• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Jířo tenhle jsem viděla na živo a je ještě krásnější :dizzy_face: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Marti, to máme stejný problém, měli jsme jít na očkování a všichni jsme omarodili, tak nevím, jestli Aničku nenechám další týden doma, aby se ona i malý naočkovali :sweat_smile:

Marky je krásný :slight_smile:
30. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Simi nad tímhle stejně jen slintám :sweat_smile: páč tolik bych do něj investovat nemohla :wink: ale viděla jsem v něm dítě, tak určo 2 roky mělo a sedělo naprosto v pohodě, takže stejně bych si to musela ozkoušet.
30. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Jo a info o Adým...on je sice dlouhej, ale nožičky má krátký :sweat_smile: :grinning: dlouhý má tělo :grinning: u toho našeho kočárku ani nedošáhne na tu podložku na nožičky :sweat_smile: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
nu já jdu umýt kolca na kočáru, stavovali jsem se v Ikei na oběd takže nevařím, tedy budu muset uklidit nádobí at se pak vrátíme do čistého :grinning:
30. říj 2009 ve 13:03  •  3 děti  • Odpověz
já už to dorazím s tím naším, kdyby jsme měli v plánu další, tak bych ráda pořídila, taky by se mi líbilo vyjet s novým, ale není peniz není koča :grinning:
30. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Marky, přijde období a porostou mu nožičky :wink: I když našemu Kubovi asi ne, on bude asi po tatínkovi krátkonožičkatý :grinning:
30. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Reni to znám...taky není peníz, ale koču bych brala :grinning: ještě nevím, zatím slintám a nemůžu nic vybrat...a co si vyberu (casuala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ) tak na to stejně nemám a všechno ostatní nemá smysl, páč je stejný jako to co mám :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Marky - tož to jo, tak to by se o něm uvažovat dalo a aby tam měl Adámek pohodlíčko, jen ta cena :confounded:

Reni - vždyť ten váš kočík vypadá dobře, ale všechny jsme úchylné a pokud dosáhneme na něco po čem toužíme, už hledáme jinde :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
No já na to nějak nespěchám...radši ať roste nějak souměrně :grinning: A nám krátké nožičky asi nehrozí, je celý tatínek :grinning:
Marky, tak to je krásná úvaha :grinning: proste casual vyhrál :grinning: tak ho naježte Aďulkovi pod stromeček :grinning:
Pavla nemá ani hexu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Reni krásná úvaha, ale je mi to k prdu, pokud někde na ulici nenajdu hafec tisíc, abych si casuala koupila :grinning: a to by měl Adýs teda luxus vánoce, i když pochybuju, že by to ocenil :grinning:
30. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Simi já jsem podle tvého popisu opravdu úchylák :grinning: a asi každý kočík se ti okouká a pak už na něm vidíš jen chyby, ale jsem s ním spokojená, dokonce v něm pořád Kuba spinká :grinning: jako zrovna teď, jak ho dám do kočárku, tak okamžitě vytuhne, když ho dám do postýlky, tak tam s ním musím minimálně hodinu být :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
mamko - ahojky - jejda děti marůdkujou? :frowning2: ať jsou brzo fit a můžou mít očko v sobě :wink:

a co je nového?

no Casualek je casualek :dizzy_face: :dizzy_face: buďte rádi, že máte jeden kočár, já mám teď doma celej komplet casualu, janečko a ještě chipolino, vůbec nejsem úchylná :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Simi :grinning: a na mimčo samozřejmě koupíš zase novou káru, že? :grinning: :grinning: :grinning:

Marti, Kuba právě tu hexu taky nemá :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Rení -nnéééééééééééééééé proto jsem si koupila celej komplet casualku , ten je na druhé mimčo, to už by mě manža asi zabil. :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Simi, ale určitě, až to bude aktuální, tak budeš mít chuť koupit :grinning: já se musela moc držet, abych si nekoupila, tak jsem si to vynahradila aspoň golfáčem potom :grinning:
30. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
já si k sobě vzala květák a sežrala půl pekáče :confounded: jsem prase :angry:
30. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
jste někam zdrhly, jo? :astonished: no já tu ještě chvilku posedím, pak uklidím a začnu háčkovat Simči čepičku, pak přijde na řadu Marky :wink:
30. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Nás čeká ještě jedno, ale to musí být na jednu vaxínu 10 dětí
Já jsem taky za kočárkovaná. 3x golfky a kočár :grinning: Ale jen jedno jezdí- A ještě starou libertu 27 let starou :grinning:
30. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Já ještě nakukuju, Reni, musím si ty choutky nechat zajít, to už by Pavel vážně asi nerozdejchal a že mi dovolí téměř všechno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale 4tej kočár v baráku, tak nevím kde by jsme spali my :grinning: :grinning: :grinning:

A moje čepička už se bude háčkovat? juchů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A nech taky trochu květáku pro děti :wink: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Danča už má hotovo, nafotím ji a hodím vám ji sem :grinning:

Marti na té jsme byly před měsícem a malý měl pak pěkné horečky :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tos mě ¨Reni nepotěšila.
jdu od pc , pa
30. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Reni nafoť a dlolož ať se pokocháme :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Adýsek se mi probudil tak pofrčíme. Zatím paaaa
30. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Marti čau, možná Pavka nebude mít takovou reakci, ale Kuba měl 3 dny horečku a dva dny teplotu :sweat_smile: a taky se lehce osypal :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tak se mějte Marky :wink:
30. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Reni si čuor mamina, zvládáš ješte štrykovat :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhera
30. říj 2009 ve 13:44  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.