• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jo cholky
dneska 26.10 jsem přesně před dněmi lety upekli gojgy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhera co????jsme šukali 7x denně :grinning: :zipper_mouth: au, a pipka jak paviání prdel, no a gojgy úřesně na den vylezla...26.7....to je maso....
26. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Pá Lucid!!! Měj se a hubana Aničce :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
NO a aby těch výročí nebylo málo, tak dnes má moje maminka narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci Gojgynce posíláme sladkou pusinu! K pidinarozkám :grinning: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Lucid - ty perlíš - to se dá zvládnout takovej maraton? se nedivím, že ta tvoje pipka vypadala tak jak vypadala auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Kdyby se to bralo takhle datumově, tak Adámek by se narodil 2.3. :confused:
teda luci ne lucid -

Dani mamce vše nej nej nej

Lucidku páčko
Hle ale to už Hany nemohl mít jako žádný funkční sperma :grinning:
26. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Dani - to je fakt, to nemohlo stihnout dozrávat, to byly přívaly jeden za druhým :grinning: :grinning: :grinning:

a sakra mládě se mi mele, to toho moc nepospala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
jé děkuju, má pečené narozky dvojku :grinning: :grinning: :grinning: byla upečena v trůbě....
hany je režisér a já vydavatel.... :grinning:
a mamuš gratulujeme taky
takže dneska oslavíte co?????
Simi já chtěla otěhotnět do konce roku.....pak se měnila mateřská, nemocenská a všechno, takže sem fakt držela :grinning: :grinning: :grinning: a vyplatilo se, zjistila jsem těhu 10.11 a od 16.11 jsem byla doma a platili mi postaru čili šupa....jako sem měla mateřinu 19t :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
fanuš to by ses divila......ono stračí trocha..je fakt že naposledy toho bylo sotva za nehet.....ale vidíš.....pak mi narostla boule na břichu.... :grinning:
26. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Gojgynka byla hezky dopečená a dneska před dvěma lety se toulala někde v bříšku a zasáhl ji jeden příval za druhým, se nedivím že se radši vzdala, takovejch bojovníků proti ní :grinning: :grinning: a s mateřinou jsi to teda vyhrála slušně
26. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Simi to jo...ted je to prej bída, ale furt lepší jak drátem do oka že.......
taky se mi před chvílí mlela , ale ještě jsem ji douspala, ona vždy vystrčí dupku nahoru a já jí plácám po ní a zabere :grinning:
26. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
malé jsem vrzla její dudlánky a taky zabrala, to je náš konec, ty její dudlíky :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
kolik jich má?My 5 a ten pátej imrvere někde zašantročenej
26. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Luci až zítra :wink:
26. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
9 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: stále jedem ve velkém ale vystačí si i se 4ma :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Hlásím se že žiju :slight_smile: Byli jsme na poště, nakoupit a už mi kyne těsto na pizzu, co si objednal Romča :slight_smile: Připravila jsem si i kečupovou omajdu s česnekem, tak se těším :dizzy_face:

Jinak my Adýho udělali 31.10 a vylezl 29.7. :sweat_smile: skoro se trefil :sweat_smile: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
jo marky pamatuju tys to hned věděla, teda tušila, že jsi těhu
fanuš a doma či jdete někam posedět???
Simí 9jo???tývado :grinning:
26. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
teda holky to jste dobrý, že to víte na den přesně, já to mám tak v rozmezí 5 dnů, skotačili jsme jeden za druhým a pak si vyber, kterej z nich to byl :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Marky pošli sem potom kouse pizzy taky bych si dala,

já se jdu naobídkovt než se mládě vzbudí ať mám u toho klídek
26. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Luci tušila jsem, páč jsem měla chuť na rybu :sweat_smile: normálně se mi z ní zvedá kufr :sweat_smile: :grinning: A my jsme bez dudlíku a jsem ráda, i když on má místo něj mě, takže tak :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
simií my taky týden v kuse...ale ten den jsme měla tu přednáškua kopla jsme do sebe tequilu :grinning: a druhý den byly řecké slavnosti tam jsem si dala víno a bylo mi blbě
26. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Simi uvidíme, kolik zbyde...dneska budu krkoun :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Luci ne budem doma, zítra ráno si pro nás děda s babi přijedou :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
jo ták...tak to máte fajně zaříázené tynarozky
asi přepadnu někdy jířu :grinning: natvrdo, soce kdyby nebyla doma tak je to kuva mega štreka...ale snad bude :grinning:
taky bych si dalal pizzu kuřato je ještě krvavé a to tam je hodinu a půl
26. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak to jste borky, já to zjistila až den po tom comi měla přijít MS, páč chodila na den přesně.... :sweat_smile:
Ale kdy jsme ho udělali, vím, páč několik dní před a po jsme byli pořád v práci :wink: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
No pizza není špatná, u nás dnes jsou stehýnka s br. kaší :wink:
26. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
ještě se projdu kusek tu máme solnou jeskyni vytáhnu i otce na RD :grinning:
26. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
já jsem v ní nikdy nebyla :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
já jednou jteda 2x a je to šupa relax, píšou že hodina pobytu je jak 3dny u moře, ionizovaný vzduch, světýlka a relax.hudba a prcci si tam se solí hrají jakoé s pískem, maj tam bábovky a tak.....
26. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
A to tam jsi jako v plavkách? Nebo v čem?
26. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.