• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jiří díky :grinning: jsem ráda, že se ti líbí :grinning:
30. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
REni - teda to je fakt náááááááááádhera, smekám, taky chceme takový kompletek je to fakt boží i s rukavičkama pleas, je to fakt paráááááádní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a barvička je fakt luxus
30. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
rukavičky se zatím učím, vypadá to, že jsou kapku větší, ale aspoň je bude mít Adámek na dýl :grinning:

Jen mi to bude chvilku trvat, bolí z toho záda, tak to musím rozložit na kratší etapy. Čepička mi trvá asi 5-6h, rukavička jedna asi 1hodinu, ale to spíš proto, že se zaučuju a rukavičku jsem včera 3x párala :grinning:
30. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
ahoooj
sem nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
večerseru na všecko a půjdu nynat
jen chci udělat míša řezy :dizzy_face:
renatko to je šupá ta čepulína :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kdybych jich neměla 11 tak si řeknu taky :grinning:
30. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Achoj cholky! Tak vidím, že probíráte kočáry - já už jsem si svůj vysněný koupila na Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vybírala jsem pečlivě, aby byl pro mě a Aničku co nejpraktičtější a nejpohodlnější, páč se s kočárem furt tahám z auta a do auta a Anička tam stráví skoro celý den. Vybrala jsem si Inglesinu zippy a mooooc se mi líbí. Nikde ho neměli vystavený, takže jsem ho naživo viděla, až mi ho přivezli dom, ale je supeeeeer.

Renatko, čepulky jsou krásné. Já bych chtěla takýýýýý, sím, sím, kdyby se ti ještě někdy chtělo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zatím nezavěšuju a zůstávám v pořadí :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Tak vidím, že tu dnes asi budu dřepět sama :angry: :angry: :angry:
30. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Lucidko i tobě uháčkuju, ale holky, musíte mít kapku strpení, musím zase na nákup :grinning: ještě mi nějaké barvičky chybí

Lucidko v jaké chceš barvě a jaký obvod hlavičky a chceš s copánkama nebo klasiku?
30. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Lucinko míša řezy :dizzy_face: jsou dobroučké? :slight_smile: taky bych si dala :grinning:
30. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Kuba se nabaštil kroupové polívečky, asi bude divoká noc :sweat_smile:
30. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
renatko jsou...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Míša řez

Ingredience: Na těsto: 6 vajec, 6 lžic cukru, 2 lžíce oleje, 30 g kakaa, 5 lžic polohrubé mouky, 1 1/4 prášku do pečiva
Na krém: 500 g měkkého tvarohu, 250 g másla, 150 g cukru, rum
Na polevu: 125 g 100 % tuku, kakao, 100 g cukru

Postup přípravy: Žloutky utřeme s cukrem, přidáme olej, kakao, mouku smíchanou s práškem do pečiva a tuhý sníh ušlehaný z bílků. Vymícháme vláčné těsto. Těsto rozetřeme na vymazaný a vysypaný plech a pečeme ve středně vyhřáté troubě. Upečený plát necháme vychladnout a potřeme jej krémem.
Krém: tvaroh vyšleháme s máslem cukrem a rumem do hladké hmoty.
Poleva: ve vodní lázni rozehřejeme tuk, smícháme s kakaem a cukrem a potřeme povrch těsta.

30. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Luci, slintám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uložím uklohním :grinning:
30. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
já to dvakrát dělalal aluxus...fakt :dizzy_face:
30. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
Luci taky sliním :dizzy_face: Vypadá to super

Já půjdu uspat Adýska a padnu s ním...jsem totálně mimo :confounded: unavená a celkově vyflusaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se nahlásím až zítra. Páček a brou noc :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Marky, taky asi půjdu hají, jsem ko :sweat_smile:
30. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
tak dělám druhej už se peče :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
dobrou....já chytla druhý dech asi požehlim :grinning:
no uvidím mám slíbenou masage
30. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Teda Luci, kam na ty druhé dechy chodíš? :grinning: :grinning: :grinning:

Renatko, jsi poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Obvod hlavičky máme 42, ale možná by to mohlo být trošku větší, né? Jinak co se týká barvičky, tak máme tento kabátek http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27854392&tab=3, takže nějakou takovou růžovou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně se šňůrkama klasiku, protože Ančí má imrvére holé ucho, jak sebou mele v kočáře. Jo a jestli bys mohla nějakou takovou milou berušku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, tak to bych byla úplně v sedmém nebi. Kují mnohokráte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
luci čéče nevím ráno jsem chcípala a všil????? :grinning:
30. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Co na tebe leze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
nevim
a dva dárečky jsem zabalila gojgy na vánoce..... :dizzy_face: má4 plus sáně, to stačí
segra zas stejně bude utrácet.....
30. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
čus kočky :wink:
jdu jen letmo pozdravit.Dnes jsem měl aden D,škubali mi moudrák.Fakt pošušňáníčko.Nechtěl ven,hajzl.Mám rozbolavělou celou tlamu.Zítra snad bude lépe :wink:
Přeji hezkou dobrou
30. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
ježiš janiííí :frowning2: :frowning2: :frowning2: ať přebolí bolavá pusena
30. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Reni, http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1716 tadyk je ta beruška, jsem ji zapomněla zkopírovat.

Já mám pro Aničku oblečení a fusak, na Mikuláše dostane panenku Emilku od Lamaze http://pompo.cz/quido-bergmann-lamaze/panenka-emilka.htm a na Vánoce mám aktivní skládačku od Fisher-Price http://pompo.cz/mattel-fisher-price/fisher-price-aktivni-skladacka-s-rolnickou.htm a koupili jsme jí i štěkající štěně od Lamaze http://www.babylife.cz/hracky-lamaze/lamaze-stekajici-stene a to už jsme jí dali teď. Víc nic kupovat nebudu, nemá to cenu, jí je to stejně víceméně jedno, ji bude hlavně zajímat svítící stromeček neb zbožňuje světla a lustry :grinning:
30. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Luci,snad už budu mít klid a je to nadlouho posledné trhačka,co mě mohla potkat.Se zubama trpím jak pes. :frowning2:
Něco málo jsem dočítala,tak dodatečnš blahopřeji k přeložení.Už bude líp :wink:
30. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Janinko, tak posíláme pusinku od Aničky a ať Tě to moc nebolí a ať ti to Tony řádně pofouká :wink:
30. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
No nic, jdu za Ančíčkou. Se mějte pěkně a dobrou s kobrou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
janičko děkuji, bude líp to vím...... :wink:
já radši půjdu stokrát rodit , než k zubákovi
jé Mikulajda...to jdeme na řeckého :grinning: , tetka od Hanyho prej se dělá pro řeckou menšinu program pro děti...tak půjdem, pak písnu jakej je řeckej Mikuláš :grinning:
30. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Lucid děkuji. :wink: Taková pusena od berušky určo pomůže.
Nemůžu spát,bo to bolí jak sfiňa a prášek jsme si brala před hoďkou,tak to nechci moc přehánět.Teď chladím.
Ráno před zákrokem jsme odvezla holky na hlídání,pak se kámoška starala i o mě a v 11h si nás Tony odvezl.Uvařil,postaral se.......jen Verunečka trochu sabotovala...nechtěla mu baštit,je zvyklá,že jí krmím já.Pak jsem s ní na chvíli vytuhla a vzbudila mě dřevěná huba :frowning2:
30. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jani no......holt ted dva dny tak kaši atak....bolet to bude, tak to chlad zeleninou v plíně.... :wink:
30. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
jo a na rajským je pár nových foteček......Verunečka dostala svou první nanynku :wink: ,tak jsem to trošku zdokumentovala.Pak je tam taky jedna fotečka,jak Andy chlídá,aby mu Verunka neodlezla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinka jsou u nás pokroky snad každý den :wink:
30. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.