• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci, ve výběru si dám od všech inzerentů a nic :confused:
4. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
já hledala i od všech inzerentů a není to tam :confused:
4. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
Jinak jsme s jiřou pokafrali ale jen chvilek děsně to uteklo,odpo povalíme na vzduch
hany usnul a to má dojet ppl s balíkem
a užžžž zvonil jak býk hanys nasranej :confounded:
4. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
no jo, asi se mi to nějak vysublimovalo či co :angry:
4. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: To zas bude den, co?
4. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Já se dnes chystám péct vánoční štolu s marcipánem
4. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
jo už vim ty jako neplatící člen nesmíš mít v názvu nové, musíš to přepsat na nehrané orig. zabalené :wink:
juuuj, díky Lucinko, jsi zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
není zač přepiš to na nehrané a uvidíš
4. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Lucidku už to tam máš :grinning:
4. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Luci, jsi geniální :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Lucidku a zapalatila jsi si hvězdu? (tzn. poplatek na 3 měs. za prodej) Jinak se ti to nezobrazí :wink:
4. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Aha vy už jste na další straně, tak nic no :grinning: :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
nejsem..oni to tak totiž dělaj kámoška má ametyst jako já, ale dávala šminky nové a dali ji to na 3 hvězdy a o to zkrátili dobu, takže to musela smazat aby ji zpět přepsali ten ametyst na 3m
4. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Adámek nemůže jak na sviňu zabrat :angry: a to potřebuju jet ve dvě k našim busem :angry:
4. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
ajaj fanuš to bude mrsklinka
gojgy spí kubík ji dal zabrat padla okamžitě
4. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Luci jak jsi dopadla s babou na mmb?
4. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
no týden mi píše že balík poslala a furt nic tak včera píšu, že chci číslo balíku a po třech mailech poslala ale furt je přepravován k dodací poště, pokud to poslala jako obyč. navalí prachy platilajsem za cenný balík....
4. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak miláčkové držte mi pěsti páč jsme si před chvílí koupila krásnou zelenkavou barvu do zádveří a chci si to vymalovat ael předtím musím ještě vyfilcovat kolem dveří omítku dohladka a pak zaspárovat kachličky a pak vymalovat,ale bude to určitě krásné..moje minimálně 2 denní dílo ale bdue moje a to mě těší..

jinak u LUcinky to mají krásně vymalováno moc příjemné barvičky a malá je krásná , tkaová divoženka ale moc jí to sluší, má páčo jak nějaké krásné afro.. :grinning: :grinning:

tak já jdu dalal jsem mladase spát a vrhám se na tu omítku :wink: páá zatím
4. lis 2009 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz
no divoženka zhoustlo jíto a čulíky nechhce,..tak je jak křovák :grinning:
hodím pak fotos :wink:
4. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
no skvělý,my nespíme.... :angry: tak to laiznu do kočáru no..

Jiři jsi šikula! Já bych si na tohle netroufla... :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
takže to jdu pofackovat a připravit kočár...pááááááá :wink:
4. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak my žijeme :slight_smile: Vstávali jsme až v 8:15 :sweat_smile: a já pak hned letěla do toho města. Na pracáku jsem si vyřídila žádost o OZZ a dozvěděla se, že budu muset k mudře a zacálovat 500,- za vyplnění papírů :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem nadšená...a to už tu OZZ mám a jen se to ze sociálky přesouvá na pracák a k tomu tohle...no poser mě z toho :angry: Jdu se pokusit uspat Adýska, dali jsme si česnečku a ještě budu dělat pomazánku. :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Sím vás, dělám si takový malý průzkum. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho jste kojily? Teda nepočítám do něj Markétku, páč ta kojí furt :wink: Abych měla představu, jak dlouho mě ještě bude ničit ten ekzém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Luci :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Marky :grinning: No nic, jdu poobědvat a vrhnu se na tu štolu. S marcipánkem to bude mňamka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Já teď pojedla česnečku, povedla se :dizzy_face: Jinak mě kojení taky asi brzy ustane :cry: :cry: jestli budu muset nastoupit od ledna fakt do práce, tak mám útrum :frowning2: I když já to nějak přežiju, ale nevím, co Adýs :unamused:
4. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jako Marky, jsem to kojení probírala se sestřenicí a ta malého kojila rok a půl a doktorka jí sama řekla, že v roce a půl ho už má odstavit
4. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Já bych taky chtěla kojit co nejdýl to vydržím, ale ten ekzém mě dost zmáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No někdy je hůř, někdy líp, uvidíme, budeme bojovat co nejdýl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Luci tohle já neřeším...kdybych nemusela, tak počkám, až se odstaví sám :wink: při nejhorším bych ho odstavila než půjde do školky :grinning: :grinning:

A u tebe je to pochopitelný...v půl roce najedete na příkrmy a brzy pak můžeš přestat :wink: ale záleží na tobě :slight_smile: jsi šikula, to zmákneš :wink:
4. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.