• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
dneska si dám vanu a chrápat fakt jem hotovka
21. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
tak snad už ti bude dobře, budeš mít dietku jako já :grinning:

Ale já budu za chvilku jako válec, už se blížím k 58kg :grinning:
21. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
jo? to máš mín jak já....mých 60,1kg je trapných....
21. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Luci není to trapné, vypadáš dobře, rozhodně ne tlustě, já budu muset cvičit, vem si, že nějak extra nejím a stoupá to hezky, ještě k tomu mám dietní jídlo, tak nevím, co budu dělat, možná je to tím, že mám míň pohybu
21. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
renatko už nedopnu kalhoty, co jsem dopla...takže tak...
a upřímně už se necítím dobře a fit...ne tím blijákem a sračgolem, ale tak víš
21. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Segra je s malou v nemocnici, odvezla je dneska záchranka :cry: Lucinka (3 roky) stála na schůdkách, je to takový dvou schodeček jak jsou v nemocnici, ale dřevěný, obalovali spolu a segra říká a jdeme si umýt ruce, otočila se, že dá nádobí do dřezu, Lucinka vyrazila, stoupla do prázdna spadla jaksi na bok. Neřvala, jen tak divně chrčela, byla úplně porcelánová i v puse, úplně bílý jazyk, hlavičku vyvrácenou na bok a oči jen bělmo, zavrácené. Tak volala hned sanitku, Lucinka na příjmu usnula, pak zvracela a pořád usíná a zvrací :cry:
21. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
ahojky,

taťka vyrazil s Terinkou na prochajdu, tak lenoším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, tohle teď nějak řádí i u nás v okolí tohle průjmování a blití sleduju, ale už bude dobře :wink: je to většinou jednodenní max dvoudenní záležitost

holky a s tou váhou nebuďte trapné :grinning: mých 62,5 kg po dovče je otřesných :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Vím jak to Luci myslíš, tak jsem se taky cítila a můžu říct, že se těším, až budu víc trajdat po venku, protože doma fakt člověk jen žere :angry: a žere, teď jsem si dala lečo a na to jsem si dala tyčinky, brká se mi paprice :zipper_mouth:
21. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
tývole renatko :astonished: :astonished: :astonished:
panebože jen at to není nic vážného...
to by mohl být vyražený den, plus ptřes mozku...ježiš to je tak nebezpečný :pensive: :pensive: :pensive:
21. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
simi hoja kéž by je to fakt hnus....
renatkoa kdy se to stalo Lucince???
21. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
no je to otřes mozku, kosti zůstali celé i lebka, tak je to dobré, teď je u nich ještě neuroložka :frowning2:
21. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Luci dneska dopoledne

Simírku nazdárek :dizzy_face:
21. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
bobik...nebuj to bude dobrý...pořádně se praštila bobek do hlavy...tývoe tohle se mi stát tak se zvencnu asi.
21. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
pane bože Reni - to je hrozný, by člověk řekl že u 3 letý slečny schůdek žádný problém. Dej nám vědět jak to s malou vypadá :frowning2: :frowning2:
21. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
ha už to tady čtu, no je pod dohledem, tak snad už to bude dobré, bobek malý :frowning2: :frowning2:
21. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
holky a to je furt, já jednou taky myslela, že budu volat, s malou jsme blbnuli a já ji házela do duchen, najednou šílený řev, ale takový ten skoro zvířecí a malý že ji bolí záda a nemohla se ani narovnat, ani stoupnout a jen řvala že to hrozně bolí. Já měla takový strach, že má prasklý obratel, ale asi za 5 minut ji to povolilo a sice trochu stěžovala, že to pobolívá, ale přešlo to :confused:
21. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
tak skočíme k našim a pak děti hají :grinning:
21. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
jo renat to je masakr to je to že člověk nikdy neví
21. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Reni omluvuju se, že jsem ráno tak zmizla, ale byla jsem odvolána malým a vstal i velký a už to jelo :sweat_smile: Pak jsme v 10hod usnuli a spali až do 12 všici :sweat_smile: :grinning: No pak oběd u tchánovců, dorazili jsme domů, malej ve 14:30 zase vytuhnul, pak jsme nakoupili a už zase spinká :sweat_smile: :slight_smile: Musím se pochlubit, že jsem dneska pekla štrůdl :dizzy_face: :dizzy_face: poprvé a dopadl skvěle, chutná výborně :dizzy_face: :dizzy_face: jsem si tak říkala, že ze mě nakonec něco bude :grinning: Měli jsme tu hafo jablek, tk jsem si říkala, že to zkusím :slight_smile: bylo to poprvé :astonished: :grinning: a super :dizzy_face:

Reni, na Lucinku moc myslím, určo bude brzy v pohodě :slight_smile: :wink: jdu se najíst a pak se vrátím :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Marky teda ty jsi super ženská, štrůdl a sama od sebe, bomba, jsi fakt dobrá a gratuluji ti :dizzy_face: z jakého těsta jsi ho dělala?

a segře vyřídím :wink: určitě ji to potěší :dizzy_face:
21. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
holky balim to pro dnešek su ko....čuste
21. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Luci ať je brzy dobře :slight_smile:

Reni koupila jsem listové...byla to pohodička...dohodli jsme se s Romčou, že příště zkusíme slanou variantu :slight_smile: Jdu uspat Adíka, moc tomu nedal a pak snad dojde na ty manželský povinnosti :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Brý večer. Je tu někdo nebo už všechny spinkáte?
21. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Chjo, zase ani noha :frowning2:
21. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
jsem tu :wink:
21. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
děkuji za pochvalu vyšívání :wink: :slight_smile:
Tak jsi se s mimísem na zítra doufám řádně domluvila :grinning: :wink: ,sice nemá být moc hezky,ale datum je to krásný,ne? :grinning:
21. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoooooooj Janinko. Včera jsem kukala na tvoje čarování a nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jo, datum se mi líbí, tak jsem zvědavá, co na mě zítra vybafne mudra na kontrole :confused:
21. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
A co Verunka - už počítá ovečky?
21. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Musela jsem letět k Veru,usnula mi s chrastítkem v ruce a já trubka jí ho nevzala a ono jak zachrastilo,tak se lekla a letělo přes půl pokoje.Dala jsem jí ještě mlíčko a už počítá ovečky,zlatíčko moje. :slight_smile:
Zítra doufám podáš hlášení :grinning: ať z domu nebo z porodnice :grinning: :grinning:
Dnes jsme měli náročný de,pozvali jsme dědu na oběd.Pekla jsem kačenu,zelí a knedloše.Snažila jsme se pořád hledat si práci,bo dnes je to 2 roky,co odešel můj tatínek.Ráno jsem od Tonyho dostala 10bílích růží,jen tak....to jsem koukala jak z jara :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.