• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Simi a ty si to moc užij u kadeřnice...to bych taky brala, naposledy jsem tam byla měsíc před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
mě se smaží květáček a taky máme uzenou polévku, tak děti už baští br. kaši s uzeným :slight_smile:

a jak se nabaští, tak jde Kuba chrnět, už je hrozně protivný
30. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Marky -hmm sýrový špízy bych si taky dala :dizzy_face: :dizzy_face:

no holky bohužel foťák je kaput, ale ještě nám fotí kamera, i když ne moc kvalitně, uvidíme třeba to nějak půjde fotnout :wink:
30. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Marky dobrý :grinning: já chodím ke kadeřnici v květnu :grinning:
30. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
holky a já tam byla minulej rok v prosinci :grinning: :grinning: :grinning: takže taky skoro po roce :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Reni :grinning: Já byla fakt před porodem...asi jsem tušila, že to bude na dlouho naposledy, co budu vypadat jako člověk :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
já se nedávno zastřihávala sama, ale nic moc účes to nebyl :grinning: ještě že to mám dlouhé :wink:
30. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
No já se taky chystám si to aspoň zastřihnout, ale pořád se k tomu nějak nemůžu dostat :sweat_smile: dřív jsem se stříhala jen sama, ale s malým na to prostě nějak nemám čas :sweat_smile: i když moje konečky by to už potřebovaly jak sůl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
jdu uložit prcka, pak si uvařím kafo a sednu sem, doufám, že tu ještě někdo bude :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
No právě Marky - moje hlava to už potřebovala jak sůl, konečky roztřepené, melír odrostlý až hrůza, no děs, takže vlasy půjdou sestřihnouut z půlky zad po lopatky cca 10 _15 cm :confused: :confused: udělají se dva melíry - blond a nějaká koukavá hnědá a postupně se to sestřihne. Jejda, to zas budu mít odpolko lehkou hlavu, to je vždycky takovááááááááá úleva :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Simi to jsem vždycky milovala, jak jsem vylezla od kadeřnice a měla lehkou hlavu :dizzy_face: :dizzy_face: Já už mám vlasy do půlky zad a jestli mi do toho nic nevleze, tak zítra vyženu kluky a vrhnu se na to...jste mě navnadily :wink:

Renatko jen ukládej a já tu doufám ještě budu :sweat_smile: vše záleží na Adým, ale ten snad bude ještě pár minut spinkat, i když už je to skoro hodina :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Holky pořád přemýšlím na koupí nového kočárku...nějaký sporťák a asi i tříkolku, ale nevím nevím :sweat_smile: chtěla bych, ale... :grinning:
30. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Reni - zrovna jsem si sem uvařila to cafíko, tak ulož a přijď mezi nás :wink: :grinning:

Marky - copak taky tě svrbí ruce, nad novýma kočárkama :grinning: :grinning: koukám, že všichni máme stejnou úchylku :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahojky holky..ještě jsme doma.. na SLováky odjíždíme asi ve 3 odpoledne..
byla jsem zařídit ještě nějaké cestovní pojištění a už můžem jet..dobíjím kamerku,páč foták nemůžu najít a pak huráá..
budem spát na penzionu Tatranská lomnica :wink: jdu mrknout zda najdu odkaz
30. říj 2009 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz
Jiří - jsem nějak mimo? vy jedete na Slovač?
30. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Simi svrbí svrbí...hlavně proto, že už si koupi nového kočárku neužiju, tak nad tím hodně přemýšlím, že bysme si na zimu udělali radost, ale nevím :sweat_smile:

Jířo to vypadá super, moc si to užijte :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
JIří - hotýlek vypadá krásně - mocinky si to užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Markétko - tak si tu radost udělej, vždť kočík nemusí být nový, může být i jetý :wink: a přesto krásný a tříkolový :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
už su tu :grinning:
30. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
SImi zcela nečekaně jedeme a Slovensko ještě s přáteli tkaže snad bude sranda.. až uvidí na slovensku Transita a z něho vystoupí 4 dopělí a 3 děti :grinning: taková malá výprava :grinning:

díky moc za přání
30. říj 2009 ve 12:55  •  3 děti  • Odpověz
tak pojď drbat :grinning: :grinning:
autor
Simi já vím...jenže si nemůžu vybrat a zase nemám tak moc, kolik bych mohla investovat :sweat_smile: proto mám pořád to ale... :sweat_smile:
Marky :grinning: Adýskovi je golfáč malý?

Jiři jdu kuknout na hotýlek :wink:
30. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Reni není, jen já bych chtěla něco nového :sweat_smile:

http://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/chipolino/kocarky/chipolino-futura
do tohohle jsem se zamilovala, ale ta cena :zipper_mouth:
30. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Marky - a jaké máš podmínky? co si představuješ a kolik max jsi do toho ochotná vrazit?
30. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
lkiopůlkjhgffdsa vzkaz od Tomíka

Tak jsme byli u mudr a Tom je zdráv a ještě týden ho nechám doma , Musí dostat očkování a je pořád nemocný. Stejný problém mám s Pavlou
30. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
market ty chipolina vypdají v reálu krásně,ale taky se mi nezdají pro moc dlouhé děti.. :wink:
30. říj 2009 ve 12:59  •  3 děti  • Odpověz
autor
Simi to je to...ani nevím, kolik bych investovala...chtěla bych tenhle, ale minimálně o polovinu levnější a kdyby mi ho někdo dal, tka by to bylo ještě lepší :grinning: :grinning: Jinak podmínky ani nemám...hlavně koukám na šířku sedáku, páč ten náš má 34cm a míň bych nemohla.
30. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jiři to si užijete, já mám hrozně ráda tu horskou přírodu :dizzy_face:

Simi ty budeš kóča, moje vlasy taky volají po ošetření, rozdvojené takové neživé :sweat_smile:
Marky - je krásný ale podívej se na ten zlom od sedové části dolů na nožičky - je to malé!!! a na Adýska dlouhánka to nebude, nechci Tě odrazovat, ale je to dost podobné casualku a dlouzí prcci by si tam mačkali nožičky
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.