• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
No právě...když malej spí, tak se věnuju sobě a nebo Romčovi :wink: na to abych se honila kolem prkna se můžu vybodnout :grinning:
27. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
ty jsi éro :grinning:
každá to máme jinak , ale hlavně, že to klape :wink:
27. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Přesně tak, hlavně že to klape :wink: já žehlím jen košile a trička, co má Romča "do společnosti" jinak fakt nic :grinning: takže tak 1-2x ročně :grinning: :grinning:

Už by se mohli vrátit. Sice to ticho a ten klid je boží, ale už se mi stýská :sweat_smile:
27. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
já nejdýl žehlila hanymu svatební košili asi 20 minut.... :grinning:
27. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Tu jsem taky žehlila :grinning:
27. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
chojky tak u mě je to tak půl napůl, něco žehlím něco ne, podle potřeby, chuti a nutnosti, ale tuhle práci fakt nevyhledávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a odpolko jsme strávily s Terkou v MC. Bylo fajně, malá se tam pěkně vyřádila, vyklouzala do bazenku s balonkama,maminka vypila kafíčko. Pak jsme se prošly do obchodu a zpátky a došly domů v 18hod, tak teď posloucháme Lůcu - jak říká Terka Luccce Vondráčkové a dělá u toho písi písi :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahojky holky,my uložili malého,udělali večeři a TOm spí...já vybírám hafíka...nevím ejstli ročního labradora nebo štěně boxera
27. říj 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
bré ráno
jsem po noční
tak půjdu nynat
ale musela jsem nakuknout či jste včera nedrbkaly
a ono ne.... :grinning:
dobrou
na oběd sem tu
28. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: To koukáte na hodinu, co?? :grinning: Adýsek včera padnul už ve 21:30 :sweat_smile: tak se vstávalo v 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: už vařím kafíčko a budeme si hrát...zatím čučí na reklamu, tak mám chvilku volna :grinning:
28. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko i my se hlásíme! :slight_smile:
Včera to bylo fain, popřáli jsme a den jsme si náramě užili! Adámek má stále teplotky,ale už jen zvýšené, takže to polevuje, což jsem ráda. Včera jsme nemusela srážet :slight_smile: .
Baička nám dovezla i obídek - sváteční řízky a bramborový salát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě máme na dnešek, ta nemusím vařit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Dani to je dobře, že už je Adámek lepší :dizzy_face: Ať už máte brzy klid :slight_smile: a užij si, že nemusíš nic dělat :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Marky dík, jsem taky moc ráda a nevaření si náramě užívám :wink:
28. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
DAnčo - fajn, že už je Adámkovi dobře :wink:

Marky - cože vy jste vstávali takhle brzo? :grinning: :grinning:

My dneska jedem na obídek tchýňce takže mám taky navařeno :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojky Simi, tak to máš taky fain! :wink:
Pěkná fotečka :dizzy_face:
28. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Já dneska taky nevařím, vaří tchýňka :grinning:

Simi dneska brzy, tak snad začne normálně usínat, myslím časově večer :sweat_smile: a fotečka super :dizzy_face:
28. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
ahojky tak z teplé bábovky se vyklubala střevní chřipka.. ouvej..v noci mě to chytlo i Ondru,ale kuba se nastěstí drží do ted.. už je nám mnohem lépe..ale ten provní den byl hnusácký... :angry: tedka se pujdu natáhnout po 1.teplém jídle.. a kuknout na telku..tak zatím páá :wink:
28. říj 2009 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz
ahoj kočky, my už máme po obědě, byla rajská a sekaná :wink: no jo, mě nikdo nenavaří :angry:

Simi fotečka je fakt krásná :dizzy_face:

Dani řízečky a salátek jsme měli v pondělí, ještě trochu i v úterý a dneska bych si klidně dala zase :grinning: A jsem moc ráda, že Adámkovi už je dobře :dizzy_face:

Jiři, teda pofoukání na bříška a prdýlky :astonished: střevní svině jsou hnus :confounded: tak ať už je vám jen dobře :wink:
28. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Jinak co se týče žehlení, tak nežehlím jen prostěradla, páč jsou natahovací, krepové povlečení, ručníky :sweat_smile: , kalhotky, ponožky a pyžama :grinning: Jinak žehlím, sice nerada a pouze hromadně, ale zase mám ráda vůni vyžehleného prádla :wink:
28. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
bré poledne
jsem vyhajaná
gojgy se hodinu snaží zabrat poo, ale nějakej debil tu kosí živý plot el. pilou :angry:
28. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
gojgy usla až v půl 2 a musím ji vzbudit jdem pro jídlo, mám tam hořtici, pečenáče a cibuli, z toho fakt nic neudělám pro hanyho :grinning:
28. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
Tak se hlásím :slight_smile: Romča šel teď pro jídlo a my si hrajeme. Odpoledne jsme byli venku bez kočárku a super, malý běhal a já za ním :grinning: Večer až usne, tak se ozvu :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
marky to závidím Sáruš furt za obě ruce, nedejbože že piustíš ruku...a stejně po metru dvou jde na kolena
28. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
ahojky, tak my si užili krásný sváteční den u rodičů. Pořádně se přežrali :sweat_smile: :sweat_smile: a teď se půjdem asi odvalit k telce, jen co odklidíme kindrátko do pokojíčku :grinning: :grinning:

díky za pochvalu fotečky, už jsem to musela zaktualizovat, na té předešlé bylo Terce půl roku :sweat_smile:

Jíří a Ondrášku -. brzo se nám uzdravte a ať prdýlka a bříško nebolí :wink:
28. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
jiřo ty chřipkuješ???,babucho soucítím s tebou
jo první týden v listopadu mám free, přijela bych tě přepadnout.....se mi u vás líbí.... :dizzy_face:
simií zasek žrádlo jo? jdu ti omrknout albíčko
28. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
simí úplně čučim jak jste byly s dančou v aquaparku.....jak byli prcci malincí, to snad ani není pravda že?
28. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Simií ty už prodáváš káru???Já myslela, že si ji necháš na druhého prcka
28. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
LUci - jj. prodávám šla jsem do svého vysněného miláčka co jsem chtěla už při prvním těhu - mám doma Casuala s4 s autosedačkou i hluboou korbou, tak janečo jde z domu, dva mít nemůžu :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
no to jooooo to se ti nedivím, počkej, až si to přečte marky.... :grinning: jo a novota či po někom? a barva?
28. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
nééé je jetej ale ve fakt dobrým stavu. Až na pár drobných šrábanečků je jak novej :dizzy_face: :dizzy_face: má stříbrnou metalízu a uvnitř je krásně oranžovej - taková ta červenooranžová . _A má tu velkou autosedačku - polohovací, takže se bude druhé miminko mít dobře, až se bude vozit. A cena byla poodová 9000,- za celej komplet
28. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
jé ukáž.....
28. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.