• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Dneska bych těžce potřebovala do Tesca :confounded: ale nemám kde odložit děti, tak nevím :rolling_eyes: mamča jela do Brna a taťku nechci zatěžovat, Jirka je v práci, tak leda je vzít s sebou :angry:

Svagrová bude mít narozky a její Bertík svátek a já bych jim měla něco pořídit, protože bude dělat oslavu pro Aničku spojenou s její a Bertíkem a bylo by blbé tam přijít bez ničeho :astonished: no a ještě mi docházejí plenky, takže bych opravdu měla jet :sweat_smile:
6. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
piju cafo a Luci, já za chvilku jdu :wink:
6. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
holky, zabijte mě a vyškvařte, já mám 63kg :astonished: prase prase prase, ještě se jdu změřit, jestli jsem náhodou jen nevyrostla :grinning:
6. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
hpjá renat mě se nesce
jsem po koupeli a za chvíli vyrážíme směr plavčo
6. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
jé to se máte, taky bych zaplovčila, ale musím přinést dřevo

Ještě mi poraď, co mám pořídit švagruši k narozkám :grinning:
6. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
kolik jí bude?
6. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
34 let a je bio typ :grinning:
kukni na www.gedgets.cz, moc se mi líbí třeba v krabičce tři semnínka čtyřlístků k vypěstování, stršně milé :dizzy_face:
aha tak ty stranky jsou jinak
6. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
jj to je roztomiloučké, když já to musím koupit tady :sweat_smile: ona v sobotu přijde
6. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
Ahojky..u nás zase chvílema krize :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budíček v 7:40 :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska snad bude poo spát normálně a já si dám s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
ahá tak to nefim.... :sweat_smile:
valíme se oblíkat hojec
pos marky u nás noc taky katastrofa
6. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
Jo a můžete mi někdo prosím připomenout, jak se dělá dušená mrkev?? :sweat_smile:
6. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
Já nevím, co s ním ty poslední noci je...asi ty zuby, i když dneska bych to spíš tipla na bříško...házel sebou jak rozkazem a byl vděčnej za každej pidi prd, kterej vypustil :confused: :sweat_smile: Tak jsem zjistila, že mu stále vadí cibule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Marky, mrkvu chytneš pod natí a dusíš co ti síly stačí :grinning:
6. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
no ale jinak si buď nakrájíš nebo nastrouháš mrkev, nevím, jestli to chceš dělat i s masem, nebo zvlášť, ale pokud s masem, tak jen přihodíš k masu, pak zahustíš zásmažkou a dochutíš buď citronem nebo octem, solí a cukrem, pokud bez masa, tak když nechceš cibuli, lehce osmahni mrkev na másle, zalej vodou, osol, podus do měkka, pridej zásmažku a dochuť zase citronem nebo octem, cukrem případně dosol :wink:
6. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
Bude to i s masem, tak to osmahnout, dodat mrvek a podusit? Už si to nepamatuju :sweat_smile:
6. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
jj, osmahnout, přihodit mrkev a podusit :wink: zahustit zásmažkou
6. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
teď mě napadlo, že bych švagruši mohla koupit zrcadlo, když si tu stavějí tu sluneční elektrárnu, ale aby to zase nepojala, že se má na sebe podívat :grinning:
6. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
dobré ráno berušky

Reni - už se na čepulínky těším :dizzy_face: :dizzy_face: ta Adíkova je nádherná

u nás noc taky katastrofa, co je to za erupce. Do 1 hod se budila co 20 min. tak jsem si jí vzala vedle sebe a usla až ve 3 hod, spala do 6 do rána a to byl konec, takže jsem hotovson, do toho přijela MS, takže paráda, to bude den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
tož sjem doma z plavča
hany veme gojgy ven a já poklidím a navařím na víkoš.....
6. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
hpla hej je to někdo????
6. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Čus tak my teď vstali, ale on spal po o stejně na pikaču jako v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem jak po flámu :confounded: Romča lítá kolem auta, tak jsme sirotci. Počkám, až se vrátí a půjdeme se na chvilku projít :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
6. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
čaute holky,,. máme odma zase lazarov, Ondra měl v kránu horečku tak jsem jeli k mudre.. no točí se mezi 38,5 až 40,2 teplotami. naše dosavadní maximum, doufám ,. že nepřekročíme! :frowning2: prý viroza,ale člověk jak slyší to tech chřpkách prasečích tak je na nerva.. říkala , že se to prý nelečí jinak něž běžná CHŘIPKA.. TAK UVIDÍME DO PONDĚLKA..
jinak si na nic nestezuje, jenom na klouby, a prý má malinko zarudlo v krčku,ale Ondra si na krk nestěžuje..prostě evidentní jsou horečky, únava, a bolest hlavy a kloubůů ..já se zblázním mám nervy.. co dkyž jsem byli na Slovensku a..... člověk neví ,kor kdžy je o tom furt plná televize a net.. :pensive:
6. lis 2009 v 16:29  •  3 děti  • Odpověz
jiřií klid, vykurýrujte se......asi dnes moc nenaspíš, ale srážet srážet srážet
jdu na noční, kdybyb něco volej :wink: jsem celou noc ready ju?
renatko jdu mrknout do alba
bařim gojgynce rajskou
6. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
rénááát až to budtete mít malé beru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je nádheraaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Nakonec jsme se ani projít nešli, bolí mě fest hlava, Romču taky, asi blbý tlak :confounded: navíc Adýs je trochu protiva, nesnáším ty zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem šla jen nakoupit a po šesté čekáme návštěvu, tak se trochu rozptýlíme :slight_smile:

Reni šatičky úžasný!! :dizzy_face:
6. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
díky Luci, no už se mu ulevilo a hraje si dokonce s autem, to jsou ale zvraty. ale my to zvládnem.. nás jenom tak něco neporazí :dizzy_face:
6. lis 2009 v 17:21  •  3 děti  • Odpověz
Reni proč já neměla holku! Hned bych ji strojila :dizzy_face:
6. lis 2009 v 17:21  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.