• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci a to je v každém knoflíčku kamínek :grinning: jsou fakt úžasné, už ne tak na žehlení, ale jinak bomba, dokonce mají na zádech i gumu na stažení, jak bývá v kalhotách :grinning:
6. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Jiři, tak ať jste ready :confused: uvidíš, že to bude ok, ale je to o nerva :fearful:
6. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
hoj sem v rachotě :grinning: budu vás tu strašit :grinning:
6. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
baf :grinning: už se bojím :confused:
6. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Baf já jdu taky strašit :grinning:
6. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Reni myslela jsem na tebe, ale nezvládla jsem to.
Jinak já dneska ulovila svetr od Hugo Boss pro tatku k Vánocům za 139 kč :grinning: A společenský topík pro mě za 150 :grinning: a byla radost :grinning:
6. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
co děláte????já mám porobeno :grinning:
6. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
ty se máš Luci :grinning: mě by někdo mohl uklidit kuchyn :grinning:
6. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
tý já jsem chtěla vařit ale musím být tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale snad bude klid
6. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Zdar...Adýs mě točí, páč nechce spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já bych spala jak mimčo :confounded: snad se brzy zadaří :unamused:
6. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
marky klasika že? :frowning2:
taky bych spala...snad hlavu pak položim na stůl
6. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Luci právě že ne...teď byl nějakou dobu klid...kolem 20.hodiny se řeklo, že jdeme spinkat, on olíbal x-krát Romču :sweat_smile: a šlo se spinkat a během chvilky spal...jen dneska se mu nějak nechce, už odpo dělal fory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
no jak na houpačce...tak brzo zalomte
6. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
holahej máme příjem
7. lis 2009 v 01:20  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile: Noc už nekomentuju, je to furt dokola :sweat_smile: A navíc budíček v 7 :rolling_eyes: :rolling_eyes: Dam si cafi a pofrčíme se kouknout do Globusu :slight_smile: trochu mezi lidi :sweat_smile:

Luci co příjem?? snad nic hroznýho :confused:
7. lis 2009 v 07:33  • Odpověz
ahoj kočičky

Janičce vše nej nej nej k narozkám :wink:
7. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Jé Janičko všecičko nej!! :dizzy_face:

My se právě vrátili z Globusu. Moc jsme nekupovali, ale stavili jsme se v Deichmanovi a koupili bačkůrky a v Kiku bodýčko...vzala bych jich víc (za 60,- to neber :sweat_smile:) ale v 86 měli jen jedno :rolling_eyes:
7. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Kuk kočky :wink:
kukám při vaření.Zas je za mnou týden blbec.S Veru jsme si prodělali střevní chřipku.Ta ďura po zubu se nějak špatně hojí a na tváři mám pořád děsnou modřinu.Už mě nebaví každému vysvětlovat,že mě nikdo domja nemlátí.Jen jedna pozitivní věc je,že Veru na kyčličkách dopadla OK a mám velikou radost,už nemusíme přidávat na noc plínky.
Jestli přejete mě,tak já mám narozky až 11.11. :grinning: :grinning: ,ale potěší to :grinning: :grinning:
Marky,fajn nákup :wink: ,možná přemluvím taky mužáka,aby mě vzal mezi lidi,neb mi tady z toho pěkně hrabe :unamused:
Dodatečně přeji Aničce vše nej nej k narozeninkám a posíláme hubánky :wink:
Reni pak poreferuj,jaká byla oslavička.
No a Simi,vědět bych ti měla dát až v po,bo ještě vůbec nevím,co bude,ju?Tak vydrž,ale každopádně bych tě s Teri moc ráda viděla :wink: :slight_smile:
7. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Jani přejeme tobě i když trochu s předstíhem :sweat_smile: Kup dobrej, mám radost z těch bačkůrek, malej doteď žádný neměl, tak snad mu to trochu pomůže v přechodu do botiček, ve kterých nechce chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kukala jsem tam i na zimní, jakoby sněhule...mají krásný a za super peníz, jen my je neobujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
7. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Uplně,jako bych viděla Ninku :wink: :slight_smile: ,taky se jí v botkách moc nechtělo chodit.
Zřejmně budeme mít podobný problém,bo Veru má velkou nožku a ještě široký nárt :wink:
No,ale zatím neřeším,bo naše pohodářka se sotva p lazí,nemá nějak zvlášť velikou potřebu se pohybovat,ale za chvíli mi to začne :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
achoooj
jdu pokaračoat ve spánku, jani tak 11.11 ti popřeju a na ten zubek šalvěj nepomáhá? aha ty kojíš tak to nic....kdybybs nekojila tak se ty ďoury super po to zatahuješ, když kloktáš šalvějový čaj, ale jak kojíš tak se šalvěj nesmí, staví laktaci
marky mezi lidi já až přiští týden ted mám samé nočáky, tak to spíš budu nynati
7. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Luci,čus...já a kojit?Už dávno ne,Veru se mi na kozu vyflákla a od 3 m je na UM :angry: :grinning:
JJ,léčím bylinkama,děda mi něco namíchal a šalvěj je tam taky :wink:Pořád mě bolí okostnice jak blázen,ale asi to i moc prožívám,víš.Jsem děsný bebíčko :grinning:
7. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
jako Kubík v žúžových bačkurkách je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,málem mě to dostalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a Sárinka jak se pochichtává,jako by se mu posmívala :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
já jsem teda magor žůžovýchmělo být takto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
jani ahá..no bolet to bude...tož at tam nedostaneš přes tu ďuru zánět to ti garantuju, že pak pusu neotevřeš
7. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
holkyyyyyyyy já asi ztratila šňůrky od mireny :astonished: (tělísko) :confused:
7. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
jj,jsou to muka.Mám zákaz masa,já masožravka :frowning2:
Už se těším na řízek velikej jak sloní ucho :grinning: :grinning: :grinning:
Koukej se trochu prospat,ať pak vše s gojgy zvládneš.Já jdu zahnat k obědu.Veru mi od 10h spí,je to nezvyk,spinkává tak od 10-11h.
Noc byla hrůza,tak asi proto naspává.Dvakrát se mi vzbudila na mlíko,asi spurtíkuje.No a dudel jsem dávala nejmíň 8krát.Ona si ho ve spaní vyndá a drží v ruce,ale jak je rozespalá,tak se nemůže trefit a vříská. :angry:
7. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Reni,jak se ti to povedlo?
7. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Jani nevím, já si to nekontroluju, dneska mě to nějak napadlo, že vlastně mudr říkal, že je mám čas od času zkontrolovat a nejsou tam :fearful:
7. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
no ale co včíl :astonished:
7. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.