• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci nemám v pořádku foťák, ale zkusím ho někde najít na mmb :wink:
28. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
jooo aspoň tak
28. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27269525&tab=0 v téhle barvě je korba a autosedačka a sporťák je takový včetně vnitřní vložky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25754579&tab=0

a nakonec i autosedačku prima jsem našla - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26870407&tab=1
28. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
HOja kecalky!
No jo! Já už toho krasavce viděla na valstní oči!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bych si dala vínko a anení ským :frowning2:
28. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
no čananý..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já si nechám gt3 a pak se dokoupí korba a sedačka, ale ne přímo na podvozek, ale asi klasiku MC, jelikož ta od PP má krátké popruhy a děcko ve fusaku a v kombošce nezapneš, to holt italové nedomysleli, že v čechách je zima.....
28. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
A já si nechám ten svůj a pak ho prodám a konečně bude volno na chodbě :grinning: Ale trošku vám závidím :wink: Hlavně Símě toho casíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Za chvilku jdu snad konečně uspat Adýse, vstával ve 14hodin a nijak se na spánek netváří, za to já jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
luci - to mě příjde fakt nedomyšlený, ale Casual na opravdu větší a dlouhý děti taky není, ještě že je Terka prcek, a nánožník třeba musím nechat odepnutej, protože jak Terka nosí poměrně velké botky, tak to nejde pořádně přidělat, to by tam ty nožky měla zmáčklý. ONi fakt tohle moc nedomýšlej :angry: :angry: tuhle zimu s ním odjezdím, pak mám lítací sporťák - chipolino a Casualek bude opravdu až pro druhého broučka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: protože do toho ročku a půl, ročku a 3/4 je parádní ale pak už fakt lepší golfáček
28. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
HOlky já jsem na vlastní oči dnes viděla x-landera 09 v růžovo čeré barvě v akci!!!!! Ten je nááááááááááádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ajk je už vymakanej..... jsem úpně slintala :grinning:
28. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Dani copak je na něm vymáklého. povídej? :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
noramálně v polovině boudy je zip a dá se o to "prodoužit" střecha, takže když tam leží mimís malej ve vusaku a funí, tak mu prostě oklopíš boudu :dizzy_face: no a ta růžovka je jako fakt růžovka! Zářil na dálku :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak to je fajné :dizzy_face: :dizzy_face: ta sklopná stříška je bezva výmysle, že tam broučkům nefuní :dizzy_face: :dizzy_face: no nic navnadila jsi mě tím vínem, jdu si dát s Pájou, takže dobrou a klidnou a zítra pááááááááááá :wink:
28. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
je to tenhle, zkoušela jsem to najít a nikd eto nemaj vyfocený
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27586143&tab=1
28. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
no ti dík :angry: :grinning:
28. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
to je ten co by jsi chtěla? ty po tý holčičce vážně hodně toužíš, co? :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
tak pááááááá no :wink:
tak si ho snad dám sama či čo, no to je jako už bída....... :angry: :grinning:
28. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Simi jen si tak slintám no :wink:
28. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
já vím, já tě jen zlobím, ale teď už vážně jdu, vínko je nalité a sama si klidně dej, udělám ti ze sídláku na zdraví, at nejsi alkoholik :grinning: :grinning: brou :wink:
28. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
doboru :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
28. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
jé vy jste úpryč?
vařim znojemskou...dlouho jsme ji neměli :grinning:
fanuš ta růžová je krásná...dneska jsme ciděla jednu babu s růž.kočárkm, ale s vyřvanou barvou...měla růžovou korbu, takšu melír ve vlasech vestu...bylo to až moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to růžovou mám moooc ráda
28. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Tak Adýsek spinká a já půjdu brzy taky. Usnul brzy, vstane brzy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: brou a ráno páček :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
marky....ty jdeš tež jo.....babucho jedna
ale chápu, tak snad budete spát aspon do 7
28. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Luci tak je pěkná!!!! I ty barvy se mi líběj!!!!!!!!! :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Luci do 7 to bude v tom lepším případě :grinning: počítám, že kolem 6. už začne prudit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: začíná se mi stýskat po tom, jak chodil spát v jedenáct a vstával v deset :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
no j nic se nemá přehánět! Já mám taky do barvy k x-landeru šálko :grinning:
28. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Doboru Marky, třeba překvapí :wink: :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
no...v 11 sem tuhá i já :grinning: :grinning: :grinning: tak dobrou s kobrou marky
fanuš, tak šálek jde, ale tahle měla snad i nehty a malování.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ta korbička je fakt barevně nádhernáááá
28. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Dani nepřekvapí :grinning: na to ho už znám mooooc dobře :grinning: Ale neva, nějak bylo... ¨

Dobrou berušky a zítra pááááááá :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
no já jsem zvědavá na novou kolekci x-landeru... letošní se jim pvedla
Tak uvidíš až budeš čekat toho následníka, jaká barevná kombinace a variace bude u gt3 :wink:
28. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
fanuš mě se líbí ta tyrkys hrooozně moooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tývole Gott dostává řád Bílého lva od prezidenta...poser mi oko......
28. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.