• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Tak já fakt už běžím. Zatím paaa. Pak zase nakuknu
4. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Tak ju, pa pa :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Jo a málem bych zapomněla :astonished: Naší milé Aničce přejeme všecičko nej a nej k narozeninám, ať najde vysněné dárky a hodné rodiče a brášku. Posíláme s Adýskem hubánka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
caute maminky, co takto nahliadnut do skupiny "I love my baby"? A nezabudnite aj fotku vasho najmensieho :slight_smile:
http://www.facebook.com/pages/Czech-republic/I-love-my-baby/158411843069?ref=nf
4. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
4. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
tývado renat ty jsi hotová umělkyně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
jako šupááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Reni to je úžasný!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Co Anička?? :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
ty brdo Reni ty máš umeleckého ducha--
tak já konečně domalovala a dveře už jsou taky hotové(omítka) ale ted se vrhnu na tu spoušť po malování, pak to vyspáruju a zitra si vyměřím na botníky a asi si to vrtnu, kdžy už na to jaksi nejsou lidi... :grinning: kluci šli spát tak snad bude klidek.. :wink:
4. lis 2009 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz
týjo jořa je hotovej bpřek stavitel :grinning:
4. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
cholký tu nikdo? v telce prd májovej
4. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Tak nakukuju, jak to tu večer žije a ono prd :confounded: já teď dodělala kalendáře a padnu za vlast. Příští týden je objednám a vánoce skoro z krku :sunglasses: :sweat_smile: Jen Adýsek mi topí a je každých 5minut vzhůru, tak proto mi to trvalo tak dlouho :sweat_smile: vylezla nám dneska poslední čtyřka dole a on je teplejší...celý den byl takový jakoby utlumený...sice živočich, ale neřádil jako obvykle, tak snad to bude dobrý :unamused:

No nic, brou a ráno ahojky :slight_smile:
4. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
dobrá ránko :wink:

Marky, Adýskovi pofoukání na pusenku :fearful: :dizzy_face:

Luci, úžasné, ještě by ty vagíny mohly slintat :sweat_smile: :grinning:

Jiři ty jsi dobrá :slight_smile: já vrtačky bojím bojím :grinning:

A díky vám za pochvalu dortičky :dizzy_face: :grinning:
5. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
Jo a takhle po ránu tu budu asi zase sama, co? :angry: no ništ, jdu si uvařit cafito, neb na mě něco jde a Luca nikde :fearful:
5. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
achoooj
semtu a idu :grinning: :grinning: :grinning: i bez cafita
5. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
nekecej, to jsem nečekala :grinning: tak jdeme spolu :dizzy_face:
5. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
dneska budeme mít dobrý obídek i když pro některé lidi by to bylo asi blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

budeme mít br.kaši a smažené jazyky :grinning: a česnekovou polívečku z vývaru :grinning:
5. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
hej Luci ještě děláš e-e? :grinning:
5. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
jsem zvládla i sprchu :grinning:
jazyky?to je bléééééé
5. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
tak to jo, to jsi voňavoučká a čisťoučká :dizzy_face: :grinning:

Jazyky jsou mňááááááááááááááááááám
5. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile: Tak noc nič moč :confounded: Malej spal hodně neklidně, a po půl jedný to začalo být intenzivní, tak jsem v 1:30 dala panadol a ten had řádil skoro do půl čtvrtý :rolling_eyes: No a v 7 se tvářil, že se bude vstávat, ale nechal se ukecat do 8:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stejně bych spala, dneska to zalomím s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co vařit netuším :confounded: Jo a e-e jsem taky zvládla i bez cafita :grinning: jdu si ho uvařit :grinning:
5. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
always night, cítíte se volná - i já se s tím cítím celou noc volná maminko :grinning: :grinning: :grinning: Anička při reklamě zase perlí

Marky, to byla zase noc, co? U nás se už asi 14 dní spí v ložnici ve 4 :sweat_smile: tak jsem pěkně rozlámaná, usínají ve svých postýlkách a v noci se nám nepádně vkrádají pod peřinu :grinning:
5. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Reni tak to nás běžně usínáme v posteli 2,5 :grinning: Já, Romča a malej má u mě hlavu a zbytek těla v postýlce :grinning: Ale včera v noci se stěhovat, pořád převaloval...evidentně nebyl ve svý kůži :confounded: dneska už dobrý, netopí a řádí, tak snad to bude dobrý...ale musím si zapsat ten včerejší 14.zub :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Anička je perla sama o sobě :grinning: Líbilo se mi na Pohajdě, jak přišla nějak řeč na babybox a Jirka se začal smát a říkal, že s Aničkou by to nemělo smysl. Páč tu by prý vyndali a ona by hned spustila- Jsem Anička Kučerová, bydlím ... :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Tak, my odvezem dortičku babičce a dědovi, pak doděláme obídek, uspím draka a zase začnu háčkovat, při přípravě oslavy se mi to kapkem zbrzdilo

Jinak Jirka má s naší Ančí pravdu, koho potká, tomu hned povykládá, co dneska dělala a co kdo kde dělal a ještě si něco přimyslí.

Včera v obchodě hned oznámila, že má narozeniny, tak dostala od paní prodavačky omalovámky a samolepky a vodové tetování a nějakou sponu, takové ty reklamní věcičky, co jim nosí dealeři, tak měla obr radost a koho v obchodě potkala, tomu to hned vyzvonila, že má narozeniny.

To je dobře, že už je Adýskovi dobře :dizzy_face: má zubů plnou hubu, tak jako náš Kuba, já teď každým dnem očekávám spodní špičáky a jsme na čas komplet, pak ještě ty druhé stoličky, ale na ty je ještě čas :grinning:
5. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
hola hej
tak jsme z poradny a gojgy usla...
popinka ryčela jak tur
máme MMR a to plané neštovice se prej neičkují už, ale kdybych chtěla tak jí můžu dát pak za půl roku ten priorix tetra tam ty neštovice jsou...tak uvidím, pokud je do května nepordělá tak ji nechám džiganec, stojí to sice dvojec, ale nechápu proč neštovky nejsou povinné, když je prodělá v dospělosti, či těhotenství mívá to fatální následky.... :confounded:
jinak gojgy řvala, sotva jsem ji poožila bobinka moje, a už nyná, a má 9720g :grinning: marky kolik Vy? na 18m jdem v lednu tak sjem zvědavá, kolik mi holka nabere přes svátky :grinning:
5. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
až se vyvnyná jdem na pšotu
5. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
teda poštu :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Tak jsem sirotek :dizzy_face: :sweat_smile: Kluci právě odešli k rodičům (doslovně, šli bez kočárku a teď jsem jukala a malej už se nesl :grinning:) a já mám volno :dizzy_face: zametu, setřu podlahu a vlezu do sprchy..musím si užít klidnou sprchu, kdy mi malej nenosí po vodu hračky :grinning:

Luci, v srpnu (rok a pár dní) jsme měli 11.710g a teď jdeme 25.11. na očko, tak ho nechám převážit :sweat_smile: a o přibírání přes svátky mi nemluv, malej bude v lednu po cukroví jak koule :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.