• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
http://www.lanovka-lomnicky-stit.cz/video/ hezké video na Lomnický štít
2. lis 2009 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...tak hlásím, že už mám novou občanku a je to černé na bílém :dizzy_face: :grinning: Zítra mě čeká konečně pojišťovna, pak musím banku, sociálku, mobil a musím na pracák kvůli OZZ do práce, nějak mi to propadlo :sweat_smile: No ale asi to rozdělím na víc dní :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Jířo vypadá to krásně...je super, že jste si to tak užili :wink:

Mě to tu spinká, vařím rýži k obědu a pak budu relaxovat :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ty voe Simir, ty furt rajzuješ :grinning:

Dani dobroš, pošlu to s vašima čepulínama a jak má velké dítě, či jak velký má to dítě obvod hlavičky :grinning: a v jaké kombinaci by to chtěla, růžová s tmavější růžovou nebo s bílou nebo s černou nebo s hnědou nebo s jakou? :grinning: Nebo vícebarevnou?
2. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Reni ty sis naběhla, co?? :sweat_smile: :grinning: Teď si neodpočineš a budeš háčkovat až do vánoc :grinning:
2. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Holky zase další den blbec...malý skákal na gauči a spadl hlavičkou na stůl a jako na potvoru máme pod stolem takovou tu odkládací poličku, takže to nebyla jedna rána alehned dvě...tak jsme teď strávili dvě hodiny na pohotovosti, kde jsem se dokázala akorát nasrat, protože před dítětem s úrazem hlavy mají snad přednost všichni ostatní a taky nás pořád honili s jednoho odd.a druhé...SAKRA !!! ale už jsme doma, malý usnul a já ho chdoím každou chvíli kontrolovat, jsem z toho všeho úplně mimo...a to jsme si chtěli jít pouštět draka...no snad tam nikdo nic nezanedbal a malý bude v pořádku...pořád mě Hodonínská nemocnice a její ochota něčím překvapují :rolling_eyes:
2. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
ahoj leni týjo já bych jim dala u nás se berou děcka přednostně...to je hnus totok......Kryštůfek bude oká nebuj.....
2. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Tak se hlásím :slight_smile: Zatím si s malým hrajeme (jsou reklamy, tak mám pauzu :grinning:) a brzy půjde spinkat. Spal dneska jen 45minut, pak dorazil majitel bytu a něco se řešilo :slight_smile: Ale neva, je to zlatíčko a nijak to na něm není ani vidět :sweat_smile:

Leni neboj, Kryštůfek bude v pohodě, ale je to hnus, že jste museli tak dlouho čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
2. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
holky objednala jsem písmenka na dveře a těšim se jak malá, dělaj to slováci a vybralal jsem si design ovečka..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bude čačí
2. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Luca ukáááž :grinning:
2. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
jj počkej
2. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
tak je to v albu jinak vzorník na www.pismenka.sk
2. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
renatko kampak jsi utekla,???
2. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Luci to vypadá moc hezky :wink:

Uspala jsem Adýska a jelikož je mi všelijak, tak to půjdu zalomit vedle něj. Ráno do pojišťovny, tak ač se mi nechce, nedá se svítit :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
dobrou s kobrou marky, ještě pokukám a půjdu takejc...nasralal ěm supoerstar, že vypadla markétka.... :pensive:
2. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
nazdárek kobry :grinning: Luci jsi mě inspirovala tím závěrečným pozdravem :grinning:

tak u nás sněží :angry: je tu jeden st. nad nulou a tak to taje, je to hnus velebnosti :angry:
3. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
no a vstávali jsme před šestou, samo že nám vyhaslo, protože už večer se nám nechtělo pro dřevo, tak jsem musela ven, do toho hnusu, nasekat si třísky a rozdělat oheň :sweat_smile: ještě že už nemusím krmit kozu :grinning:

Kuba posnídal kaši, už zase dochází, on zbaští 6 krabic za 6 týdnů a to má kaši jen ráno :sweat_smile: už musím zase objednat, mám poslední krabku :angry:
3. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
a kde jako jste? :astonished: já mám chvilec čas a tady nikdo :angry:

Anička už zase kolem mě krouží jako sup, chce k počítači, tohle mě fakt vytáčí :angry:
3. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
guten tag
3. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
hany jel zavézt pruty a já jdu dělat česnečku a pomejt nádobí...a přitom bych tak spala....zdálo semi že jsemomylem nechala gojgy v tramvaj i s kočárem a celou noc jsem tu tramvaj honila...no uznejte, že musím být utahaná jak šlak
3. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Tak noc jsme přežili v pohodě...malý asi bude po té ráně ok...ale před týdnem jsme byli na pichanci, takže nám teď nastoupila teplotka, a ještě ke všemu má bobeček hroznou bouli na dásních s bílou korunkou...tlačí se mu tam stolička...tak chudáček toho má tento týden opravdu požehnaně a to máme jít ve čtvrtek na 18.měsíční a další pichanec...brouček můj malinký si to tentokrát asi odstoná.... :unamused: :unamused:
3. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Leni to máte jako my :sweat_smile: , ale možná vám pichanec odsune, když má malý teplotku, i když z očkování :fearful: nám to posunula o 14 dní, tak v pondělí jdeme na hexu a Anička na pětiletou prohlídku s pichancem, to bude veselo, obě děti budou řvát :grinning:
Hlavně že je Kryštůfek jinak ok :sweat_smile: Kuba nedávno skočil po hlavě z Aniččiny postele, jsou to malý ďáblíci a moc si troufají :wink:

Luci tak to musíš být grogy, ale zase budeš namakaná, to bych potřebovala já, po těch žranicích, už jsem na tom s váhou v perdeli :pensive: měla bych držet dietu :confounded:
3. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
No jo Reni...tak jak jsme měli tři měsíce klid tak teď si to vybereme za týden :frowning2: :unamused:
taky si mýslím že mu ten píchanec posune...možná už jen kvůli tomu zubu co se tlačí, protože má díky němu určo oslabenou imunitu a teď ten pichanec před týdnem a ještě stres z pádu a vyšetření...sakra sakra, musím ho nějak dostat do klídku broučka malinkého :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Kuřátko malé, Kubovi se tlačí spodní špičáky a taky je jedlý, dneska hezky zuřil, dupal a křičel :grinning: úplně při tom rudl a třepal se, jak zatínal pěstičky :grinning: no jo, maminka mu sebrala mobil, jsem si dovolila moc :pensive:

Holky, zítra má Anička 5 let, tak dneska upeču dortík, no jsem zvědavá, nikdy jsem žádný nepekla :confused:
3. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
uf, tlačím do sebe feferonky a pálí mě celá huba, skoro mi i slzy tečou :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
No tak to přeji ať se dortík vyvede...no nám se těch zoubků tlačí asi víc...teda určitě, protože má nateklou celou pusinku, vždycky mu jich roste tak čtyři pět naráz... :unamused:
3. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
no a já mám po obědě a jdu žehlit, večer mě čeká velké háčkování a pečení :sweat_smile:

Marky, opravdu se to nahrnulo :sweat_smile: ještě přijede švagruše, která se rozhodla, že v sobotu uspořádá oslavu pro Aničku (ale i pro svého synka Bertíka, který má svátek), bude to u tchýně, tak taky dobrý, budu to mít bez práce. Zítra si to oslavíme doma, jen já Jirka, Kuba a Ančí a v neděli ještě bude oslava s našima, je toho tolik, že se z toho asi zvencnu :sweat_smile: :confused:
3. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
ale já na tom budu ještě dobře, Jirka to nechtěl slavit vůbec, jen říkal, když někdo bude chtít přijít, tak ať Aničce přijde popřát. Tak naši měli přijít s děckama od segry v sobotu
3. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
čágo bélo šílenci..

Leni určitě se píchanech odsune.. Holt s dětmi se clovek fakticky nenudí..

jé já jsme si dnesk akoupila fakt pekné čenré oteplené šustáky za 180Kč a dokonce mi sluší.. :sweat_smile: :grinning: mám radost..
jo zítra by měla přijuchat Lucinka s Gojgy..

jinak já se taky už druhý den přežírám.. halvně korbačíky jsou v kurzu.. :sweat_smile: ale to bude před krámatový syndrom..
bych to měla co nevidet dostat..

Reni určitě se ti povede.. zase tak těžké upéct ho -není ale horší je to zdobení a náplně.. držím palečky.máte už nachystané dary..
jinak do sebe láduju žemlovku..tu já móžu :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz
jdu se dokopat k tomu žehlení, jo a ještě budu muset jet v týdnu do BV a koupit něco Bertíkovi a Rozince :confused: ale co? :rolling_eyes:
3. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.