• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Tak hotovo :dizzy_face: Sprška byla rychlá a dneska jsem si po dloooouhé době oholila nožky epilátorem :dizzy_face: Co mám malýho, tak to nafofr vždycky jen oholím a teď jsem si to hezky vyškubala :dizzy_face: Zase nožky jak nemluvně :sweat_smile: a na nějakou dobu klídek :slight_smile:
5. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
wau to musí bolet co??????
já se holím radši :sweat_smile:
5. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
autor
Luci eni ne...jen prvních pár tahů mám vždycky chuť vyhodit to z okna :grinning: ale pak už pohodička a ke konci už si to tam šmidlám jak Michelangelo Monu Lisu :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
tývado já bych si to ani do šťávy nezapla...brr bojim bojim
5. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
A hlavně jak jsou ty nožičky jemňoučký :dizzy_face: To nikdy s žiletkou není... i když mám Mach 3 turbo :grinning:
5. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Proč?? :sweat_smile: :grinning: Je to docela zábava :sweat_smile: takový malý sado maso :grinning:
5. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
sado maso :grinning:
asi jo ty nohy budou stokrát hladší, ale pro mě to fakt není
5. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Luci pro mě to taky není nijak často...pokud mám chlupy až ke kotníkům, tak to trvá dlouho :grinning: :grinning: Ale zase to nemusím holit tak často...počítám, že příště se k tomu dostanu někdy na jaře :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
no to je super, mě to roste jak po elixíru..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
No to mi povídej...do toho jara to tisíckrát oholím ručně :grinning: Sice to po epilátoru vydrží tak 2-3 týdny hladký, ale pak to stejně roste jak rozkazem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
hany šel na pívo...vysál celej byt tak má dovoleno....a veer mám žehlednos...zítra už mám noční tak musim
5. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Já mám dneska večer sex :grinning: Šak jsem se zkulturnila, tak ať z toho něco mám :grinning: A kluci jsou furt pryč, tak zatím vegetím...odpoledne jsem si naložila masíčko, tak večer jen udělám čínu a uvařím rejžičku a mám klid :slight_smile:
5. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
gojgy mi tu vytahuje bryndáky, a dává si je na záda :grinning:
u nás véča studená a místo sexu masage možnáááá :grinning: pač jak přijde z píva nemůžu s hanym křapat, nějak to nejde skrz ten odér
5. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
No tak tohle já neřeším, Romeo nikam nechodí :sweat_smile: My teď v poslední době máme obědy co najdeme a vařím až večeře...i když třeba původní plány jsou, že to bude k obědu, ale čas letí a už je z toho večeře :grinning:
5. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
tak u nás už se spinká :dizzy_face: já háčkuju, ale ještě musím sklidit nádobí a pak to bude jako u Badů :grinning:
5. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
jo teda se máte
ted jsem uložila gojgynku moji a je ticho to očko ji zmohlo popinka moje
5. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
tak v albu máte kubíčka v růžových papučkách, páč mu to u nás klouzalo......
5. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Nazdááááááááááááááááááááár, jdu jen pozdravit.

Hlásím návrat ze studených hor. BRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Luci - Kubíček v růžových papučkách vypadá luxusně :grinning: :grinning: :grinning: a gojgynka se mu ze spoda pohihňává :grinning: :grinning:

Jo a odpolko jsme byli na Lampionovém průvodu, byla sice kosa, ale jinak se to vydařilo :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
simií a jak bylo sněhu v pysk????
5. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Luci - bylo pracovně, pomalu jsem nevystrčila čumák z chalupy. Montovala jsem s taťkou kuchyňskou linku. Ale je hotovo, :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Luci kukala jsem, Kubík fešák :wink:´

Já půjdu uložit Adýho...dali jsme si čínu k večeři, povedla se a to moooooc :dizzy_face: :dizzy_face: jedna z nejlepších :dizzy_face: Nevím, jestli jít hned spát s Adým, páč jsem off (dneska dal s bídou 30minut a to jsem chtěla spát s ním :confounded:) nebo vylézt a užít si ten sexík :sweat_smile: zatím si říkám, že vylezu, ale jak se znám, tak jak padnu už se mi nebude chtít vstát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Simi vítej zpátky :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
týjo Simií ty seš chlap :grinning:
marky zkus sexík třeba po něm totál vytuhneš
5. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Marky - koukej vstávat :grinning: :grinning: :grinning: už jsi vdaná a máš povinnosti :grinning: :grinning:

Luci - jj. já jsem takovej chlap v těchle věcech, ženský práce mě nebaví, ale tohle mě baví i když je to dřina. :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
jo? simi já jednou montovala sobě komodu a zaboha jsme nepřišla na to jak poskládat a zprovoznit šuplík, tak jsem ho na ten pojezd přivázala šňůrkou :grinning:
Jak jsme se stěhovala k hanymu, tak jen valil bulvy, jaká jsem zdatná :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Luci - tak tebe bych chtěla mít doma, to by ten nábytek vypadal :grinning: :grinning: :grinning: ale pro zasmání perfektní :grinning: :grinning: To taťka ten nadával, jak to viděl v demontu,ale já mu to vždycky podle plánků nachystala a on už jen šrouboval a já mu pomáhala. Ale číst z plánků bylo taky nad jeho nervy, to jsem dělala já
5. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
jo ták...no plánky to je moje smrt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já zas umím jinčí věci líp, tohle mi zkrátka nejde, jsem s tím smířená :grinning:
5. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
každej jsme v něčem lepší a něco nezdoláme ani kdyby jsme se po.....
5. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
tak tak :grinning:
gojgynkakonečně zabralal, snad nebude mít reakci po tom očku
5. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Dobré ránko berušky :wink:

Já šla včera spát o půl jedné a před 6 jsem byla vzhůru :rolling_eyes: ale sama, děti spinkaly a já měla dospáno :sweat_smile:
6. lis 2009 v 07:04  • Odpověz
Danušce a Simči - holky čekám na malinovou přízy na čepičky, ale mělo by to přijít v úterý, takže do konce příštího týdne by jste měli mít hotovo :confused: v Břeclavi takovou barvu vůbec neměli :rolling_eyes:

Pro Adámka Badu je už skoro hotovo :wink:
6. lis 2009 v 07:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.