• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Kuba zase žere krém na ruce :angry: dávám mu ho na ruku a on si to rozpatlá po rukách a natře si i tvářičky, ale v poslední době do toho namočí prst a šup s tím do pusy a prý mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 07:27  • Odpověz
Kačenko středa je ještě daleko, teda ta příští, nakopni mě v pondělí a já ti povím :grinning:
27. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
bré ráno
Renat :grinning: Kuba je dílo :grinning:
27. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Reni no co třeba je to fkat dobrý :grinning:
27. říj 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz
dneska bude rizotko....a gojgy pojí naše-skleničkymámjen jako zálohu na pátky, kdy jezdíme z plavča tak tak na oběd
27. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Ty jo rizoto bych si dala taky....ale asi budou špízy :wink:
27. říj 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
Bré ránko! :slight_smile:
Adík měl večer opět telotu, ale pokud by na něj člověk nesáhnul, tak by to ani nepoznal :angry: . Měl 38,5 ale řádil tu, jako by byl ok... Takže jsme srazili a šel spát normálně....
Jelikož jsme měli jet dnes popřát mé mamince a Adík je stále teplounkej, nepojedem....
Když nemůže Mohamed k hoře, příjde hora k Mohamedovi. Tzn, že přujede babi s dědou a budou u nás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těším...
Jinak to typuju na tu 6tou nemoc.... nemá rýmu, kašel, jen teloty :confused:
27. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Dani,tka ať jste brzo v poho :wink:
27. říj 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem pro Davídka vydražila plyšového Elma na Vánoce...pěkně s emi to kupí..ještě tatrovku asi a nějaké maléauto a bude
27. říj 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak my dneska budíček už před půl devátou :stuck_out_tongue_closed_eyes: byl to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aspoň půjde dřív spinkat. :grinning: Přemýšlím co k obědu a zase mě nic nenapadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Na zítra plánuju čínu a dneska udělám ty špízy a polévku mám uvařenou od včera
27. říj 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Čínu jsme měli o víkendu a špízy jsem teda dlouho nedělala :wink: uvidíme... :slight_smile: za chvíli půjdeme nakoupit a pak se rozhodnu :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
My měli v neděli špízy,ale ještě nám zbyl "materiál",jsem o dala hezky zapéct s hermoškem navrchu a byla to mnamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
tak my měli s Terkou teď dva dny vepřové s bramborem a co bude dneska ještě nevím a to je nejvyšší čas, asi bude nějaká hustá polívečka, tu malou stejně nejradši a dostanu tak do ní i spoustu tekutin :dizzy_face: :dizzy_face: a zítra si uvaříme něco dobrého když je ten svátek, špízy by nebyly špatné nebo nějaký sváteční řízeček mňam :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
No já udělám jen tu čínu nebo uvidím co z tho vyleze...možná nějaká majda se smetanou nebo tak
27. říj 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
Hoj babky kecalky :slight_smile: Tak Adámkovi přejeme, ať je brzo fit :wink: Jinak co se týká srazu příští rok, tak já se dobrovolně hlásím, že budu opět hlídkovat na naší diskuzi :frowning2: Vyřizujeme totiž další úvěr :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak si zatím vůbec nedokážu představit, jak na tom finančně budeme. Zatím bydlíme u našich, takže náklady na bydlení nemáme. Až se přestěhujeme, tak teprve začne ten pravý záhul, takže zatím nic neplánuju. Chtěla bych jet na dovolenou k moři kvůli těm mým ekzémům, ale mám takového tucha, že ani z toho nic nebude. Mrzí mě to, ale takový je život :frowning2:
27. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Zařízení a výbava domácnosti taky bude stát hafo peněz, takže musím zainvestovat nejdřív do vybavení domácnosti :rolling_eyes:
27. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Adýsek spinká, já se najedla (udělala jsem nakonec jen bramborový guláš) a jdu vedle něj...jsem nějaká utahaná z toho budíčku tak brzy :sweat_smile: ale zase snad půjde normálně spát večer :sweat_smile: takže se to konečně snad srovná :sweat_smile: :dizzy_face:

Luci to je pochopitelný, i když je to veliká škoda, rády bysme tě poznaly osobně :wink:
27. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
No tady to teda žije :grinning: Co holky plánujete na zítra?
27. říj 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jsem tu...kluci právě odešli a já se láduju rohlíčkama a šťávou :dizzy_face: už jsem to v klidu nejedla ani nepamatuju :sweat_smile: :grinning:

Kačí neplánujeme nic...jen tchýně prý udělá na paprice, tak nebudu muset vařit :sweat_smile:
27. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
To se někdo má,když mu někdo navaří :grinning: Idkyž to mě by radši mohl někdo žehlit,vaření mě baví :grinning:
27. říj 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
No vidíš Kačí, já nežehlím, tak v tomhle mám taky klid :grinning:
27. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
No jako asi taky s evrhnu na systém co není potřeba nežehlím
27. říj 2009 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
To už jsem udělala dávno, páč bych nedělala nic jinýho než žehlila a na to je můj čas až moc vzácný :wink:
27. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
No mě se to vždy hrozně kupí,max yvžehlím Tomovi do práce a jendou az čas se vhrnu na tu děsnou hromadu.Ale asi to jen poskládám do skříní
27. říj 2009 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já si s tím dávám záležet, když to věším a půl práce mám hotovo :grinning:
27. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
marky já si nedovedu představit nosit nežehlené..i když dobře pověsím, žehlička je třeba, nežehlim jedině trencle a ručníky, jinak vše
byly jsme na cafíto a jdu na noční :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tam 6 dětí....
27. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Luci já si zase neumím představit x-krát týdně lítat kolem žehličky :wink: a navíc máme dobré oblečení, co to ani moc nepotřebuje, takže stačí pověsit a je to super :slight_smile: Můj čas je vzácný a radši ho věnuju malýmu nebo Romčovi :wink:
27. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
A držím palce na noční, ať je klid a neboj, už bude konec a budeš jinde :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
já celkem ráda žehlim k telce si to vemu......a hlavně jen večer, kdy malá spí
klid snad bude, je jedno místo volné...tak snad bude klidek
27. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.