• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Anička má hnědou a růžovou bundu, tak jsem vybírala podle toho :grinning:
25. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
jejda :sweat_smile:
těch modrých máme vícero - kombošky, bunda
víš jakou modrou (respektive tyrkysovou) má x-lander 07, tak tak modrou má Adík zimní bundu a k té nemám pupici! Ta by se mi líbila. Nebo tuhle tyrkys jako doplněk a uháčkovat ze světle modré
25. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Jka má Anička hnědou, tak já tyrkys :wink:
25. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
MArti jééééžiš šmudlinka :frowning2: , ale kabátek slušivej :dizzy_face:

Jo Reni a Adík má obvod hlavy 50cm :wink:
25. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Dani jako Kuba a ten tyrkys je kapičku tmavší než náš, tak mrknu, jestli nějakou takovou budou mít :wink:

Marti chuďatko malé, ale sluší jí to :wink:

já půjdu asi okoupat děti, malý už je na ťofku, ono je vlastně už půl deváté starého času :sweat_smile:
25. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Dani tvůj mangel je tak vysoký? :astonished:
25. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Reni nemusí to být úplně přesné! :wink:
25. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
No jo má 190cm
25. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
a já jsem jak ustřělený kecky :grinning: je mezi náma 30cm :grinning:
25. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
tak a já to půjdu okoupat, zítra jdeme k mudře na kontrolu, tak ať jsou děti vyspinkané :wink:

jo holky a když se podaří, tak jdu od ledna do práce :wink:
25. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
ty bláho, ten je teda vysokánský :wink:

tak zítra mrknu, když mi to vyjde a pak se domluvíme na detailech :slight_smile:

dobrou noc holky, jdu dětičky okoupat a než je uspím, tak bude hromada hodin, tak zatím pa :wink:
25. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Jasně!
Tak ať to dobře dopadne!
No neke!!! Zpátky do nem.?
25. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Díky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Dobrou Reni
25. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
tak sem tu vyvanovaná a chystám se hajt k superstar mám slíbenou masage :grinning:
renatko dobrou babuško a ta motýlková je úžasnááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Já taky letím. pa
25. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
juj tohle Monča moc nedala :confounded:
babčulky, kdybych nedošla..chystámse na masage, tak mi držte zítra pěstičky ať mě vrchní veme zpět
25. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Lusi souhlas
Budu držet všechny co mám! Tak pak přijď říct :wink:
25. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
přijdu :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Adýsek spinká, my si s Romčou udělali konečně zase večer pro sebe, tak jdu jen popřát dobrou noc a zítra paaaaaaaa
25. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz
malý vstává podle starého času :grinning: a já chodím spát podle nového, tak jsem jak můra, ale aspoň bude čas se na chystat k mudře

dám si kafíčko, Jirka bude za chvíli vstávat, Kuba se cpe kašičkou a čučí na scooby doo, Anička spinká, taková idylka :grinning:

Jo a dobré ránko :dizzy_face:

Dani, zpátky do nemocnice, zatím to zkusím na brigádu a uvidíme. Na našem oddělení by se mělo uvolnit místo, jedna tam jde do důchodu a taky doufám, že se třeba podaří Marušce otěhotnět, zkoušejí to už 7 roků a byly 3x na umělém, tak mají před sebou poslední pokus hrazený pojišťovnou :frowning2:
26. říj 2009 v 06:26  • Odpověz
jsem zvědavá co poví mudra, já furt chrchlu, Kuba dneska zatím dobrý, jinak taky chrchle jak starý doch :confused:
26. říj 2009 v 06:27  • Odpověz
bré ráno
pojím a valimrenatko držím pěstičky, penízků není nikdy nazbyt
26. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno holky,u nás od rána hrůza..no uvidíme jak to bdue pokračovat
26. říj 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko,
Renatko - tak to ti naši durasellové jsou na tom stejně. Já malou včera utahala tak, že jsem si myslela, že bude chrápat minimálně do 8. Šla spát podle nového času okolo 20 hod a co myslíš 6,30 a mládě vzhůru a matka vypadala jak vyoráná myš :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Reni - držím palečky u mudry, ať vše dobře dopadne :wink:
a ty už se chystáš do práce? a od kdy? :confused:
26. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobré ránko! :slight_smile:
Adámek je statečnej, v noci už teplotka nevylezla a Adík vstával 2x na čajík, Vypil za celou noc přez půl litru. Ráno se vzbudilv 8 a říká mi: mama, ham, ham! Tak spapal půl chleba. Změřili jsme tplotu a má 36,6, takže pohoda.
Snad se to večer nebude opakovat.... :unamused: :wink:

Reni tak ať se ti to splní! :slight_smile: A Marušce držíme palečky :wink:

Luci ty dnes zlom vaz!!!! :dizzy_face:

Kači, copak, den D?

Simi ty posuny je teror pro děti :unamused:
26. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Dani to je super, že je Adámkovi dobře :dizzy_face: , možná byl opravdu jen přetaženej, děti to občas mívají :wink:

A fakt nechápu, včera ušla takovou štreku , vstávala na starý čas - o půl šesté spát spala hodinku a kousek, takže normál a večer šla spát v těch osm, takže o hodinu později než obvykle a stejně to nedospí, :angry: :angry: :angry: :angry: proč to moje dítě nechce spát někdy dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.