• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Je šikovnej! :slight_smile: Náhodou jeho si na té MD dovedu představit s přehledem! Když jsem viděla, jak se k Sárince má .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Už mám cafo, dá si někdo se mou? :wink: :sunglasses:
26. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Luci tak já se na druhý stavím, jo :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
jááááááááááááááááááááá já si dám cafo, jdu na něj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Luci leda, že by jste si ty role matky a otce prohodili úplně :grinning: :wink: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jakpak asi dopali Kučeříci na kontrole..... :grinning: :wink:
26. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
no doufám, že se REnča příjde pochlubit jak dopadla

a cafíto už mám, tož na zdraví
26. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
tož na zdraví :grinning:
26. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Luci a kdy konečně uvidím nějaké foto Gojgynčina nového kočíku? :confused: Furt nevím jak jí sluší?! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Helou! Díky moc za pochvaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak tu objedvám a za chvilku si s váma dám meltu, jo? :grinning: Anička má trošku teplotku 37,2, ale přičítám to té čtvrteční hexe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simi, jsem ráda, že medaile chutnaly :grinning: Ani nevím, zda čokoška dorazila i ke Kačce :confused:

Luci, gratulka ke klidnějšímu místečku :wink:

No já jsem chtěla, aby se druhé mimčo narodilo v Aniččiných cca 2 letech, ale vzhledem k tomu, že se mi s příchodem podzimu zhoršily ty ekzémy :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak mě představa, že 4 roky bez přestávky se s tím kvůli kojení a těhotenství nebude dát nic dělat a já budu trpět, dost děsí. No třeba se to zlepší :frowning2:
26. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Lucid chuděro! Ty si stím taky zkoušíš, viď :frowning2:
26. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
No jako, jestli by se to dalo plánovat (jako že nedá :grinning: ) tak já bych chtěla své druhé dítko porodit únor, březen, duben 2011, ale plány jsou od toho aby se dělaly, že :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Danuš, no zkusit to plánování můžeš, za to nic nedáš :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Lucidku - už ve 2 letech to bys měla docela hoňku, jestli do toho půjdeš smekám :wink:

Dani - jejda takhle se plánujou 5letky, tak snad ti to vyjde :dizzy_face: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
no jo, ale jak???? :grinning: :grinning: :grinning: Když budu brát v potaz, že o Adámka jsme dělali 5 měsíců.... druhé může být hned nebo taky za rok, nebo dva!!!! :confused: :grinning:
NApř moje tchýně ctěla po ROmčovi druhé, cca po 5 letech a už se jim nikdy nepoštěstilo! Dr. jim tenkrát řekl, že jsou naprosto zdravía že v tom nevidí problém.... no a byl, ale nikdo neví kde :confused:
26. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Simi, jen se tomu směju, páč všechny moc dobře víme, jak to chodí :grinning:
26. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
já si dám cafo poo....kuře bylo zmrzlé tak to trvá
Luci tož to aby jste začali snažilkovat :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
já vím, taky se tomu směju, ale máš recht od toho ty plány a představy jsou a pak příjde realita a všechno je jinak :grinning: :grinning:
jj fotku vidíš hlava děravá
Simi, my jsme s bráchou o rok a půl a je to super. Sice mamka si dost mákla, ale určitě to stálo za to. Kdybych neměla ty ekzémy, tak bych do toho určitě šla, ale s těma ekzémama musím něco udělat :confounded:
Simi, no však TP 3 dny od sebe a stejně nám to nevyšlo :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo :wink:
26. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
no je to fičák mamuš rodila 81,83a 84 masakr...společenská sebevražda
26. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
ale jen o prsa, kdyby si rodila normál možná by jsme se tam potkaly, za tebe to zařídili doktoři, za mě osud :grinning: :wink: třeba příště :grinning: :grinning:

Lucid - tak to si mamka fakt musela máknout,my jsme s bráchama vždy o2,5 roku a taky to bylo bezva :wink:
26. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Luci :grinning: :grinning: :grinning:

No dokud si trochu nepoléčím ty ekzémy a neodpočinu si od nich, tak do dalšího mimča nejdu.
26. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
To jo, ale o tvoje! :grinning: já bych tam pak měla hovno :grinning:
je to fakt, bůh ví jak by to dopadlo - no ale já rodit Adíka normál, tak tady určitě nediskutuju o duhém :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Luci tak to je mazec!!!!!! :grinning: :grinning: :confused:
My jsme s brašulí o tři a taky si neštěžuju :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Dani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

LUci - se z tebe pochčím :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Lucidku - dobře děláš, taky mysli na svoje zdravíčko :wink:
26. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
no vážně holky, tři děcka a brzo po sobě, eště jsme se mleli...a cca 6-8let když počítám byla doma...jenže tehdy byla jiná doba, ale dnes si to nedovedu představit
26. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
No nic dámy, budu to muset zastavit nebo pokud tu budu s váma klápat, tak nic neudělám. Tak se mějte pěkně, zatím pááááá.
26. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Luci jak vás přesouvala? To je minimálně na 2 kočáry? :astonished:
26. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.