• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
No jo Luci, ale vy jste zmrzliny :grinning: Já poprvé dala včera Adýskovi zimní bundu :sweat_smile: a dneska jí měl taky a super, byl teloučkej :dizzy_face: Asi už taky vytáhnu fusak, páč nožky tak horký neměl :confounded: a na další prochajdu si už beru zimní bundu i já...ale rukavice jsme měli oba :grinning:
31. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Jo a u nás se spinká, tak asi půjdu udělat oběd...Adýs poslední dny spí hodinu a 10minut, což je pro mě málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak radši nechodím :grinning:
31. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Já už mám taky delší dobu vytaženo zimní :sweat_smile:
akorát mi chybí botky :angry: to musím ještě doladit :sunglasses:
31. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
My teď koupili ty podzimní botičky a asi teď v listopadu koupíme ještě zimní :slight_smile:
31. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Adík je a zimu plně vybaven :grinning:
31. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
u nás se spí od 12h :wink: tak uvidíme, jak dlouho

botky máme poděděny a zimní už nosí oba dva i já :grinning:

holky, mě se dělá zima :angry: to budu zase vypadat s oparem :angry: netrpívám na to, ale tento rok je to už podruhé :fearful: :angry:
31. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooj ...žijeme :wink: :grinning:
31. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
ale jsem tu asi sama... :unamused:
31. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
achoj
nešly jsme ven se mi nechtělo do mrazu
marky já nosím bundu zimní cca 14 dní, ráno jak jezdím do práce , tak je fakt mrazivo.....
renatko, to máš ze setresu...cos měla.....tak b komplex, ale to ty víš
hoja leni...no přijdeš raz za uherák a ještě nikdo...co kryštůfek????
Jinak já musím koupit bundu zimní.....malá z ní ted vyrostla.... :angry: ale beru od kámošky, takže v poho....
31. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
Luci no vidíš, věříš, že jsem si nevzpoměla? Nažeru se kvasnic :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych se zblila je baštit jen tak, to dělala Jirkova babička, strčila kostku kvasnic za škraň a bylo :confounded: a nebo měla ráda pivo, ale ohřívala si ho jako čajíček :sweat_smile: :grinning:

Leni zdarec :wink:
31. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jsem připravila fusak do kočárku na zítra a můžeme v klidu ráno vyrazit. Ted už to balím a zítra ahojky :slight_smile:
31. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile: Venku je děsná zima, ale stejně se těším na procházku :dizzy_face: Koupíme chlebík a vyrazíme :slight_smile: a na oběd ke tchánovcům, takže klid :slight_smile:
1. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
ahoj
tak je to zamnou :slight_smile: ted mám do pátku volno, kdy jdu na noční..taková pohoda to nebude...ale co.....
renat já kdysi kvasice jedla jen tak ale po kousíčkách :grinning:
1. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
ahojky Luci - tak si užívej volnečka :wink:

a kvasnice mi taky nevádí ale jen po kouskách, za to B - komplex bych do sebe nedala, zvedá se mi kufr jen ho cítím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo komplex z dětství, kdy jsem kvůli chudokrevnosti jedla prášky skoro po hrstech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a béčko mezi nima
1. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
hoja simi..to chápu smrdíjou :grinning:
1. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
smrdíjou -. jejda po tomhle mě se stýská ta moravštivna je stejně nádherná, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no :grinning: :grinning: :grinning: občas míme výrazy
co budete dnes dělat? hany jede se segrou na chajdec vypustit vodu sä sesbírat víno....
1. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
já budu asi ospolko žehlínkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyženu manžu s malou na chvilku ven a večer jdu k FAnušce na nehtíky, už jsem je dlouuuuuuuuuuuho nechala ladem - nebyl čas, tak zase pokrafem :dizzy_face: :grinning:
1. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
jo ták
žehlit budu večer
poo jdeme ven, asi na cafíto za švígrou, brzo bývá tma tož je to na yptel
1. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Hojec kecalky :grinning:
No jo večer se Símou pokňafeme, uděláme drápky, dáme vínečko :dizzy_face:

Holky jaký máte, nebo vybíráte sáňky, či boby :confused:
1. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
fanuš my koupíme pod stromek asi boby s vyššíma zádama a pásem, nebo ty sáňky s tou ohrádkou
1. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
No já to právě zvažuju, jestli koupit boby, kde se sedí téměř u země, nebo něco vyššího...
1. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
no...já nevim uvidíme, spíš omrknem v obchoďáku
1. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
http://plasty.nakupujeme.cz/3082-hracky-a-sportovni-potreby/22681-boby-s-operkou/ luci taky uvažuju tady nad těma nebo nad obyčkama, ale pro tyhle děti co jsou mladší ty s tou operkou jsou stabilnější, kor když člově asi cukne nebo tak
1. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
jééé ty sou super simií..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
ty se mi taky docela líběj a i sou za rozumnou cenu :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
škoda že nemaj růžové :grinning:
1. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Já jsem si včera vyhlídla tyhle! Ale ta cena :confounded:
1. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Luci to možná mají, jen je nemají zvlášť nafocený :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.