsme to tu u nás obešli, došli až ke krámu a koukali na auta a pak ještě cupital domů...sice s přestávkama na nošení, ale bylo to tak 50 na 50 :dizzy_face: na poprvé úspěch :dizzy_face: Takže jsem nadšená a pro zimní (tyhle jsou kožený teplejší, ale ne přímo zimní) půjdu taky tam :slight_smile: Měli hezký a relativně i cenově přijatelný :slight_smile:

No tak jsem se vykecala a jdu něco dělat. Oběd nějak ošulíme a špagety, co měly být k obědu, budou k večeři :grinning: Takhle vařím poslední dny pořád, páč vstáváme kolem 10hodiny a na jídlo nějak ani pomyšlení není :sweat_smile: Adýsek vždycky něco dostane, ale my to neřešíme :slight_smile:
23. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Jo a Luci, co moje story?? :grinning: :grinning: Kdybys viděla tu semetriku...postarší arogantní slepice :stuck_out_tongue_closed_eyes: pořád mě tahala k těm zimním botám, i když jsem jí říkala, co hledám a co chci a pak jsme se "dohadovaly" o tom, že bačkůrky, ač taky kotníkové (jako boty, se ktarýma máme dost problém) jsou přeci jen jiný materiál a jsou tvárnější než kožené boty...baba si stála na svém, že nejde o materiál, ale o to, že jsou kotníkové obojí :rolling_eyes: o tom jsem se s ní nepřela, ale o to, že látkové bačkůrky jdou patrně roztáhnout víc, než pevní kožená obuv...no debata jak u debilů. Házela tam na mě ramena, ale já se nedám :grinning: Díky netu je člověk přeci jen trochu chytřejší a neznamená, že když jdu pro Adýse kupovat boty poprvé, že si nechám srát na hlavu :angry: :grinning: Ale jsem ráda, že jsme sehnali....jsou suprový a hlavně kotníkový, který jsem myslela, že ani neseženeme :sweat_smile: Myslím za přijatelnou cenu :sweat_smile: Elephanteny za litr jsme jak naschvál obuly :sweat_smile: :grinning:
23. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
holky tak snad to je dobrý, malá spala necelou hodinku o dost míň, než obvykle a živá je až dost, jen je trošku protivná, asi po té hexe,co dostala ráno, má hold dneska svůj den :frowning2:
povalíme se na chvilku projít. zaítm páčko
23. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Simi drž se. :wink: Pád určo už zapomněla a po té hexe hold trošku prudí snad všechny děti :sweat_smile: :wink: utíkejte na vzduch :dizzy_face:
23. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Jo marky s těma botama máš pravdu :slight_smile:
Simií tak doufám, že už terinka není mrsklinka, týjo Terka měla teď nějak svátek že????Tož posíláme pusenku a přejem všecko nejlepčí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.