• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
prase :angry: fakt prase prasácké :angry:
ještě jsem se cítila dost najezená a co myslíte, zase jsem se na to ještě nažrala, fakt jsem hovado nenažrané a už taky podle toho vypadám :sweat_smile:
26. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
REníí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem s tebou v partě, taky jsem poslední dobou rozežraná až hrůza a už vidím jak se to odráží a nejsem schopná s tím nic udělat, jsem na sebe naštvaná ale ho.no pro to dělám, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

a holky Jižní Čechy jsou nádherný ale fakt dost drahý, nebyla by lepší Morava někde na JIhu sklípek, vínečko pohoda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Renča by to ani neměla daleko, že? :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
nO i když co tu plácám za nesmysly, jestli chci být těhu, tak bych vám akorát slintala do sklenic :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: tak to radši drahý Čechy :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Holky kolik máte kilo, já mám už zase 73kg
26. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Marti, ty nikdy tlustá nebudeš :wink: já už se vyšplhala na 61 :angry: a po dnešku bych se nedivila, kdyby to skočilo ještě o 2kg nahoru

a zamilovala jsem se i do sladkostí, takže to jde dost rychle :sweat_smile:
26. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
http://www.benesovskymlyn-eva.ic.cz/ubytovani.html tu je taky dobře :sweat_smile:

já mám jako 1.1. při prvním vážení
26. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Simi, jako jižní morava by se mi moc líbila, měla bych to blízko :grinning: a je fakt, že tak drahé to tu není :grinning:
26. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
jen chudáci těhulky, to jim nesmíš Reni udělat prosazovat Moravu :grinning:
26. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Já dávám ted do hlavy bílé vínko výběr s bobolí tak to je Morava i v J.Č. :grinning:
A zakusuji to bobulema bílého vína
26. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
to já půjdu dát úklid a koupání dravců :wink: pak lehnu k telce a bude háčkovat :grinning: ale nejdřív ten úklid, je to masakr :fearful:
26. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Reni též se jdu odvalit na úklid :grinning:
26. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Jsme taky klído pro jižní Moravu :wink:
26. říj 2009 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
26. říj 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz
Je to penzion Klárka z Bobulí :wink:
26. říj 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
část může bydlet přímo v penzionu a část v aprtmánech. Tma budem mít i s největší pravděpodobností svatbu
26. říj 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
http://www.nalipne.cz/ U medvídků

Já jsem pro ty jižní čechy a tohle se mi moc líbí, jak cenově, tak celkově :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
M2 je to v podstatě fuk,přidám se k většině
26. říj 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
holký jasný ceny, já koukala co lahodilo oku a ti medvědi vypadaj fakt dobře takže se taky podřídíme, hlavně ať máme svoji cimru
26. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
taky klidně pojedu k medvědům,mě šlo spíš o ten vinný sklep, když už by jsme tomu byli na dosah ruky :sunglasses:
26. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
čauky holky.je mě nějak blbě z bábovky byla ještě teplá a spolu s návštěvou jsem ji sežrali na posezení a mě je ouvej..jdu se zhroutit k telce.. zitra jsem tady..tak páá zatím :fearful:
26. říj 2009 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz
Už jsem došla na poslendí příklad z matiky jupí jupí jupí
26. říj 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
JÍŘO TY ĎÁBLE, MĚ OD MALA VTLOUKALI DO HLAVY, ŽE TEPLÁ BUCHTA SE NEJÍ....kyne dál v žaludku...bororku se vylež a nahlaš se zítra....
Jdu vyřídit ten přestup a mám mít noční , ale mám přesčasy.....tak chci ať mi umažou šichtu
26. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj kočky :wink:
Jdu se po 100 letech zase ukázat. Občas sem nakouknu pozdě večer, ale to už tu nikdo není....a hlavně absolutně nechytám souvislosti,jak sem nechodím denně...ale začínala jsem tu s Váma, tak ráda občas nakouknu :wink:

My se máme dobře, Čenda je moc šikovnej, je přes den bez plíny, na noc ještě má, ale je to tak na hraně. Krásně povídá, vypadá to, že bude mít hudební sluch, pořád si zpívá, ze všeho si dělá hudební nástroje :grinning: , umí se sám svlíkat. Ale abych ho jen nechválila, už 3 týdny máme období vzdoru, to je samé NE. NECHCI, NEBUDU :stuck_out_tongue_closed_eyes: , občas je to o nervy, hlavně, když se sekne s oblíkáním a nic s ním nehne :confounded:

Jinak já už jsem v půlce těhu, neskutečně to letí, zatím je vše v pořádku, mimčo krásně kope už skoro měsíc, břicho roste rychle, ale zatím mám 3 kg nahoře, tak to není tak děsný. Za týden jdu na ko a ultrazvuk, tak se možná dozvíme pohlaví, jestli se ukáže :wink: Jména jsme zatím nevybírali, až po ultrazvuku, asi to bude trošku boj. Mě se líbí Simona a na kluka možná zůstane ten Radim, co jsme měli u Čendy.

A jak se tu máte? Nebudete pomalu rozjíždět druhou vlnu těhu? Koukám, že plánujete zase nějakou slezinu, to je fajn :wink:
26. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Petul to jsi ty???? :astonished:
26. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
jé, zase pod blbym loginem, jo jsem to já :grinning:
26. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jé Peti já ani snad neví,že jsi těhule.Tak obrovská gratulka :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz
Tak my dneska vztáváme brzo.No taky půjdem brzo zase spát :slight_smile:
27. říj 2009 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz
Peti Čenda je teda moc šikovný :dizzy_face: a brzo bude mít bráchu nebo segru, to vám holky tak závidím :pensive:

Jinak dobré ránko, my jsme vzhůru od 6h, Jirka jel na ortopedii, má na noze cosi, s čím byl včera na chir a tam mu mudr řekl, že to ještě neviděl a že je to divné, má u kotníku docela velký výrustek, tak snad to bude ok :fearful:

Já zatopila a uvařila si kafe, některý den si potřebuju zajet do města, tak možná dnes odpoledne, Anička bude mít 5 let, tak ať mám dáreček a jsem nachystaná :grinning:
27. říj 2009 v 07:13  • Odpověz
Nazdárek Kači :slight_smile: Kuba vstává podle starého, chodí spát podle nového, takže posun ho ochudil o hodinu spánku :angry:
27. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
No taky jsme si zachovali čas,ale snad se brzo přeorientuje. Reni a příští středu nebudeš v BV,že bysme dali scuka?
27. říj 2009 v 07:18  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.