• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
gojgy je ready jdem ven páčes večer
1. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
tak jo, já se zatím loučím, Adámek se za chvilku vzbudí.... tak zatím páááááááááá :slight_smile:
1. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tu to žije.
Tak jsem oprášila knihy a dopsala poznámky :grinning:
1. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
tak jsme doma
hnuis filaovej venku
gojgy už hajá byla mrsklinka
a já tu mám košisko k superstár
hany na pívě tož idylka :dizzy_face:
1. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Ahojky..ROmča u telky, malej na zemi prohlíží katalog s autama a já mám minutku volna :slight_smile: Po poledni jsme šli na oběd, páč malej nechtěl spát, tak jako že se unaví...no nakonec se unavil a padnul až ve 14:45 a spal 2hodiny!! Takže nám to normální spaní 20-7 moc dlouho nevydrželo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to bych dneska potřebovala večer volno, abych udělala kalendáře na vánoce, ale hold až jindy :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nedá se svítit :slight_smile: Venku byl dneska humáč a zítra musíme pro občanky a řidičáky, tak se mi nebude nikam chtít, páč má být ještě hůř, ale ať to máme z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Tož já to mám obráceně, košisko vyžehlené, dítko ve vaně koupe tatínek a za chvilku jdu k Fanuš a dítko padne za vlast :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Hoj, já se jdu jenom nahlásit, že teda jako žijeme :grinning: Anička spinká v kočáře, po půl jedenácté ještě dostane nášup a půjde spinkat do postýlky a já si konečně našudlím mastičkou ten můj ekzém :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Mám to popraskané až do krve, takže si to fakt užívám :angry: :angry: :angry: My zítra jdeme na kyčle a pozítří na rehabilitace, takže počítejte s tím, že bude fakt hnusně a patrně i pršet. Ono je totiž hnusně a prší pokaždé, když někam jedeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky kočky :wink:
jdu podat hlášení,že víkoš stál za .......,v noci z pá na so jsem myslela,že bolestí chcípnu.Do rána jsem super otekla a na tváři se mi vybarvila modřina. :angry: .Dnes už je to lepší a jsem moc ráda,vypadalo to nekonečně.
Lucid,držím paleček,ať dobře dopadnete.Ten po.... exem,ať už se zlepší.
Já mám také nabitý listopad.S Verunkou na ko kyčlí a ko v 8 měs.,já s Ninkou na alergologii,Ninka na rovnátka a kožní :unamused: nesnáším to :angry: :angry: :angry:
Jo a abych nezapomněla,půjdu zas k zubákovi,sice mi nebude nic trhat,ale zas se mi bude šťourat v kanálcích.Jsou to plánované resty,co nemohla udělat v těhu :frowning2:
No a pak nemá mít člověk podzimní depky
Konečně Tony tento týden bude chodit dřív,tak mi s holkama aspoň pomůže a veme mě i na poštu.Hučím do něj už dost dlouho
Tak přeji krásný den,všem dětem posíláme hubana a ať nezlobí maminky,aby si tu mateřskou DOVOLENOU mohly užít :grinning: :grinning: :grinning: (Hanyho počítám taky mezi matky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
2. lis 2009 v 07:13  • Odpověz
Jani, to je veselo :sweat_smile: já taky musím k zubákovi, měla jsem jít v květnu a hodila jsem na to bobana a zuby mám v hrozném stavu :confused: ale teď se mi vyhodila zima, tak nemůžu :grinning:

U nás víkoš dobrý, byly jsme s tatínkem v přírodě, dneska půjdeme svítit, snad to stihneme, než začne lít :rolling_eyes: no a já teď valím do města, musím nakoupit vlnu na čepulíny :sweat_smile: a taky ještě nějakou maličkost Aničce, má v úterý narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
a už to na mě jde, dala jsem si kafe, Luci kde jsi, mohli jsme jít společně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 07:25  • Odpověz
Renátko,čus :wink:
jájsme taky poslední dobou pěkně lenivá,nejraději bych byla zaelzlá jak myš.Podzim mám moc ráda,bo mě netrápí alergie ani bolesti hlavy,jen ta zima a bacily mě pěkně sejří.
Aničce posílám předčasně hubana,Tiony se taky včera "nezapomněl zmínit",že mi za pár dnů bude o rok více.Rejpal jeden :grinning: :grinning: :grinning:
No a s čepulínama jsi mě tak navnadila,ež jsem zas oprášila háček,koupila přes net vlničku a taky zkusím nějaký výtvor.
Kdyby tě to zajímalo,ty slevy
www.vlnap.cz :wink:
2. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ránko vespolek,

Lumpi, příští týden se chystáme asi na Plzeňsko, tak uděláš si na nás jeden den? písni, kdyby se Vám to s Verunkou hodilo :wink:

A zubař mě tenhle měsíc čeká též i s Terkou, jdeme na preventivku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak nové nehtíiky od Danči jsou moooooooc krásné, mám radost :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak noc ušla, ale už byly i lepší. Za chvíli jdu budit Romču a pojedeme proty občanky. Oběd máme hotový, takže pohoda :slight_smile:
2. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Jani a co ty jsi dělala, že jsi měla otoky a pak modřinu? :confused:

Lucidku. dej ten ekzem brzo do kupy, moře by to chtělo, aby se to trošku zdravilo, co? :frowning2:
2. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Jo a já měla jít k zubaři teď v říjnu a Adýs měl jít poprvé, ale ještě jsme se tam nedostali :zipper_mouth:
2. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
ahoj Marky - u nás noc taky dobrá, blíží se úplněk, tak naše malá čarodějnička dobře spinká :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
No to my teda zase tak dobře nespaly, ale už jsme měly horší noci, takže to beru takhle :sweat_smile: Ale celou noc spánku si už pamatuju jen mizivě :grinning:
2. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
tak mi měli dneska první buzení v 6,13 hod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a s tím už počítám, to už má slabé spaní, ale vydržela až do půl osmé :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
:grinning: Dobré ráno!
Potřebovala bych ještě tak 5 hodin spááááánkuuuuuuuu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera dorazaila ještě jedna kámoška a nějak jsme se zakecaly :sweat_smile:

Janičko pofoukání... zuby jsou děsný svinstvo :angry: :frowning2: ať je bzry líp
Lucidku i tobě, broučku ty si s tím taky zkoušíš :frowning2:
Reni včera jsem se pochlubila kámošce, jakou bude mít Adámek úžasnou čepulínku a taky by chtěla :sweat_smile: , tak kdyby jsi se nudila :grinning: :wink: ještě jedna růžovka :slight_smile:
Simi to jsem ráda, že se ti líbí :dizzy_face:
2. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Dančo do kolika jste ještě včera drbaly? :grinning:
2. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Simi do půl druhé :sweat_smile:
2. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Tý jo Dani, to bych asi umřela :astonished: :grinning:
2. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Marky dá se to, já jsem tak nějak zvyklá :grinning:
2. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
jj. Danča je vycepovaná, ta stejně před půlnoci spát nechodí :grinning:
2. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Já šla včera ve 22:45 a ještě pár hodin bych dala :sweat_smile:
2. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Jájsem můra, funguju v noci, jen to pak ráno potřebuju dohnat a není mi dáno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
TO já teď vůbec nejsem můra...jak malej moc nespí a ještě spí blbě, tak potřebuju mnohem víc spánku než kdy dřív a taky mi není přáno :grinning: Ale taky jsem dřív bývala můra...třeba se někdy ještě poštěstí :sweat_smile:
2. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
čus bus
juj vy kecáte
bych spala......a dneska jdu na preventivku se mi fakt chce....a musíme na hřbitov
2. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
tak já se zase loučím jedem do těch Jeseníků, takže páčko a ve středu max ve čtvrtek jsem tu jak na koni :grinning:
2. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
ahojky holky hlásíme se žijeme... na horách bylo krááááááásssnnněěěěěě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: byli jsme na Lomnickém štítu ve výšce 2240 m.n m. a je to bomba.. pod náma byli mraky a my na ně koukali ze zhora..jenom nemám žádné fotky, všechno na kamerce, ale kámoš fotil tak snad budem mít nějaké fotečky.ale jinak jsme si to moc užili..

šli jsme na symbolický cintorín asi 2,5 hodiny výšlapem do kopca, a 2,5 hodiny zpátka Ondra to všechno ušl,ale v noci měl svalovou horečku.. noa na druhý den jsme jeli lanovkou... taky zážitek..
2. lis 2009 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.