• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jj Luci,právě jsem vystřídala mrkev s hráškem za mexickou :grinning: :grinning: :grinning:
Ono to bude dobré.......on jak nešel ten šmejd ven,tak se to trochu více rozbouřilo okolo.
Co zítra vaříš?Nemám ani trochu inspirace,čeká na mě hora věcí na vyžehlení a k tomu zkoušení Ninky do školy atd,takže zas nabitý den :unamused:
30. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
jani já mám ještě znijemskou zbyla mi.....
a na neděli zapeču brokolici se smetanou zeleninou a šunkou....
boroku ten otok je prevít no......vydrž......
jdu ti prošmejdit fotenky, jko a hod odkazek já furt nevím jak to rajče má tu příponu
30. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Janinko, jsem ještě nestihla odepsat, ale Veru to s panenkou moooo sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to už velká slečna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
A já jsem si rajče s Veru hodila do záložek neb jsem senilní a taky si to nepamatuju :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
http://berunka1103.rajce.idnes.cz/Nase_berunka_Verunka/

díky za tipa,Nika má brokolku taky moc ráda,tak bych mohla něco spáchat a je to rychlovka.Já si dám jen kaši nebo si udělám vývar.No a asi s největší pravděpodobností SI KOUPÍM NANUKÁČ A TOHO PREVÍTA.....TEDA TU ĎURU PO PREVÍTOVI ZACHLADÍM :grinning: pardon caps
30. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Lucid děkuji :slight_smile: ,Veru je z nanynky pif paf,pořád jí hladí a pusinkuje.Dokonce i půjčuje :grinning: :grinning: :grinning:
Ona má teď krásný ňuhňací období. :wink:
30. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
jé jani Nika už nosí podprdu?
A Veru je celá ty....šíleně,a největší prdel je jak zápasí s želvou :grinning:
30. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
A Andíček je taky pěkný krasavec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
No Andys je statný rafan
30. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Já na ten mimibazar nemůžu chodit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tam je tolik věcí, které by se mi líbily, ale kde na to člověk má furt brát ty nechutné peníze? :angry: :angry: :angry:
30. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
JJ,Ninka už nosí podrpdu :wink: ,už se tam něco klube :grinning:
Obě holky teď děsně rostou,Nince už do mě chybí 7cm,nohu už má o číslo větší a Veru najednou z velikosti 3-6 poskočila na 9-12.
Andíček teď pěkně zlobí,právě ho u čím chodit u kočárku a on mi do něj pořád leze :grinning: :grinning: já pocit opatrovnictví :grinning:
30. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
no a želvu mi Veru zabavila.Já sbírám želvičky,bo je to moje přezdívka :wink:
30. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jo mi povídej jani my vel 12-18 máme naknap teď, sára není dlouhán, ale má dlouhý tělo, čili ramena po rozkrok...a bodyna a pyžamka jsou tak tak......
30. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jé, to je super koníček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
jj,mimáč je rujnovač našich peněženek :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Verunka má taky dlouhatánské těličko,právě jsme vyrostli ze všech overálků na chrnění. :wink:
30. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ančí je taky dlouhánek, už má 64 cm :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
ona má být Ančí po kom dlouhánek :slight_smile:
já Veru teď neměřila,ale asi to kontrolně udělám.Teď děsně vyrostla :wink:
Jdu stáhnout ještě nové foto,které mi posíla strejda přes skypa.....dnes byli na návštěvě a malá mu dělal modelku :grinning: :grinning: ,no a asi se natáhnu.pa pa
30. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tak se měj pěkně a ať ten potvuř zub nebolí :wink:
30. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
dnešní noc bude asi ještě krutá,ale zítra už to bude lepší.....musí :wink:
Hezkou dobrou tobě i Ančí :slight_smile:
30. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
já taky jdu, napečeno a žehlit nebudu hany dojela a bude masage :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Luci,taky hezkou dobrou...............i masage :grinning: :grinning:
U nás bude guvno,bo Veru chrní u mě,bude ještě krmení a pak půjde do své,Tony už je kaput :grinning:
30. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
bré ráno
asi půjdem ven :sweat_smile: je tam hezkya odpo je stejně brzo tma...
sice kosa ale už mám nachystaný fusak do kočáru k instalaci
dnes ještě nevařim, takže pajada a na poslední nočníííííí
31. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Achoj!
Renatko čepulka je nááááááááááádherná! Děkuju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Janičko foukám na zoubenky, ať moc nebolí :frowning2: a Venuka berunka roste jako z vody!!!! Je moc krásná princeznička :dizzy_face:
Luci tak to překlepneš :wink: , když je poslední, přeju ti aby byla klidná :wink:
31. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj kočičky :grinning:

Luci to dáš, poslední, tak ať je klidná :wink:

Jani taky pofoukáníčko :sweat_smile:

Danulko jsem ráda, že se ti líbí :dizzy_face: více v IP :wink:
31. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
já si uvařila kávičku, mrzne tu hezky, ořechy během jednoho dne opadaly, takže mě čeká shrabávání listí :rolling_eyes: navařeno mám od včerejška, zítra bude kuře na žampionech s tarhoňou a okurkovým salátem. :wink:

Jirka jede orat, Kuba tady tancuje a Anička je u babičky :grinning:
31. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: My šli včera spát už před osmou a vstávali jsme po sedmé :sweat_smile: Po osmé jsme šli pro pečivo a spojili jsme to s procházkou, tak jsme vyvětraný :sweat_smile: je tam hnusně a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: Masíčko mám naložený, tak pak jen udělat a oběd hotový :slight_smile:
31. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Marky, tady se může oskar přetrhnout a a je bezvětří, jen kosa jako blázen, to by se dělala zabíjačka :grinning:
31. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Tady je zataženo a prostě hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o zimě ani nemluvím, jen jsem si já blbec nevzala zimní bundu, tak mi byla i decentně zima :sweat_smile: ale jinak procházka super :dizzy_face:
31. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
já už chodím v chlupatých botách a gojgy taky
31. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.