• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Luci taky pak juknu, až uspím Adýho, mají úžasný botičky :dizzy_face:

My se najedli, dáme spršku a počítám, že kolem osmý padne :dizzy_face: Už je to zase ve starých kolejích :dizzy_face: a budíček po té 7. ráno taky přežívám :sweat_smile:
3. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
kukni maj je lebnější než v šopech, akurát mě poslal vůl 41 místo 37 tak sjem platila poštový do polska 280Kč, ale vrátil to páč to bylo placený přes pay pal a to by si nelajznul mít s nima problémy, takže botky co stojí v obchodě 2600 jsem měla za 841kč :grinning:
3. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
No tak to je krásná cena :dizzy_face: to si určo něco vyberu :dizzy_face:
3. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
ty co dávala jířa stojí kolem 1041kč....
3. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Ty jsou super...já teda zimní boty mám, ale kukala jsem na tu kolekci jaro-léto...i když je letošní tak neva, botičky pěkný :dizzy_face:
3. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
jo maj pěkný.... :dizzy_face: mě vydržé boty 4-5 let , konkrétně ty mustangy, segra je má 6tým rokem a v poho.....pořad se jakoby ke všemu hodí
3. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
Přesně tak...jsou takový "ke všemu" :wink:
3. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
A ta pánská kolekce je taky luxus :dizzy_face:
3. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
no je..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ještě že nemaj dětskou :grinning:
3. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Luci :grinning: :grinning: U nás by to stejně bylo na nic, on prostě boty bojkotuje :confounded: odmítá v nich chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: max udělá pár kroků, když mu odejdu, aby mě došel, ale už zase jde do náruče a když ne, tak ječí :unamused: Doufám, že to přejde :frowning2: Jinak doma běhá pořád, ale boty prostě nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
no marky to bude mít teď Adýs těžký v zimě bez bot .....a papučky taky ee? gojgy mi v papučách líp chodí jak ve fuskách, jednak se jí furt vyvlíkají a v papučkách je stabilnější, takže je má furt,krom spaní v pelechu :grinning:
3. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
On v nich je klidně v kočárku, ale nesmím ho postavit na nohy :confounded: jinak nandat si je nechá a v pohodě, ale chodit ee...a papučky teď koupíme, třeba to pomůže v přechodu na ty boty, i když chodí dobře a stabilně, ale jako pokus :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
ahá.....no kdybyb bylo léto někde na zahradě proč ne....alevčilek to má marný.....
3. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
No marný to má, ale že je narvanej v kočárku, z toho taky nadšenej není :grinning: Je to s ním těžký :grinning:
3. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
ti řeknu , že sára taky ne...páč mi přijde s botamam ve fusaku jako ty nohy tam má naknat, že to pata-špička natáhne na max a nehne s nima a to mám emitexáckej......no uvidíme, sedí tam jak vosa na bonbobě a občas chytne nerva
já se potim jak prase, věčně mokré triko a dneska jsem ho zkusila i vyždímatb a fakt že jo... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tož nevím jak se oblíkat...mám triko s dlouhým, mikinu a bundu a i tak sem jak hovad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Hoj babky kecalky! Jdu napsat shrnutí. V pondělí jsme byly s Aničkou na kyčle, tak už nemusíme nosit široké balení, hurááá :dizzy_face: Dnes jsme byly na rehabilitace, protože Anička mi furt dává hlavičku na pravou stranu a na levou se jí moc nechce, tak budeme cvičit Vojtovu metodu :frowning2: :frowning2: :frowning2: No dnes jsme byly prvně, než se začalo se cvičením, tak byla Anička v klídku a jako vždy házela úsměvy kolem sebe. No ale jak jsme cvičily, tak začala hystericky plakat :frowning2: :frowning2: :frowning2: a řvala ještě hodinu po tom, co jsme odešly ze cvičení :cry: :cry: :cry: :cry: Pak jsem to ještě zkoušela doma a docela dobré - sice plačínkuje, ale ne hystericky, jenom tak že ať jí jako dáme pokoj, tak snad to bude dobré. No v pátek jdeme zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Počítám s tím, že po dnešním zážitku jenom co vkročíme do nějaké ordinace, tak bude řvat, což doteď nedělala. Bože, snad to nějak přežijeme.

Aničce přejeme všechno nejlepší k zítřejším narozeninkám, hlavně ať je pořád zdravá, šťastná a usměvavá holčička. S Aničkou posíláme pusinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
juju lucií to je bobek, a jen kvůli hlavičce? Sára taky tak točila hlavinu jen na jednu stranu, ale začala sjem ji dávat hračky na opačnou a spravilo se to.....
3. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Lucidku držte se...Adýs byl lenivější a na to se taky cvičí, ale já jsem proti tomu....zastávám nechat dítko ve svém vývoji, pokud to není nic extrémního a spravilo se to a teď je to živočich :sweat_smile: :grinning:

Držím palečky, to zmáknete :wink:

Luci přesně to s těma nohama máme taky...dneska, jak jsme dopo lítali, tak cestou domů už se mi šil, nervil a vzpouzel v kočíku a jak jsme dorazili do baráku, tak už regulerně brečel :frowning2: musela jsem ho okamžitě vyndat :frowning2: nevím, co stím...jedině bez fusaku a zabalit do deky, ale to se nebude dát moc dělat, až bude pod nulou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak se nedivím, že se potíš :sweat_smile: takových věcí a zimní bundu?? :grinning: já mám triko s dlouhým, mikču a obyč šusťákovku, nebo triko s dlouhým a zimní a i tak je mi vedro :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
marky, leda odepnout ten spodek fusaku a nohy natvrdo ven...zbytek zabalený, ale asi to bude vypadat ujetě....
marky, no asi to změnim na tílko mikinu a bundu, ale ona není zimní spíš podzimní....
3. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
idu spát dobrou
3. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
dobré ráno, OStrava hlásí sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
gojgyna zas spala na prd...sem nevyspala...ale co bych ctěla že......
4. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
nazdárek Luci :wink: já včera nestihla dortu, tak ji tvořím teď, už se peče, krém je nachystaný, tak budu půl dne patlat :grinning:

Tady sníh není, včera sněžilo celý den, ale nedrželo to a teď jsou 3st nad nulou a doma přetopeno, tatínek to přehnal :sweat_smile:
4. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
jé pak hod fotos...co Anička už se těší???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
reni jdem na cafe? :grinning:
4. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
ahojky holky.. tak jirka v noci šavlil.. asi má střevní chřípu.. Luci vidím to ohroženě.. :confounded: leda že bych se stavila já :dizzy_face:
4. lis 2009 v 08:14  •  3 děti  • Odpověz
ajajaj jiřo tož oká
4. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Luci pak dám fotos a stavte se, měli by jsme radost :grinning: dneska bude jen taková rodinná oslavička a v sobotu a v neděli budou dvě oslavy, ta sobotní bude mega a nedělní bude s našima a dětma od segry :grinning:

Jinak Anička nic neví :grinning: tak psssst :confused: :grinning:

Jiři teda to je hnus ta střevní chřipajzna :sweat_smile:

mám posrané dítě :astonished:
4. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Je sice an samotce v ložnici ae náhoda je blbec.. my už si ji prodelali takže si říkám že nás se to netýká.. ale radsii vuci vám hlásím dopredu :wink:
4. lis 2009 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz
my už serouchali.....
udělám si cafito tedy doma :grinning:
jiři jasný nechcem taky serouchat že tož v kolik dorazíte????
4. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
luci já už taky byla, tak jsme komplet :grinning: taky si uvařím cafo, dortička ještě není a pak budu stejně ještě čekat než vychladne :wink:

no a pak musíme do obchodu, nemáme doma ani kůrku chleba :sweat_smile: leda bych udělala selskou omeletku :dizzy_face:
4. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.