• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
No jo Dnai,docela dost se bezdůvodně vztekal atd,ale pak jsme se tulily,hezky u mě hačal a ted už si hraje hezky dám,tak snad užbude klid.Taky jsme začal učit pořádně na nočník,jsme mu koupili ty plenky co se jen natahuj,at mu je vždy na nočník jen stáhnu a natáhnu,tka uvidím jak nám to půjde
26. říj 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
Kači - co to čtu? Davča umí zlobit? vždyť je to takové zlatíčko.

a je dobře že už ho učíš, snad si brzo zvykne :wink:

my jsme teď poslední dny doma jen v kalhotách,neříkám že se nestane nějaká nehoda, ale třeba jen jedna dvě za den, jinak si říká nebo jí posazuju preventivně, mám radost. Snad nám to vydrží :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Vy jste teda šikulky Ssimi :dizzy_face: A Davča zlobit umí a pořádně,jen teda co s etýče spánku tak je hodnej,ale jinak je děsně tvrdohlavej.člověk mu nesmí nic zakázat jinak se děsně vzteká atd. No výchova bude náročná
26. říj 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
Kačí - tohle znám naše malá se taky vzteká, když na ní houknu nebo se jí snažím něco zakázat a náročné to občas je a hodně, ale co naděláš jsou naše :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Normálně jsme myslela,že bdue muset kupovat boty,ale pak jsem si vzpomněla,že dostal jedny na vítání a jsou přesně na ted velikostně,ii jsou takové pevnější a tímpádem teplejší a jsou od Fare,tkaže úplně supr,takže budem kupovat fakt až zimní zimní.

Simi jak píšeš,náročné to je,ale jsou naši :dizzy_face:
26. říj 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky, tak my vstávali v 9:30 nového času :dizzy_face: Taky to na nás nějak nefunguje :grinning: :grinning: Uvařila jsem si cafíčko a teď tu kukáme na reklamky :dizzy_face: Pohodička :slight_smile:

Jen netuším, co uvařím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Jo a vztekání...ani mi nemluvte...jakmile na něj houkneme, tak začne ječet a vzteká se, fakt mám z něj dost...v tu chvíli mám chuť ho plácnout, jak ječí a ječí :grinning: :angry:
26. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj berušky! Jdu pozdravit. Ve čtvrtek jsme byly s Ančí na kontrole - měříme 64 cm, vážíme 6550 g a dostaly jsme druhou hexu. Ančí byla moc statečná, kočička moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Od včerejška má beruška rýmu, večer jsme musely i odsávat odsávačkou, no snad to bude dobré, teplotu nemá, jenom ta rýma. Dnes mám uklízecí den. Tak se opatrujte, já zase nakouknu. Papapa.
26. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Marky,vy poslední dobou nějak pozdě vztáváte :wink:

No nám nočník zatím moc nejde,teda spíš nai já moc nevím jak an to,ale tak na to časem příjdem

Lucid,tka to je holka statečná a krásné míry :wink:
26. říj 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí my pozdě vstáváme, ale taky chodíme pozdě spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Já zatím nočník nehrotím, páč ho má jen na hraní :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na hlavu :grinning:

Luci krásné míry :dizzy_face:
26. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Lucidku - gratulujeme ke krásným mírám i váze. Ať se beruška brzo uzdraví a je jí zase dobře, jo a děkujeme za ceny - fidorky byly moooooooooooooooc dobré :grinning:

NO kačí, malá mi dneska udělala bobek do kalhotek, řekla, že chce ee, ale než jsme doěhly na záchod pro nočník už byl tam :grinning: :grinning: ale musím být trpělivá, byl to nástup ze dne na den, kaťky se vyperou a jede se dál
26. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Marky super stávando! Závidím.... :wink:
Lucid, gratulka k mírám! Anička beruška je dobře živená! :wink:
Simi i tak je Terďa šikulka :slight_smile:

Jako u nás nočník - e e, Posazuju ho při každém přebalování, někdy se vyčůrá, někdy ne... nehrotím to :wink:
26. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
juchůůůůůůů tak u nás už se spí. Konečně, nějak ty intervaly protahuje o půl semé vzhůru a ve třičtvrtě na dvanáct teprv spí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co mám navařeno, tak si jdu dát kafíčko a trošku spočnout
26. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
já jsem taky navařila a je mi to hono platné, páč uj drahý bobíšek se rozhodl bojkotovat jídlo :angry: , Snědl asi 5lžičak polívky a 3 br. kaše :angry:
26. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
hojá tak místo je, ale prej se to musí zítra nějak na poradě protlačit...je tam zmatek v půlúvazku a plném, tak snaad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem happy
gojgy poospí a já peču pipi, jak by řekla gpojgy
Luci Ančí je kusanec
26. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
fanuš a zuby to být nemůžou???? :astonished:
Dani není ještě po včerejšku fit, není se čemu divit, Terka tomu jídlu taky moc nedá, co s ní, to sní. :wink: Však třeba se vyspinká a bude vyhládlej
Luci no gratulka!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já na tebe myslela :dizzy_face:
Luci myslím že asi ne... nikdy se tak při zubech netrápil, spíš jsme kadili a to neď nif nof.... :confounded:
Simi no jako doufám...
26. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdu se natáhnout za chlapama.... je tam takvý ospalý počásko :unamused:
26. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
fanuš děkuji jsem fakt happy, konečně budu v klidu, sice makačka...ale co.....
ten čas bych přetočila zpět, kuva , kterej debil to vymyslel....
simí úplně ti to snž závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Copak Luci, už by jsi taky chtěla bejt těhulína? :wink: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
mě to teda ještě tak nebere.... :confused: :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
LUcíííííí gratulka :wink: k lepšímu místu, jsem asi mimoň ale kde teď vlastně teda budeš?

Dančo pěkně si dáchni, mě je dneska taky nějak šoufl, občas se mi zamotá hlava, tak doufám, že je to jen blbým počasím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucí - ty chceš být taky snž? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Áááá, kácím na to... Včera spal hodinu a to bych byla jak picnutá :confounded: , dám si pořádný cafo a bude :wink:
26. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
simí budu zpět na nch jip
jo chci ale tak 2-3roky, jak gojgy povyroste a Hany bude mít práci, pak uvidíme
26. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Hany musí uklohnit konečně toho chlapa :grinning: , ať má nástupce :wink: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Luci a jak mu to jde na MD? :wink:
26. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
fanuš to jo, ale stejně vím, že druhé bude holka.... :grinning: holt střílí holčičíma :grinning: :grinning: :grinning:
jde mu to, i když drobné výhrady mám....např. nechává jí dlouho v prochceané plíně...ale....snaží se
26. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Luci, to bude lepší, až bude mít Hany zase práci a budete klidnější, ono vám to miminečko neuteče :wink:
26. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
jj Simi upřímně teď ve fin. situaci si to fakt nedovedu představit
26. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.